Samsung RH69B8941B1/EF


Americká chladnička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 403 l, Čistá kapacita mrazničky: 242 l, Roční spotřeba energie: 350 kWh, Maximální hlučnost: 36 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 91,2 cm, Výška: 178 cm. Více info


Cena 48 998 Kč

Sleva 4 % z předcházející ceny: 50 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 490 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Americká Side-By-Side chladnička Samsung RH69B8941B1/EF v černé barvě v energetické třídě E má 403l chladničku a 242l mrazák. Vybavena invertorovým digitálním kompresorem, technologií True No Frost, dvojitým chladicím systémem Twin Cooling Plus, zadní stěnou Metal Cooling, Beverage centrum a Food showcase.

Komfort moderního chlazení a technologických inovací


Multifunkční chladnička do každé domácnosti 

Dokonale chladí, mrazí, vyrábí až dva druhy kostek ledu, je tichá, úsporná, elegantně nadčasová a v neposlední řadě se pyšní štědrou kapacitou 645 litrů pro všechny vaše velké víkendové nákupy. Moderní chladnička RH69B8941B1/EF od společnosti Samsung byla navržena tak, abyste v ní komfortně uskladnili všechny své oblíbené ingredience, jídla a potraviny. Dokonce se postará i o pitný režim celé vaší rodiny – integrovaný dávkovač filtrované vody totiž obsahuje i šikovný 1,4litrový zásobník bez obsahu škodlivého BPA, do kterého můžete přidat bylinky či ovoce a připravit tak ochucenou, ale hlavně zdravou domácí limonádu na celý den. A když ho budete potřebovat vyčistit, jednoduše jej dáte do myčky nádobí a máte hotovo. 

Mějte perfektní přehled o vašich potravinách 

Sofistikované designové řešení Food ShowCase vám umožňuje okamžitý přístup k vašim uloženým položkám – je to prakticky „chladnička v chladničce“, díky které budete mít vždy 100% přehled o tom, co se nachází i na těch nejzapadlejších policích. A důmyslný kovový plát Metal Cooling na vnitřní straně dveří se postará o optimální vyvažování teploty a udržení konstantního chladu i při častém otevírání chladničky. 

Zásoba ledových kostek vždy připravena

Funkce, kterou oceníte v průběhu celého roku. Ať už během horkého léta na domácích grilovačkách či při rodinných oslavách, se vám bude hodit automatický výrobník ledu, který dokáže vyprodukovat až dva typy ledových kostek. Ty větší využijete například do kbelíku se šampaňským a ty menší si mohou hosté vhazovat rovnou do svých lahodných koktejlů. Chladnička dokáže denně vyrobit úžasných 2,3 kg ledu a následně uskladnit celkem až 3,8 kg. Navíc se nachází přímo uvnitř mrazničky, čímž výrazně šetří místo v celém spotřebiči. 

Tenké stěny, kompaktní design

Nesuďte chladničku podle obalu. I když uvedený model od společnosti Samsung disponuje standardními rozměry navenek, díky čemuž perfektně zapadne do každé kuchyně, výrazným zeštíhlením stěn bylo dosaženo vysoké vnitřní kapacity  645 litrů. Technologie SpaceMax a její speciální vysoce účinná uretanová izolace zabezpečuje optimální chlazení bez snížení energetické účinnosti. Chladnička si tak zachová konvenční velikost a dokonale zapadne mezi ostatní skříňky.

Flexibilita s 5 režimy chlazení

Nepřizpůsobujte se své chladničce, naopak přizpůsobte její chod vašemu životnímu tempu a potřebám a ušetřete tak na nákladech za energie. S funkcí Smart Conversion v kombinaci s inteligentním nezávislým chlazením technologie Twin Cooling můžete přepínat mezi pěti různými způsoby chlazení – přeměňte mrazničku na malou chladničku, nebo jednu z nich úplně vypněte. To oceníte především v případech, kdy odjíždíte na víkend, dovolenou, nebo jste delší dobu z domova pryč.

Svěžest od jednoho rohu k druhému

Optimální podmínky všech potravin umístěných v interiéru chladničky zajišťuje funkce Twin Cooling Plus, která rovněž zabraňuje nežádoucímu mísení pachů. Nezávislou cirkulací chladného vzduchu zaručuje oddělené chlazení i mrazení, ale zároveň zachovává maximální čerstvost i kvalitu vašich oblíbených pokrmů. Už se tak nemusíte bát, že by vám nějaké jídlo načichlo od druhého a naopak.  

Dokonalá souhra elegance a praktičnosti 

Pobíhají vám po domě malé ratolesti, které neustále nahlížejí do chladničky? Důmyslný systém Metal Cooling v zadní časti zařízení se postará o teplotní rozdíly a zabrání úniku chladu. To znamená, že udrží optimální teplotu v celém interiéru i v případě, že necháte dveře otevřené o pár vteřin déle. Speciální stojan na Rack & Shelf pojme nejen láhve na víno, ale i karton od nedojedené pizzy nebo plato vajec. V porovnání s běžnými poličkami vytváří mnohem rozsáhlejší prostor s multifunkčním využitím. Prvotřídní funkce a kvalitní povrch doplní moderní vestavěný design plochých dveří s matnými stříbrnými tóny. Zdůrazněte osobitý ráz vaší kuchyně. 

Praktické funkce, prémiová záruka 

Slevy a různé výhodné akce nás nesčetněkrát překvapí a donutí toho koupit mnohem víc, než jsme měli původně v plánu. Právě proto designéři společnosti Samsung mysleli i na velké rodinné či sváteční nákupy a vytvořili ploché potrubí Flat Duct. Na rozdíl od klasických chladniček vytvoří více kapacity pro uskladnění tím, že ventilaci rafinovaně skryje. Digitální panel Easy Access je rovněž schválně umístěný níže, aby na něj dosáhli i lidé menšího vzrůstu či se zdravotním postižením. A protože nikdo nechce hlučné zařízení, plynulý a hlavně tichý provoz zajišťuje kompresor digitálního invertoru, který automaticky přizpůsobuje svou rychlost aktuální situaci. Jeho dlouhodobý výkon je navíc podpořený certifikací 21 let provozu a 10letou zárukou. 

Ilustrační obrázek

Vychladí, zamrazí a osvěží

Čeká vás pořádné grilování s přáteli, ale někdo z vašich blízkých zapomněl hodit nápoje do chladničky? Neztrácejte čas a přizvěte si na pomoc Power Cool – intenzivní proud studeného vzduchu, který během krátké doby všechno dokonale vychladí. Pokročilá izolace Precise Cooling zase zamezí kolísání teploty a udrží nekompromisní chlad ve všech útrobách chladničky. Společenská katastrofa tak bude zažehnána a vy si můžete konečně dopřát sladkou tečku v podobě domácích mražených pochoutek. Svěží ovocné nanuky vytvoříte raz dva prostřednictvím technologie Power Freeze působením bleskového zmrazení. A po těžké noci se můžete osvěžít chlazenou filtrovanou vodou ze zabudovaného dávkovače bez BPA či nutnosti přístupu k vodovodnímu potrubí. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 91.2 cm
Výška 178 cm
Maximální hlučnost 36 db
Celkový čistý objem 645 L
Čistá kapacita chladničky 403 L
Čistá kapacita mrazničky 242 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung RH69B8941B1/EF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi