Samsung RH58K6598SL/EO

Šírka: 90.8 cm, Výška: 182.5 cm, Maximální hlučnost: 40 db, Celkový čistý objem: 575 L, Čistá kapacita chladničky: 395 L, Čistá kapacita mrazničky: 180 L, Dvouokruhový NoFrost: Ano,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Americká chladnička Samsung RH58K6598SL / EO v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A++. Chladící část má kapacitu 395 l a mrazák 180 l. Digitální invertorový kompresor má dlouhodobou životnost. Chladnička využívá beznámrazovou technologii True No Frost a technologii cirkulace vzduchu Multi Flow a také dvojitý chladicí systém Twin Cool Plus. Americká chladnička Samsung RH58K6598SL / EO s dveřmi Food Show Case umožňuje rychlejší a snadnější přístup k oblíbeným potravinám. Chladící část je vybavena 4 skleněnými poličkami, 5 dveřními přihrádkami a 2 zásuvkami pro skladování ovoce a zeleniny. Nechybí v ní přihrádka na mléčné výrobky, vejce a držák na lahve. Celý prostor zpřehlední LED vnitřní osvětlení. Mrazící část má ve výbavě 2 zásuvky a 4 police, výrobník ledu: s dávkovačem vody a ledu ve dveřích, vnitřní LED osvětlení. Mrazicí kapacity dosahuje 12 kg / 24 hod.

 

 

Moderní design

Americká chladnička Samsung RH58K6598SL/EO má povrch vyrobený z kvalitního a odolného nerezového materiálu, jehož předností je také minimální údržba. Jeho elegantní a dlouhotrvající vzhled se hodí téměř do každé kuchyně, kde bude zaručeně nejstylovějším doplňkem. Kombinace kvalitního nerezu a modrého displeje vytváří dokonalou souhru elegance a modernosti. Zkrášlete svou kuchyni tímto mimořádně stylovým spotřebičem, který vyniká nejen svým designem, ale především svými skvělými funkcemi a výkonem. Dávkovač ledu a vody je zabudován přímo ve dveřích, čímž šetří cenný prostor a zároveň umožňuje vyrobit led a dávkovat studenou vodu. Pro tyto funkce je třeba chladničku připojit na přímý přívod vody. S beznámrazovou technologií True No Frost se už nemusíte trápit se zdlouhavým odmrazováním. Optimalizuje proudění vzduchu v chladničce a tím zajišťuje konstantní teplotu bez výkyvů.

Chladicí a mrazicí prostor

Chladnička v objemu 395 l přispívá vnitřním vybavením k dokonalému rozmístění potravin. Nacházejí se v ní 4 úložných polic z tvrzeného skla. Ve dveřích najdete 5 dveřních přihrádek pro skladování menších potravin. V neposlední řadě zde naleznete ve spodní části i dvě plastové zásuvky na ovoce a zeleninu, přihrádku na vajíčka a mléčné výrobky. LED osvětlení zajistí dokonalý přehled o uložených potravinách. Disponuje pohlcovačem pachu. Mrazák nabízí objem až 180 l s kapacitou mrazení 12 kg / 24 hodin. Stejně jako chladnička je vybavena velmi přehledným vnitřním uspořádáním. Vnitřní vybavení tvoří 3 skleněné police, 2 průhledné plastové zásuvky. Nachází se zde i dávkovač ledu a vody zabudovaný ve dveřích a LED osvětlení.

Optimalizovaný systém Twin Cooling & Metal Cooling

Technologie Twin Cooling Plus nezávisle kontroluje a optimalizuje teplotu a úroveň vlhkosti v chladící i mrazicí části a zároveň zabraňuje smíchávání vůní různých druhů jídel. Speciální chladící deska Metal Cooling Plate také pomáhá udržovat vzduch chladný a zachovává potraviny čerstvé.

Udržuje chlad pro dlouhodobou čerstvost

Kovová deska Metal Cooling je speciální deska, která zadržuje chlad uvnitř chladícího prostoru a pomáhá navrátit teplotu na nastavenou úroveň i v případě častého otevírání dveří. Díky tomu zůstanou skladované potraviny dlouhodobě čerstvé. Navíc poskytuje prémiový vzhled chladicího prostoru a její čištění je velmi pohodlné.

Přesně zachová čerstvost

Technologie Precise Chef Cooling minimalizuje jakékoliv teplotní výkyvy v rozmezí ± 0,5 ° C. Často kontroluje změny teploty a pak přesně reguluje provoz kompresoru, aby zůstaly vaše potraviny déle čerstvé.

Oblíbené potraviny vždy na dosah

Americká chladnička s dveřmi Showcase "chladnička v chladničce" nabízí uživateli snadný přístup k oblíbeným a často používaným potravinám. Obsahují 6 velkých přihrádek na různé druhy potravin jako jsou sýry, omáčky, nápoje či dezerty.

Perfektně čerstvé v prostoru InnerCase

Ve vnitřním prostoru InnerCase vydrží vaše oblíbené potraviny perfektně čerstvé. Tento prostor se nachází hlouběji v chladničce, kde dokáže výborně uchovávat větší a trvanlivější potraviny jako zelenina, ovoce nebo maso.

Snadná manipulace s Lock N Move Tray

Americká chladnička je vybavena praktickým zásobníkem Lock N Move, který je vzduchotěsný a pohybuje se na kolejích pro snadnější přístup k vašim oblíbeným potravinám v chladničce nebo mrazničce. Je ideálním řešením pro skladování a rozmrazování masa, či uchovávání např. sušených potravin.

Jemné LED osvětlení

Nové LED osvětlení je užší, jemnější a šetrnější. Dodává ledničce opticky více prostoru a přitom dokonale osvětluje všechny části chladničky jasným a jemným světlem s nízkou spotřebou energie.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 90.8 cm
Výška 182.5 cm
Maximální hlučnost 40 db
Celkový čistý objem 575 L
Čistá kapacita chladničky 395 L
Čistá kapacita mrazničky 180 L
Dvouokruhový NoFrost Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung RH58K6598SL/EO

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno