Samsung RB37J5329SS/EF vystavený kus s plnou zárukou

Kombinovaná chladnička s mrazákem dole nabízí dostatečně velký prostor pro uložení vašich potravin. Její celkový užitný objem je 387 litrů. Chladící část má objem 267 litrů a mrazící část 98 litrů. Díky efektivnímu a úspornému chodu je spotřebič řazen do energetické třídy A +++. Roční spotřeba elektrické energie je jen 173 kWh. V interiéru NoFrost chladničky najdete systematicky uspořádané poličky, přihrádky a držáky, které se postarají o bezpečné uskladnění všech surovin a potravin od vajec až po víno. Ovládání je elektronické a přizpůsobené jsou i LED ukazatele. Mrazící část TrueNoFrost je vybavena 3 plastovými zásuvkami. Mrazicí kapacita je 13 kg/24 h a odolnost vůči výpadku proudu 18 hodin. Hlučnost nepřesahuje 37 dB. Chladnička Samsung RB37J5329SS/EF disponuje funkcí rychlého mražení, funkcí signalizace dveří s akustickým signálem. Barva: nerezová. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 24 %
 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Liebherr CBef 4805

Kombinovaná volně stojící chladnička Liebherr CBef 4805 s celkovým objemem 357 l s chladničkou nahoře v nerezovém provedení. Chladnička zařazena je do energetické třídy A +++ s elektronickým…

 • Šírka: 60 cm
 • Výška: 201 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Více prostoru uvnitř, stejná navenek

Chladnička má díky SpaceMax Technology ™ více vnitřního úložného prostoru než průměrná lednička, a to vše při zachování standardních vnějších rozměrů. V chladničce jsou tenké vnitřní stěny, díky kterým je větší a širší vnitřní kapacita, aniž by byla ohrožena energetická účinnost.

Vybavení chladící části

Chladící část o objemu 267 litrů je tvořena 3 odkládacími plochami z bezpečnostního skla. Přizpůsoben je i speciální kovový držák na víno. 6 přihrádek se nachází ve dvířkách chladničky. Nechybí přihrádka na vejce a mléčné výrobky, zásuvka na ovoce a zeleninu (1 zóna Fresh Zone, 1 přihrádka na zeleninu). Vnitřní část spotřebiče je příjemně osvětlována horním LED světlem, díky kterému získáte lepší přehled o vašich potravinách.

Vybavení mrazící části

V mrazničce se nacházejí 3 transparentní mrazící přihrádky, z toho 1 BigBox pro velké kusy potravin. Funkce rychlého mrazení slouží k udržení teploty, která je nastavena v mrazicím prostoru. Za 24 hodin dokáže zamrazit 13 kg čerstvých potravin. Při případné poruše nebo výpadku proudu je k dispozici 18 hodinová akumulační doba. Přihrádka s možností úplného otevření usnadňuje uspořádání a vyjímání potravin a zároveň umožňuje optimalizovat úložný prostor.

FreshZone

Zásuvka FreshZone je velmi praktická na krátkodobější uskladnění masa nebo ryb. Teplota v této zásuvce je nižší než v okolním prostoru, ale vyšší než v mrazničce. Potraviny, které tu skladujete jsou vhodné pro zpracování během pár dní.

True No Frost

Zdržuje vás úplné vyprazdňování mrazničky kvůli tomu, že jsou stěny a uchovávané potraviny namražené? S funkcí True No Frost je to už minulost. Tato funkce totiž zajišťuje rovnoměrné a stále chlazení či mrazení v celém prostoru bez vytváření námrazy. Udržuje stálou teplotu v každém koutě chladničky. Také chladí téměř dvakrát tak rychleji, čímž snižuje zatížení chladicího systému a prodlužuje jeho životnost. 

Inteligentní pro dlouhou životnost

Kompresor chladničky s digitálním převodníkem automaticky reguluje svou rychlost na základě aktuálních požadavků pro chlazení. Díky tomu při nižší spotřebě energie minimalizuje i hlučnost a snižuje opotřebení a zajišťuje dlouhodobý výkon.

Optimální vlhkost

Díky technologii Twin Cooling Plus kombinovaná chladnička Samsung RB37J5329SS/EF chladí odděleně chladničku a mrazící část samostatně. Nezávislé výparníky a chladicí systémy zaručují optimální chlazení a dokonalou úroveň vlhkosti. Potraviny tak zůstanou déle čerstvé a nedochází k směšování pachů.

10 let záruka na kompresor

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 59,5 cm
 • Výška 201 cm
 • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 201 cm
Hloubka: 67,5 cm
Hmotnosť: 79 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 37 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +++
Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ano

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 98 L
Mrazící výkon: 13 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 365 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 267 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 173 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 18 hod.

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Ostatní

Kód produktu: RB37J5329SS/EF

Všechny parametry

Recenze Samsung RB37J5329SS/EF

Hodnocení zákazníků

120 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Roman, 10.4.2021

DAVID, 28.11.2018

 • Lednici máme zatím krátce, ale jsme velice spokojeni.
 • + hodně prostoru
 • + tichá
 • zatím jsme na nic nepřišli

Příslušenství k Samsung RB37J5329SS/EF