Samsung RR39M7145S9/EO Twin

Zobrazit


Výška: 185.3 cm, Celkový čistý objem: 387 L, NoFrost (chladnička): Ano, Třída energetické účinnosti 2021: E Více info


Cena se slevovým kódem v hodnotě 10 % Platí do 26. 6. 2022
Ukázat slevový kód
15 298,2 Kč

Cena 16 998 Kč

Sleva 6 % z předcházející ceny: 17 998 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 169,98 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Jednodveřová chladnička Samsung RR39M7145S9 / EO Twin v nerezovém provedení má objem 387 l. Disponuje beznámrazovou technologií True No Frost a systémem All Around cooling, který zajistí dokonalé chlazení v každém rohu chladničky. Vnitřní výbavu lednice Samsung RR39M7145S9 / EO Twin tvoří 5 skleněných polic, 5 dveřních přihrádek, 2 zásuvky na ovoce a zeleninu, přihrádka na vejce a mléčné výrobky, držák na víno a LED osvětlení. Maximální hlučnost dosahuje 39 dB.

Dostatočný priestor pre vašu domácnosť

Jednodveřová chladnička Samsung RR39M7145S9 / EO Twin v nerezovém provedení nabízí dostatečnou kapacitu 387 litrů pro uskladnění potravin pro vaši domácnost. Je velmi dobře kombinovatelná se skriňovovou mrazákem Samsung RZ32M7110S9 / EO Twin. Díky svým rozměrům je můžete postavit vedle sebe nebo i samostatně. Díky plochým dveřím chladnička dokonale zapadne i do kuchyňské linky. Vnitřní vybavení sestává z 5 polic vyrobených z tvrzeného skla, 5 dveřních poliček, 2 zásuvky na ovoce a zeleninu, přihrádka na vejce a držák na víno a LED osvětlením.

Beznámrazová technologie True No Frost

Technologie True No Frost dokáže zvýšit cirkulaci vzduchu, čímž je zachována konstantní teplota v každé části chladničky. Tato funkce slouží jako prevence proti vzniku nežádoucí námrazy či ledu. Cílová teplota je dosažena mnohem rychleji, a tak je zvýšená trvanlivost chladicího systému a zároveň se zabraňuje zbytečnému plýtvání energie, které je často způsobeno častým rozmrazováním.

Rovnoměrné chlazení celého prostoru

Systém chlazení All-Around Cooling rovnoměrně chladí celý vnitřní prostor chladničky. Chladnička je vybavena dvěma teplotními senzory, které dokáží monitorovat jakékoliv kolísání teploty. Studený vzduch vychází několika větracími otvory na úrovni každé police, čímž je zachována konstantní teplota a potraviny zůstávají čerstvé delší dobu.

Funkce rychlého chlazení a mražení

Prostřednictvím funkce rychlého chlazení Power Cool dodává chladnička chladný vzduch velmi rychle a ochladí potraviny a nápoje uložené v chladicím prostoru. Funkce rychlého mražení Power Freeze je vynikající pro mražení, hlubší zamrazení potravin nebo výrobu ledu.

Inteligentní ovládání

Chladnička nabízí funkci Smart Dongle, díky které můžete její provoz kontrolovat kdekoli a kdykoli prostřednictvím aplikace na svém chytrém telefonu. Můžete ovládat režimy Rapid Cooling, sledovat teplotu a dostávat upozornění, když zůstanou dvířka otevřená. Pro smart funkci je třeba k chaldničce dokoupit příslušenství Smart Dongle adaptér.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 185.3 cm
Celkový čistý objem 387 L
NoFrost (chladnička) Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Samsung RR39M7145S9/EO Twin

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jiří

28. 1. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • - Prostor oproti konkurenci
  • - Ergonomie
  • - Osvětlení
  • - Design
  • - zatím o žádném nevím.

Původně jsem uvažoval o americké lednici, ale nakonec byl pořízen set této lednice a mrazáku od stejného výrobce a když to dáte k sobě, tak se to tváří jako jedna lednice. Při pořízení setu je součástí i montážní kit, kterým je spojíte k sobě. Jinak k samotné lednici nemám jedinou výtku. Uspořádání úžasné, žena je z ní nadšená.