Samsung RB38T676CSA/EF


Kombinovaná chladnička, Energetická třída C, Objem chladničky: 276 l, Objem mrazničky: 114 l, Roční spotřeba energie: 169 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 59,5 cm, Výška: 203 cm. Více info


Věrnostní cena 14 990 Kč

Noví i stávající členové Electro World věrnostního klubu získají na tento produkt okamžitou slevu 1 000 Kč.

Cena 15 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 160 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

24×

92.7% Kvalita
Výborná

90.9% Hodnota za peníze
Výborná

24 nákup

Zobrazit 24 recenzí a jedno ocenění

Popis produktu

Kombinovaná No Frost lednice Samsung RB38T676CSA/EF ve stříbrném provedení má chladicí část s objemem 276 litrů a je vybavena 4 skleněnými policemi, kovovou policí na láhve, 4 dveřními přihrádkami, zásuvkou Optimal Fresh+ a Humidity Fresh+ pro skladování ovoce a zeleniny. Mrazicí část s objemem 114 litrů, která je umístěna dole, má 3 průhledné zásuvky. Mrazicí kapacita dosahuje 8 kg/24 hodin. Akumulační doba v případě výpadku proudu je 9 hodin. Disponuje úsporným LED světlem umístěným v horní části. Využívá technologii All-Around Cooling pro rovnoměrné proudění vzduchu, funkci Power Cool a Power Freeze. Hladina hluku dosahuje jen 35 dB díky invertorovému motoru. Možnost otevírání dveří do obou stran.

Minimalistický design s velkorysou kapacitou

V každé kuchyni se bude elegantně vyjímat. Její čistý, hladký a moderní design kráčí ruku v ruce se sofistikovanými technologickými inovacemi. Chladnička Samsung disponuje účinnou izolací technologie SpaceMax™, díky níž jsou její stěny mnohem tenčí a samotné tělo spotřebiče tak nezabírá mnoho plochy. Uvnitř však ukrývá obrovskou kapacitu až 385 l s hloubkou 600 mm pro všechny potraviny a pochutiny, které si zachovají svou svěžest, vůni a všechny živiny.

Rovnoměrné a efektivní chlazení

Nezáleží na tom, ve kterém koutě chladničky se chladí vaše oblíbené gurmánské lahůdky. Funkce All-Around Cooling totiž ochlazuje každou přihrádku a poličku samostatně, takže každé uložené pochutině se dostane stejná péče. Studený vzduch cirkuluje speciálními průduchy a teplota je neustále monitorována tak, aby byla zachována maximální svěžest potravin.

Zásuvka s různými teplotami

Vychutnávejte si ještě větší pohodlí při používání chladniček Samsung. Využijte chytré řešení Optimal Fresh+, jedinečný box, který představuje dvě zóny rozličného chlazení. Jak je využijete, je jen na vás. Můžete například do levé zóny ukládat ryby a maso, zatímco v pravé uskladníte ovoce a zeleninu. Nebo jednoduše využijete box jako jednu prostornou samostatnou zásuvku.

Ideální podmínky pro zachování čerstvosti

Ani u potravin, které se rychleji kazí, se už nemusíte bát rychlého vysušení či ztráty čerstvosti. Speciální zásuvka Humidity Fresh+ zachová i takové jídlo svěží po skutečně dlouhou dobu. Optimální vlhkost zásuvky si navíc můžete nastavit sami podle vlastního uvážení.

Superrychlé chlazení bez námrazy

Máte chuť na svůj oblíbený nápoj, ale nemáte po ruce led? Tlačítko Power Cool se postará nejen o intenzivní studený vzduch, který bude vhánět do chladničky, ale funkce Power Freeze mu dodá i svěží ledový plášť – tato funkce je mimořádně vhodná pro rychlé mrazení. Na otravnou námrazu však můžete zapomenout – technologie No Frost má za úkol udržovat uvnitř chladničky konstantní teplotu, díky čemuž je cirkulace vzduchu efektivní a zabraňuje tak hromadění ledu. Chladicí systém nepřetěžují velké výkyvy teplot, takže životnost spotřebiče je mnohem delší.

Polička pro milovníky vína

Využijte maximální flexibilitu ukládání potravin. Vyzkoušejte prostornou poličku pro uskladnění vašich oblíbených láhví, ať už půjde o klasické víno, nebo o láhve s nestandardními rozměry, jako je například šampaňské. Polička poskytne dostatek prostoru dokonce i pro uložení rozměrných potravin, například pizzy.

Tichá a výkonná

Nízká hlučnost - jen 35 dB (B) je zárukou tichého chodu chladničky, kterou podporuje kompresor digitálního invertoru s automatickou úpravou rychlosti chlazení. 

Ilustrační obrázek

Efektivní skladování velkých položek

I skutečně velké nádoby si bez problémů najdou v chladničce své místo. Stačí využít speciální skládací polici 2 Step Foldable Shelf. Tu je možné jednoduchým způsobem zasouvat a vysouvat, a navíc ji můžete složit na polovinu, aby se do chladničky uskladnil i vysoký dort. Využijte možnosti úložného prostoru chladničky na maximum.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Ocenění a hodnocení produktů

Samsung-RB38T676CSA

Samsung-RB38T676CSA

1.místo

4,8 / 5

24 recenzí Samsung RB38T676CSA/EF

92.7% Kvalita
Výborná

90.9% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Robert

27. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Minimální hlučnost

Karel

25. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Dobrá


  • tichý chod
  • kvalita těžký chod šroubovací nohy

Hezký výrobek, zklamání z výstupní kontroly výroby, evidentní závada šroubovací nohy.


Jana

15. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Tichá
  • Prostorná
  • Déle čerstvá zelenina
  • Menší mražák

Lednice je velmi krasna,velka a prostorna.Je ticha coz jsme hledali.Jen mrazak je trosku mensi,ale to nam nevadi.Jsme spokojeni


Libuše

4. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • displey