Samsung RS68A8842SL/EF


Šírka: 91.2 cm, Výška: 178 cm, Maximální hlučnost: 35 db, Celkový čistý objem: 634 L, Čistá kapacita chladničky: 409 L, Čistá kapacita mrazničky: 225 L, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: D Více info


Cena 41 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 419,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Americká lednice Samsung RS68A8842SL/EF ve stříbrné barvě s čistým objemem ledničky 409 litrů a mrazničky 225 litrů. Dvojitý chladicí systém Twin Cooling Plus pro optimální teplotu a True No Frost technologie. Zadní kovová stěna Metal Cooling. Ve dveřích je Slim výrobník ledu. Přístupný ovládací panel pro každého s modrým LED podsvícením. Chladicí část je vybavena 4 policemi z tvrzeného skla, 5 dveřními policemi, držákem na víno a 2 zásuvkami pro ovoce a zeleninu. Mrazák se dvěma zásuvkami a 4 policemi má mrazicí výkon 12 kg/24 hod. Hlučnost digitálního invertorového kompresoru je jen 35 dB.

Více prostoru uvnitř, stejné rozměry navenek

Americká chladnička od společnosti Samsung je výsledkem spojení moderního, minimalistického designu a pokročilých technologických inovací. Disponuje výkonnou uretanovou izolací technologie SpaceMax™, díky níž jsou její stěny výjimečně tenké, zatímco samotné tělo spotřebiče si zachovává stejný tvar. Uvnitř tak najdete obrovskou kapacitu 634 litrů pro čerstvé i mražené potraviny, kterým zajistí ideální podmínky pro skladování. 

Dokonale flexibilní

Funkce Smart Conversion™ vám umožní přepínat mezi 5 různými režimy, které zcela promění vaši americkou chladničku Samsung s odděleným chlazením Twin Cooling. Máte možnost konvertovat mrazničku na chladničku, využívat jen polovinu z celého spotřebiče jako minibar nebo vypnout jednotlivé oddíly, např. když jedete na dovolenou či pro úsporu energie.

Oddělená ventilace a chlazení

Čím lépe skladujete své potraviny, tím déle vám vydrží čerstvé a šťavnaté. Systém Twin Cooling Plus™ zajišťuje optimální vlhkost i teplotu a poskytuje nezávislé chlazení v každé části chladničky Samsung zvlášť. Efektivně tím chrání jednotlivé chutě a vůně, které by se jinak mohly nepříjemně smísit, a vy je tak můžete nechat plně vyniknout až při vaření.

Polička pro milovníky vína

Využijte flexibilitu ukládání potravin naplno. Vyzkoušejte prostornou poličku v chladničce od společnosti Samsung pro uskladnění vašich oblíbených lahví, ať už půjde o klasické víno nebo o nápoje v lahvích s nestandardními rozměry, jako je například šampaňské. Polička poskytne dostatek prostoru dokonce i pro uložení rozměrných potravin, například pizzy.

Promyšlená do posledního centimetru

Chladnička Samsung maximalizuje užitný prostor pro vaše potraviny, aniž by tím přišla o špičkové chlazení. Na zadní straně disponuje štíhlým ventilem namísto klasického vyvýšeného, což jí poskytuje moderní vzhled a více místa na lahve, naskládané krabičky či objemné předměty.

Nejen výkonná, ale i snadno přístupná

Ovládací prvky u chladničky Samsung jsou navrženy tak, aby byly snadno přístupné i uživatelům s pohybovým omezením. Zapuštěné rukojeti můžete pohodlně používat i z invalidního vozíku a pouze jednou rukou, stejně jako zabudovaný dotykový displej na vnitřní straně zařízení. Manipulace s chladničkou Samsung je skutečně jednoduchá a intuitivní.

Méně hluku i spotřeby

Pokročilá technologie digitálního invertoru zajišťuje chladničce Samsung extrémně tichý, ale vysoký výkon. Produkuje pouhých 36 dB a splňuje energetické předpisy – automaticky totiž reguluje svou spotřebu a chladí pouze ve chvíli, kdy je to potřeba. Šetří nejen životní prostředí, ale i vaši peněženku.

Vychutnejte si čerstvost po delší dobu

Teplotní podmínky uvnitř americké chladničky Samsung jsou stálé a rovnoměrné díky nezávislým chladičům v každé komoře, speciálně vyvinuté izolaci a technologii digitálního invertoru. Nemusíte se tak o své kvalitní potraviny obávat ani v horkých letních dnech – zařízení pečlivě monitoruje vnitřní prostředí a neustále jej optimalizuje pro co nejlepší výsledky.

Stabilní teplota, minimální výkyvy

Náhlé výkyvy teplot při častém otevírání chladničky mohou nepříjemně ovlivnit kvalitu uschovaných potravin. Tomu u americké chladničky Samsung předchází řešení Metal Cooling, které zadržuje chlad při otevření a rychle obnovuje optimální podmínky po opětovném zavření dvířek. Díky tomu efektivně napomáhá udržet vaše jídlo čerstvé a šťavnaté.

Mistr ledových koktejlů

Chladnička, mraznička, ale také praktický výrobník ledu s velkým zásobníkem. Indoor Ice Maker zakomponovala společnost Samsung přímo do dveří spotřebiče, díky čemuž přenechává více prostoru v mrazničce. Průhledné provedení zásobníku vás pak informuje o aktuálním množství ledových kostek pro vždy dokonale vychlazené drinky.

Superrychlé chlazení bez námrazy

Máte chuť na svůj oblíbený nápoj, ale nemáte po ruce led? Tlačítko Power Cool se postará nejen o intenzivní studený vzduch, který bude vhánět do chladničky, ale funkce Power Freeze mu dodá i svěží ledový plášť – tato funkce je mimořádně vhodná pro rychlé mrazení. Na otravnou námrazu však můžete zapomenout – technologie True No Frost má za úkol udržovat uvnitř chladničky konstantní teplotu, díky čemuž je cirkulace vzduchu efektivní a zabraňuje tak hromadění ledu. Chladicí systém nepřetěžují velké výkyvy teplot, takže životnost spotřebiče je mnohem delší.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 91.2 cm
Výška 178 cm
Maximální hlučnost 35 db
Celkový čistý objem 634 L
Čistá kapacita chladničky 409 L
Čistá kapacita mrazničky 225 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung RS68A8842SL/EF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno