Samsung RB38C7B6AS9/EF


Kombinovaná chladnička, Energetická třída A, Objem chladničky: 273 l, Objem mrazničky: 114 l, Roční spotřeba energie: 108 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Smart ovládání mobilem, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 59,5 cm, Výška: 203 cm. Více info


Cena 32 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 330 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Samsung RB38C7B6AS9/EF v nerezovém provedení. Objem chladničky má 273 litrů. Uvnitř naleznete skleněné police, jeden box Optimal Fresh+ a jeden box Humidity Fresh+. Mraznička se 3 boxy má 114 litrů, v případě výpadku je výdrž až 9 hodin a za 24 hodin zmrazí až 8 kg potravin. Využívá technologii NoFrost pro automatické odmrazování, funkci Rychlé zmrazení a rychlé chlazení. Hladina hluku dosahuje jen 35 dB díky inventorovému motoru.

Inovativní funkce chlazení. Jedinečný styl

Ilustrační obrázek

Ukládejte jídlo flexibilněji

Každá rodina má specifické požadavky, co se ukládání jídla týče. K tomu je však třeba vlastnit domácí spotřebiče, které je dokážou do puntíku vyplnit. Jedním z nich je i chytrá chladnička Samsung RB38C7B6AS9/EF s širokými možnostmi přizpůsobení. Lze ji použít jako jeden model se dvěma dvířky a vnitřní kapacitou 387 litrů. Pokud však v domácnosti běžně vaříte pro velký počet lidí nebo často pořádáte víkendové akce s pohoštěním, jistě oceníte možnost ji dále rozšířit kombinací několika modelů, včetně jednodveřového v hned 2 rozličných velikostech či dalšího dvoudveřového.

Ilustrační obrázek

Šetřit energii je smart

Snižte spotřebu elektrické energie vaší chladničky o až 15 % s režimem AI Energy. Jednoduše zadejte maximální možnou částku, kterou jste ochotni za elektřinu utratit, a režim Vlastní se s pomocí algoritmů umělé inteligence postará o zbytek. Zvýší energetickou efektivitu a rovněž optimalizuje rychlost kompresoru a cyklus rozmrazování v závislosti na vzorcích užívání a svého okolí.  

Ilustrační obrázek

Vyšší výkon s nezávislým chlazením

Výjimečnou efektivitu chlazení zajistí důmyslný systém Twin Cooling, který v reálném čase optimalizuje teplotu a vlhkost ve vnitřních prostorech chladničky a mrazničky pomocí nezávislých výparníků a ventilátorů. Veškerým uskladněným zásobám se tak dostane rovnoměrné péče, která po delší dobu uchová jejich přirozenou chuť a aroma a zároveň zamezí nežádoucímu mísení pachů, takže vaše zelenina nezíská nasládlý nádech z ovoce a naopak.

Ilustrační obrázek

Uchová nízkou teplotu tam, kde je potřeba

Ukládáte právě nákup, nebo často zálibně sledujete, co se v útrobách vaší lednice skrývá dobrého? Pak se může snadno stát, že si z vnitřního prostoru nevědomky vypustíte chladný vzduch, který chladnička posléze musí znovu vytvořit. Tomuto neblahému jevu ovšem inteligentní zařízení Samsung RB38C7B6AS9/EF dokáže čelit pomocí funkce Metal Cooling, která využívá kovovou desku k uchování co možná největšího množství chladu ve vnitřním prostoru. A jako bonus vašemu spotřebiči dodá ještě prémiovější vzhled.

Ilustrační obrázek

 

Výběr režimu chlazení jediným dotykem

V lednici se v různých časových obdobích mohou sejít rozmanité druhy potravin a všem je třeba poskytnout co možná nejlepší podmínky. To zvládnete levou zadní s funkcí Cool Select+ – jedním dotykem vám totiž umožní vybrat si z hned několika přednastavených režimů – Cool (2 ℃), Chill (-1 ℃), Soft Freeze (-5 ℃) či Freeze (-23 °C ~ -15 °C). Ať už do chladničky uložíte cokoliv, můžete si být jistí, že výsledný chladicí efekt vyhoví všem vašim přáním a požadavkům. 

Ilustrační obrázek

Tajemství ekologičtější budoucnosti

Představujeme SmartThings Energy – dokonalý nástroj pro domácnosti, které chtějí snížit svou uhlíkovou stopu a získat maximální možnou kontrolu. Nejen, že poskytuje dokonalý přehled o spotřebě energie v reálném čase, takže hned vidíte, kolik energie kde spotřebujete, ale zároveň vám přináší informace na dosah ruky, díky čemuž budete moci identifikovat oblasti, ve kterých můžete snížit své náklady a ušetřit peníze na účtech za energii. Jakmile pak bude hrozit překročení měsíčních výdajů, jejichž výši si sami nastavíte, aplikace vás okamžitě upozorní, abyste se vyhnuli nečekaným překvapením.

Ilustrační obrázek

Původní čerstvost dvojnásobně déle

Jedna zásuvka, spousta možností užití. Optimal Fresh+ přináší nevídanou flexibilitu ve skladování potravin – lze ji totiž použít buď jako jeden celek, nebo ji rozdělit do dvou zón s různými teplotami. Levá strana je chladnější a je ideální pro maso a ryby. Pravá pak uchová dokonalou chuť a čerstvost ovoce a zeleniny, takže zůstane déle v ideální kondici ke konzumaci.

Ilustrační obrázek


Ideální vlhkost na míru zdravému mlsání

Všichni rádi konzumujeme jídlo tak, jak jej stvořila příroda. Ta však jednotlivým pochutinám zajistila přirozeně dokonalé podmínky pro jejich růst a prospívání. Naštěstí přesně to umí i chladnička RB38C7B6AS9/EF společnosti Samsung. Disponuje speciální zásuvkou Humidity Fresh+ v níž si úroveň vlhkosti snadno nastavíte ovládacím knoflíkem a vytvoříte tak ideální mikroklima pro zachování původní textury, chuti a vůně i potravinám podléhajícím rychlé zkáze. Různé druhy ovoce a zeleniny, které do ní uložíte, tak zůstanou křupavé a šťavnaté po mnohem delší dobu. 

Ilustrační obrázek

Skvělý chladicí výkon jediným dotykem

Čeká vás oslava s rodinou nebo přáteli a chcete rozlévat šampaňské v optimální teplotě? Nebo potřebujete rychle zamrazit zpracovanou zeleninu či maso? V tom případě se spolehněte na funkce Power Cool a Power Freeze, které do chladničky a mrazničky po stisknutí tlačítka vyfouknou intenzivní studený vzduch, jenž přinese vysoký chladicí výkon pro vaše potraviny i ledové drinky. S jejich pomocí pak rovněž skvěle zvládnete i zpevňování mraženého jídla či výrobu ledu. 

Ilustrační obrázek


Velká uvnitř, tenká navenek

Stává se vám, že vaříte pro velkou skupinu lidí a máte problém uskladnit všechny suroviny určené k přípravě v lednici standardní velikosti? To změní technologie SpaceMax, nabízející bohatý vnitřní prostor o objemu 387 litrů v kompaktním designu se standardní hloubkou 600 mm. Toho je dosaženo pomocí vysoce efektivní izolace ztenčující jednotlivé stěny chladničky, což přinese více místa uvnitř a dokonalý soulad s vaším stávajícím kuchyňským prostorem.

Ilustrační obrázek

Delší a úspornější provoz s výjimečnou zárukou

Užijte si špičkovou energetickou efektivitu, tichý provoz a výkon, který přetrvá. Inženýrům ze společnosti Samsung záleží na tom, abyste své oblíbené potraviny mohli chladit po skutečně dlouhou dobu a proto přicházejí s digitálním invertorovým kompresorem, který automaticky přizpůsobí rychlost provozu v závislosti na požadovaném chladicím výkonu. Tím snižuje vydávaný hluk, šetří elektrickou energii a přináší výjimečně dlouhou životnost, dále podpořenou 20letou zárukou* na samotný kompresor.

Ilustrační obrázek

Design, co harmonicky doplní váš domov

Přivítejte do své domácnosti spotřebič, který se postará o dokonalou jakost všech vašich potravin, přičemž u toho bude vypadat naprosto skvěle. Integrovaný a velmi tenký design se standardní hloubkou 600 mm snadno zapadne mezi vaše stávající skříňky, z jejichž hran nebude nijak vyčnívat, zatímco ploché dveře a záda se speciální úpravou Clean Back váš prostor citlivě doplní minimalistickým designem. Tělo chladničky v sobě dále ukrývá i důmyslně schovaný displej, ploché police na víno a šedě zabarvené koše a přihrádky na potraviny, jež doplní jeho výjimečně elegantní styl.

Ilustrační obrázek

Zařízení, které bude zářit čistotou

Přijde vám, že čištění zadní strany vaší lednice je občas za trest? Tak dokažte svou nevinu a pořiďte si spotřebič s funkcí Clean Back, přinášející kompletně hladký povrch, pod kterým se skrývají důležité cívky a kabely. Ty uchrání před náhodným poškozením způsobeným otřesy nebo údery a navíc u toho bude vypadat naprosto skvěle. Speciální úprava pak zamezí hromadění špíny a prachu, jejichž jednotlivé částečky lze snadno setřít. 

Ilustrační obrázek

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze Samsung RB38C7B6AS9/EF

100% Kvalita
Vynikajicí

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Miloslava

8. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Výborná cena
  • Trochu hlučnější

Super za tu cenu


PETR

7. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • tichá , úsporná, velká
  • zatím nic

Rudolf

11. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Tichá, prostorná
  • Skvěle, luxusně a bytelně vypadá
  • nic

Naprostá spokojenost.