Samsung RR39M7145S9/EO Twin

Jednodveřová chladnička Samsung RR39M7145S9 / EO Twin v nerezovém provedení má objem 387 l. Disponuje beznámrazovou technologií True No Frost a systémem All Around cooling, který zajistí dokonalé chlazení v každém rohu chladničky. Vnitřní výbavu lednice Samsung RR39M7145S9 / EO Twin tvoří 5 skleněných polic, 5 dveřních přihrádek, 2 zásuvky na ovoce a zeleninu, přihrádka na vejce a mléčné výrobky, držák na víno a LED osvětlení. Maximální hlučnost dosahuje 39 dB. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 17 %

Třída energetické účinnosti 2021: E

Popis produktu

Dostatočný priestor pre vašu domácnosť

Jednodveřová chladnička Samsung RR39M7145S9 / EO Twin v nerezovém provedení nabízí dostatečnou kapacitu 387 litrů pro uskladnění potravin pro vaši domácnost. Je velmi dobře kombinovatelná se skriňovovou mrazákem Samsung RZ32M7110S9 / EO Twin. Díky svým rozměrům je můžete postavit vedle sebe nebo i samostatně. Díky plochým dveřím chladnička dokonale zapadne i do kuchyňské linky. Vnitřní vybavení sestává z 5 polic vyrobených z tvrzeného skla, 5 dveřních poliček, 2 zásuvky na ovoce a zeleninu, přihrádka na vejce a držák na víno a LED osvětlením.

Beznámrazová technologie True No Frost

Technologie True No Frost dokáže zvýšit cirkulaci vzduchu, čímž je zachována konstantní teplota v každé části chladničky. Tato funkce slouží jako prevence proti vzniku nežádoucí námrazy či ledu. Cílová teplota je dosažena mnohem rychleji, a tak je zvýšená trvanlivost chladicího systému a zároveň se zabraňuje zbytečnému plýtvání energie, které je často způsobeno častým rozmrazováním.

Rovnoměrné chlazení celého prostoru

Systém chlazení All-Around Cooling rovnoměrně chladí celý vnitřní prostor chladničky. Chladnička je vybavena dvěma teplotními senzory, které dokáží monitorovat jakékoliv kolísání teploty. Studený vzduch vychází několika větracími otvory na úrovni každé police, čímž je zachována konstantní teplota a potraviny zůstávají čerstvé delší dobu.

Funkce rychlého chlazení a mražení

Prostřednictvím funkce rychlého chlazení Power Cool dodává chladnička chladný vzduch velmi rychle a ochladí potraviny a nápoje uložené v chladicím prostoru. Funkce rychlého mražení Power Freeze je vynikající pro mražení, hlubší zamrazení potravin nebo výrobu ledu.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Výška 185,3 cm
 • Celkový čistý objem 387 L
 • NoFrost (chladnička) Ano
 • Třída energetické účinnosti 2021 E

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 185,3 cm
Hloubka: 69,4 cm
Hmotnosť: 78 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Vzhled

Celkový čistý objem: 387 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 120 kWh
Klimatická třída: SN-T
? Třída energetické účinnosti 2021: E

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
NoFrost (chladnička): Ano
Displej na dvířkách: Ano

Ostatní

Kód produktu: RR39M7145S9EO

Všechny parametry

Recenze Samsung RR39M7145S9/EO Twin

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jiří, 28.1.2021

Původně jsem uvažoval o americké lednici, ale nakonec byl pořízen set této lednice a mrazáku od stejného výrobce a když to dáte k sobě, tak se to tváří jako jedna lednice. Při pořízení setu je součástí i montážní kit, kterým je spojíte k sobě. Jinak k samotné lednici nemám jedinou výtku. Uspořádání úžasné, žena je z ní nadšená.

 • - Prostor oproti konkurenci
 • - Ergonomie
 • - Osvětlení
 • - Design
 • - zatím o žádném nevím.

Příslušenství k Samsung RR39M7145S9/EO Twin