Samsung RB37K63632C/EF

Kombinovaná chladnička s mrazákem dole Samsung RB37K63632C/EF nabízí dostatečně velký prostor pro uložení vašich potravin. Její celkový užitný objem je 367 litrů. Chladící část má objem 269 litrů a mrazicí část 98 litrů. Díky efektivnímu a úspornému chodu je spotřebič řazen do energetické třídy A ++. Roční spotřeba elektrické energie se vyšplhá pouze na 259 kWh. Nižší spotřeba energie znamená méně finančních nákladů, díky čemuž kombinovanou chladničku jistě oceníte. V interiéru chladničky najdete systematicky uspořádané poličky, přihrádky a držáky, které se postarají o bezpečné uskladnění všech surovin a potravin od vajec až po víno. Ovládání je elektronické a přizpůsobené jsou i LED ukazatele (ledově modré podsvícení). Hlučnost nepřesahuje 38 dB (A). Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

Dostatečný prostor pro skladování

V kombinované chladničce Samsung RB37K63632C/EF v černém provedení poskytuje dostatečný úložný prostor až 367 litrů, pohodlně uskladníte i nákup pro velkou rodinu. Prémiové designové dveře vyrobené ze skla se budou hodit téměř do každé moderní kuchyně. S beznámrazovou technologií True No Frost se už nemusíte trápit se zdlouhavým odmrazováním. Vysoce výkonné LED osvětlení v chladící i mrazící části. Jasně osvětlí každý roh, čímž vám zaručí dokonalý přehled o uložených potravinách. Technologie Multi Flow pracuje na všech úrovních. Pomocí malých ventilačních otvorů na každé polici zachovává rovnoměrnou teplotu v celé chladničce, zejména po otevření dveří. Všechny části každé přihrádky ochlazuje najednou a pomáhá zajistit delší čerstvost vašich potravin.

Vybavení chladící části

Chladící část o objemu 269 litrů je tvořena 3 odkládacími plochami z bezpečnostního skla. Přizpůsoben je i speciální kovový držák na víno. 6 přihrádky se nacházejí v dvířkách chladničky. Nechybí přihrádka na vejce a mléčné výrobky, zásuvka na ovoce a zeleninu. Vnitřní část spotřebiče je příjemně osvětlována LED světlem, díky kterému získáte lepší přehled o vašich potravinách.

Vybavení mrazící části

V mrazničce se nacházejí 3 transparentní mrazící přihrádky, z toho 1 BigBox pro velké kusy potravin. Funkce rychlého mrazení slouží k udržení teploty, která je nastavena v mrazicím prostoru. Za 24 hodin dokáže zamrazit 13 kg čerstvých potravin. Při případné poruše nebo výpadku proudu je k dispozici 16 hodinová akumulační doba.

Více prostoru uvnitř, stejná navenek

Chladnička má díky SpaceMax Technology ™ více vnitřního úložného prostoru jako průměrná lednička, a to vše při zachování standardních vnějších rozměrů. V chladničce jsou tenké vnitřní stěny, které vytvářejí větší a širší vnitřní kapacitu, aniž by ohrožovala energetickou účinnost a vnější rozměry.

FreshZone

Zásuvka FreshZone je velmi praktická na krátkodobější uskladnění masa nebo ryb. Teplota v této zásuvce je nižší než v okolním prostoru, ale vyšší než v mrazničce. Potraviny, které zde skladujete jsou vhodné pro zpracování během pár dní.

True No Frost

Zdržuje vás úplné vyprazdňování mrazničky kvůli tomu, že jsou stěny a uchovávány potraviny namražené? S funkcí True No Frost je to už minulost. Tato funkce totiž zajišťuje rovnoměrné a stále chlazení či mrazení v celém prostoru bez vytváření námrazy. Udržuje stálou teplotu v každém koutě chladničky. Také chladí téměř dvakrát tak rychleji, čímž snižuje zatížení chladicího systému a prodlužuje jeho životnost. True No Frost prodlužuje životnost celého chladícího systému, jelikož je nastaven tak aby šetřil elektrickou energii.

Multi Air Flow - rozšířené proudění chladného vzduchu

Systém rozšířeného proudění vzduchu, který zajišťuje efektivní cirkulaci chladného vzduchu a eliminuje teplotní odchylky v chladničce i mrazničce. Díky tomuto systému se po každém otevření chladničky rychleji obnovuje uvnitř nastavená teplota.

All - around Cooling

Moderní technologie All - around Cooling zajišťuje rovnoměrné chlazení všech potravin, včetně těch, které se nacházejí v rozích. Studený vzduch je vháněn prostřednictvím množství otvorů umístěných na úrovni každé police, aby byla v chladničce konstantní teplota a udržela potraviny čerstvé.

Metal plate

Idea kovového plátu Metal plate, který je umístěn v zadní části chladničky. Tento plát nejen že chladničce dodává punc profesionality, ale hlavně dokáže akumulovat chladný vzduch, tzv. Metal cooling, čímž udržuje stálou teplotu uvnitř.

 

10 let záruka na kompresor

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Výška 200,7 cm
  • Hloubka 68,9 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ne

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ne

Chladnička

Regál na lahve: Ano
Čistá kapacita chladničky: 269 L

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 60 cm
Výška: 200,7 cm
Hloubka: 68,9 cm
Hmotnost: 82 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 259 kWh
Klimatická třída: SN, T, N, ST
Akumulační doba: 16 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 98 L
Mrazící výkon: 13 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 367 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ne

Ostatní

Kód produktu: RB37K63632C/EF

Všechny parametry

Recenze Samsung RB37K63632C/EF

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

František, 07.6.2020

Naprostá spokojenost,jak uživatelsky tak i po designové stránce.

  • Super lednice s nádherným designem.
  • Večer oceníte i osvětlení mrazící části.
  • Chladí a mrazí jako o život.
  • Přední strana ze skla s jemně modrým ditálním podsvícením dodává chladničce punc luxusu.
  • Nevím o ničem.

Příslušenství k Samsung RB37K63632C/EF