Samsung RB38T605DWW/EF


Kombinovaná chladnička, Energetická třída D, Objem chladničky: 276 l, Objem mrazničky: 114 l, Roční spotřeba energie: 211 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 59,5 cm, Výška: 203 cm. Více info


Cena 12 990 Kč

Sleva 7 % z předcházející ceny: 13 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 130 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,1 / 5

96% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

8 nákup

Zobrazit 8 recenzí

Popis produktu

Kombinovaná No Frost chladnička Samsung RB38T605DWW/EF v bílém provedení má chladicí část s objemem 276 litrů a je vybavena 4 skleněnými policemi, 4 dveřními přihrádkami, zásuvkou Optimal Fresh+ a Humidity Fresh+ pro skladování ovoce a zeleniny. Mrazicí část s objemem 114 litrů, která je umístěna dole, má 3 průhledné zásuvky a misku na led. Mrazicí kapacita dosahuje 13 kg/24 hodin. Akumulační doba v případě výpadku proudu je 18 hodin. Disponuje úsporným LED světlem umístěným v horní části. Využívá technologii All-Around Cooling pro rovnoměrné proudění vzduchu, funkci Power Cool a Power Freeze. Hladina hluku dosahuje jen 35 dB díky invertorovému motoru.

Minimalistický design s velkorysou kapacitou

V každé kuchyni se bude elegantně vyjímat. Její čistý, hladký a moderní design kráčí ruku v ruce se sofistikovanými technologickými inovacemi. Chladnička Samsung disponuje účinnou izolací technologie SpaceMax™, díky níž jsou její stěny mnohem tenčí a samotné tělo spotřebiče tak nezabírá mnoho plochy. Uvnitř však ukrývá obrovskou kapacitu až 385 l s hloubkou 600 mm pro všechny potraviny a pochutiny, které si zachovají svou svěžest, vůni a všechny živiny.

Rovnoměrné a efektivní chlazení

Nezáleží na tom, ve kterém koutě chladničky se chladí vaše oblíbené gurmánské lahůdky. Funkce All-Around Cooling totiž ochlazuje každou přihrádku a poličku samostatně, takže každé uložené pochutině se dostane stejná péče. Studený vzduch cirkuluje speciálními průduchy a teplota je neustále monitorována tak, aby byla zachována maximální svěžest potravin.

Zásuvka s různými teplotami

Vychutnávejte si ještě větší pohodlí při používání chladniček Samsung. Využijte chytré řešení Optimal Fresh+, jedinečný box, který představuje dvě zóny rozličného chlazení. Jak je využijete, je jen na vás. Můžete například do levé zóny ukládat ryby a maso, zatímco v pravé uskladníte ovoce a zeleninu. Nebo jednoduše využijete box jako jednu prostornou samostatnou zásuvku.

Ideální podmínky pro zachování čerstvosti

Ani u potravin, které se rychleji kazí, se už nemusíte bát rychlého vysušení či ztráty čerstvosti. Speciální zásuvka Humidity Fresh+ zachová i takové jídlo svěží po skutečně dlouhou dobu. Optimální vlhkost zásuvky si navíc můžete nastavit sami podle vlastního uvážení.

Superrychlé chlazení bez námrazy

Máte chuť na svůj oblíbený nápoj, ale nemáte po ruce led? Tlačítko Power Cool se postará nejen o intenzivní studený vzduch, který bude vhánět do chladničky, ale funkce Power Freeze mu dodá i svěží ledový plášť – tato funkce je mimořádně vhodná pro rychlé mrazení. Na otravnou námrazu však můžete zapomenout – technologie No Frost má za úkol udržovat uvnitř chladničky konstantní teplotu, díky čemuž je cirkulace vzduchu efektivní a zabraňuje tak hromadění ledu. Chladicí systém nepřetěžují velké výkyvy teplot, takže životnost spotřebiče je mnohem delší.

Polička pro milovníky vína

Využijte maximální flexibilitu ukládání potravin. Vyzkoušejte prostornou poličku pro uskladnění vašich oblíbených láhví, ať už půjde o klasické víno, nebo o láhve s nestandardními rozměry, jako je například šampaňské. Polička poskytne dostatek prostoru dokonce i pro uložení rozměrných potravin, například pizzy.

Tichá a výkonná

Nízká hlučnost - jen 35 dB (B) je zárukou tichého chodu chladničky, kterou podporuje kompresor digitálního invertoru s automatickou úpravou rychlosti chlazení. 

Ilustrační obrázek

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

4,1 / 5

8 recenzí Samsung RB38T605DWW/EF

96% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

milan

30. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


super


Josef

5. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Je prostorná lednice i mrazák

Nízká cena. Lednice i mrazák mají velký obsah.


Vlastimil

4. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Výborná


  • Lednice přišla s různými drobnými vadami.

EW nic neřešil, přestože mám kupní smlouvu uzavřenou s nimi a odkázal mi řešit závady u Samsungu.


luboš

4. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno