Samsung RS66A8100SL/EF

Zobrazit

Šírka: 91.2 cm, Výška: 178 cm, Maximální hlučnost: 36 db, Celkový čistý objem: 641 L, Čistá kapacita chladničky: 409 L, Čistá kapacita mrazničky: 243 L, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: F Více info


Cena 21 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 219,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Americká lednice Samsung RS66A8100SL/EF ve stříbrné barvě s technologií True No Frost má objem až 652 litrů. Chladicí část má 409 litrů a mrazák má objem 243 litrů a za 24 hodin zmrazí 12 kg potravin. Má dvojitý chladicí systém Twin Cooling Plus. Chladnička je vybavena 4 skleněnými policemi, 5 dveřními přihrádkami a 2 zásuvkami pro ovoce a zeleninu. Mrazák je vybaven 4 policemi, 5 dveřními přihrádkami, 2 zásuvkami a TWIST ledovačem. Vnitřek osvětluje LED světlo. Vybavena je digitálním invertorovým kompresorem s hlučností 36 dB.

Více prostoru uvnitř, stejné rozměry navenek

Americká chladnička od společnosti Samsung je výsledkem spojení moderního, minimalistického designu a pokročilých technologických inovací. Disponuje výkonnou uretanovou izolací technologie SpaceMax™, díky níž jsou její stěny výjimečně tenké, zatímco samotné tělo spotřebiče si zachovává stejný tvar. Uvnitř tak najdete obrovskou kapacitu 652 litrů pro čerstvé i mražené potraviny, kterým zajistí ideální podmínky pro skladování. 

Dokonale flexibilní

Funkce Smart Conversion™ vám umožní přepínat mezi 5 různými režimy, které zcela promění vaši americkou chladničku Samsung s odděleným chlazením Twin Cooling. Máte možnost konvertovat mrazničku na chladničku, využívat jen polovinu z celého spotřebiče jako minibar nebo vypnout jednotlivé oddíly, např. když jedete na dovolenou či pro úsporu energie.

Oddělená ventilace a chlazení

Čím lépe skladujete své potraviny, tím déle vám vydrží čerstvé a šťavnaté. Systém Twin Cooling Plus™ zajišťuje optimální vlhkost i teplotu a poskytuje nezávislé chlazení v každé části chladničky Samsung zvlášť. Efektivně tím chrání jednotlivé chutě a vůně, které by se jinak mohly nepříjemně smísit, a vy je tak můžete nechat plně vyniknout až při vaření.

Promyšlená do posledního centimetru

Chladnička Samsung maximalizuje užitný prostor pro vaše potraviny, aniž by tím přišla o špičkové chlazení. Na zadní straně disponuje štíhlým ventilem namísto klasického vyvýšeného, což jí poskytuje moderní vzhled a více místa na lahve, naskládané krabičky či objemné předměty.

Nejen výkonná, ale i snadno přístupná

Ovládací prvky u chladničky Samsung jsou navrženy tak, aby byly snadno přístupné i uživatelům s pohybovým omezením. Zapuštěné rukojeti můžete pohodlně používat i z invalidního vozíku a pouze jednou rukou, stejně jako zabudovaný dotykový displej na vnitřní straně zařízení. Manipulace s chladničkou Samsung je skutečně jednoduchá a intuitivní.

Méně hluku i spotřeby

Pokročilá technologie digitálního invertoru zajišťuje chladničce Samsung extrémně tichý, ale vysoký výkon. Produkuje pouhých 36 dB a splňuje energetické předpisy – automaticky totiž reguluje svou spotřebu a chladí pouze ve chvíli, kdy je to potřeba. Šetří nejen životní prostředí, ale i vaši peněženku.

Vychutnejte si čerstvost po delší dobu

Teplotní podmínky uvnitř americké chladničky Samsung jsou stálé a rovnoměrné díky nezávislým chladičům v každé komoře, speciálně vyvinuté izolaci a technologii digitálního invertoru. Nemusíte se tak o své kvalitní potraviny obávat ani v horkých letních dnech – zařízení pečlivě monitoruje vnitřní prostředí a neustále jej optimalizuje pro co nejlepší výsledky.

Superrychlé chlazení bez námrazy

Máte chuť na svůj oblíbený nápoj, ale nemáte po ruce led? Tlačítko Power Cool se postará nejen o intenzivní studený vzduch, který bude vhánět do chladničky, ale funkce Power Freeze mu dodá i svěží ledový plášť – tato funkce je mimořádně vhodná pro rychlé mrazení. Na otravnou námrazu však můžete zapomenout – technologie True No Frost má za úkol udržovat uvnitř chladničky konstantní teplotu, díky čemuž je cirkulace vzduchu efektivní a zabraňuje tak hromadění ledu. Chladicí systém nepřetěžují velké výkyvy teplot, takže životnost spotřebiče je mnohem delší.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 91.2 cm
Výška 178 cm
Maximální hlučnost 36 db
Celkový čistý objem 641 L
Čistá kapacita chladničky 409 L
Čistá kapacita mrazničky 243 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Samsung RS66A8100SL/EF

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Polina

7. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí