Samsung RB38A7B6D12/EF Bespoke

Šířka: 59.5 cm, Výška: 203 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: D Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Samsung RB38A7B6D12/EF v designu bílého skla a energetické třídě D disponuje celkovým objemem 390 litrů. Chladicí část o objemu 276 l je vybavena 3 policemi + jednou skládací poličkou, 2 zásuvkami na ovoce a zeleninu a 4 přihrádkami ve dveřích. Mrazák s objemem 114 litrů disponuje 3 zásuvkami. Akumulační doba v případě výpadku je 9 hodin a za 24 hodin zmrazí 4 kg potravin. Využívá technologii True No Frost, Metal Cooling, All Araund Cooling, Optimal Fresh+, Humidit Fresh+ a jiné. Hladina hluku dosahuje pouze 35 dB díky invertorovému motoru.

Integrovaný design, výborné chladicí funkce


Design Bespoke vyhoví vašim potřebám

Přizpůsobte a kombinujte jednotlivé chladničky Samsung s designem Bespoke tak, aby dokonale vyhovovaly vašemu životnímu stylu i velikosti vaší rodiny. Lze je využít jako jediný modul s kapacitou 390 litrů, nebo nakombinovat více modulů včetně jednodveřové varianty ve dvou velikostech či dalšího dvoudveřového modulu.

Naprostá přirozenost s 6 různými materiály

Design Bespoke zajistí, abyste se v kuchyni vždy cítili naprosto přirozeně. Snadno se přizpůsobí prostředí vaší stávající kuchyně a je k dispozici rovnou v 6 různých materiálech: Satin Glass, Glam Glass, Clean Glass, Cotta Metal, Real Stainless a Steel Metal. Ty lze ještě dále kombinovat s různými barvami dveří a vytvořit tak design, který bude šitý na míru vaší osobnosti. 

Flexibilita, co vás příjemně překvapí

Upravte si vnitřní prostor ledničky tak, aby vaše ruka nemusela v jednotlivých záhybech lednice zdlouhavě šátrat. Přizpůsobitelný prostor a multifunkční stojan s elegantním tenkým designem snadno pojmou i láhve od sektu a dokonce i kousky pokrmů – například lahodné pizzy. Vítaná je i přítomnost dvoustupňové skládací police, kterou můžete snadno zasunout i vysunout z lednice, nebo ji složit na polovinu a na jejím místě pohodlně uložit vysoké lahve a další předměty rozličných tvarů a objemů.

Bohatá uvnitř, štíhlá navenek

Velkorysý objem 390 litrů a přitom příjemně tenké provedení o hloubce 600 mm, které snadno včleníte mezi stávající skříňky. O tyto skvělé atributy se mimo jiné postará i izolace SpaceMax s vysokou účinností, což ve výsledku přináší lepší chladicí výkon a zároveň tenčí vnitřní stěny lednice. Do vašeho kuchyňského království tak zařízení padne jako ulité a stane se jeho nedílnou součástí.

Efektivní chlazení pro delší čerstvost

Vychlazení potravin na správnou teplotu je základ. Funkce All-Around Cooling ochladí každou přihrádku rovnoměrně, hezky od jednoho konce k druhému. Neustále kontroluje teplotu a cirkuluje studený vzduch skrz důmyslně umístěné otvory. Veškerý obsah na každé z polic je tak chlazen efektivně a zůstane v perfektní kondici po delší dobu.

Optimální chlad s kovovou deskou

I v případech, kdy budete často otevírat a zavírat dvířka lednice, udrží kovová chladicí deska Metal Cooling optimální teplotu. Z kovu jsou vyrobeny i další komponenty – ploché potrubí a kovová police, které zadržují chladný vzduch a pomáhají zmírnit případné tepelné ztráty. Navíc dodávají chladničce prémiový vzhled a usnadňují její čištění a údržbu.

Nedá námraze šanci

Už žádné zdlouhavé rozmrazování chladničky. Využijte inteligentní technologie No Frost, vylepšující cirkulaci vzduchu a zároveň udržující konstantní teplotu, což zabrání tvorbě a hromadění ledu uvnitř chladničky. Dosažení optimální teploty tak bude mnohem rychlejší, a jelikož bude kladena mnohem nižší zátěž na chladicí systém, životnost vaší lednice bude prodloužena.

Dokonale svěží potraviny po dvojnásobně delší dobu

Všechny potraviny budou chlazeny vždy dokonale a přesně tak, jak zrovna potřebují. Flexibilní box Optimal Fresh+ lze použít jako jednu zásuvku se sjednocenou teplotou, nebo ji rozdělit do dvou různých teplotních zón. Levá strana je chladnější a vytvoří ideální klima masu a rybám, zatímco pravá se skvěle hodí pro zachování svěžesti a křupavosti ovoce a zeleniny.

Optimální vlhkost vzduchu pouhým dotykem

Zachovejte původní strukturu, chuť a aroma i těch na správné skladování nejnáchylnějších potravin. Zásuvka Humidity Fresh + vám umožní jediným otočením knoflíku nastavit vlhkost vzduchu a vytvořit ideální prostředí různým druhům ovoce a zeleniny. Ty tak zůstanou déle svěží, šťavnaté a plné chuti.

Superrychlé chlazení bez námrazy

Máte chuť na svůj oblíbený nápoj, ale nemáte po ruce led? Tlačítko Power Cool se postará nejen o intenzivní studený vzduch, který bude vhánět do chladničky, ale funkce Power Freeze mu dodá i svěží ledový plášť – tato funkce je mimořádně vhodná pro rychlé mrazení. Na otravnou námrazu však můžete zapomenout – technologie True No Frost má za úkol udržovat uvnitř chladničky konstantní teplotu, díky čemuž je cirkulace vzduchu efektivní, a zabraňuje tak hromadění ledu. Chladicí systém nepřetěžují velké výkyvy teplot, takže životnost spotřebiče je mnohem delší.

Minimalistický integrovaný vzhled

Chladnička nejen, že účinně ochladí a zmrazí vaše potraviny, ale rovněž kuchyňskému prostoru poskytne nuance jemné elegance, kterým se budete moci obdivovat. Krásné ploché dveře, čistá zadní strana s minimalistickým interiérem a úhledně schované ovládací prvky společně vytvářejí stylově vypadající zařízení, jež se rychle integruje mezi stávající poličky a další spotřebiče.

Ilustrační obrázek

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung RB38A7B6D12/EF Bespoke

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno