• Akce
  • Doprava zdarma
  • Doporučujeme
  • Cashback 2 300 Kč

Samsung Výrobce: Samsung

Samsung RB37J5329SS/EF

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena v prodejně:

21 990 Kč

Cena s Cashbackem:

19 690 Kč
Jen do 18. 11. 2018. Jak získáte Cashback

Rezervace je zdarma

Doporučená cena výrobcem: 22 990 Kč
Měsíčně na splátky spočítat od 2199 Kč

Cena v e-shopu:

21 990 Kč

Cena s Cashbackem:

19 690 Kč
Jen do 18. 11. 2018. Jak získáte Cashback

Doprava zdarma

Doporučená cena výrobcem: 22 990 Kč
Měsíčně na splátky spočítat od 2199 Kč

Na objednávku Kdy bude produkt v prodejně?

Příplatkové služby

Prodloužená záruka o 1 - 3 roky

Prodloužená záruka o 1 - 3 roky

Získejte jistotu bezplatnné opravy výrobku i po skončení zákonné záruky. Zobrazit více informací

Příplatkové služby

Pojištění náhodného poškození zboží

Pojištění náhodného poškození zboží

Získejte jistotu bezplatné opravy při náhodném poškození. Zobrazit více informací

Nákupem získáte 219,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička s mrazákem dole nabízí dostatečně velký prostor pro uložení vašich potravin. Její celkový užitný objem je 387 litrů. Chladící část má objem 267 litrů a mrazící část 98 litrů. Díky efektivnímu a úspornému chodu je spotřebič řazen do energetické třídy A +++. Roční spotřeba elektrické energie je jen 173 kWh. V interiéru NoFrost chladničky najdete systematicky uspořádané poličky, přihrádky a držáky, které se postarají o bezpečné uskladnění všech surovin a potravin od vajec až po víno. Ovládání je elektronické a přizpůsobené jsou i LED ukazatele. Mrazící část TrueNoFrost je vybavena 3 plastovými zásuvkami. Mrazicí kapacita je 13 kg/24 h a odolnost vůči výpadku proudu 18 hodin. Hlučnost nepřesahuje 37 dB. Chladnička Samsung RB37J5329SS/EF disponuje funkcí rychlého mražení, funkcí signalizace dveří s akustickým signálem. Barva: nerezová.

Zobrazit celý popis

Zvažte i tento produkt

Samsung RB41J7899S4/EF Samsung RB41J7899S4/EF

Prioritní servis do 48 hodin a prémiová instalace zdarma

5 (1)

Unikátní kombinovaná chladnička s mrazákem Samsung RB41J7899S4/EF se postará o bezproblémové uskladnění všech vašich potravin a o dlouhodobé zachování jejich přirozené čerstvosti a chuti. Je totiž vybavena několika šikovnými technologiemi, jako například Twin Cooling nebo No Frost. V interiéru chladničky najdete systematicky uspořádané poličky, přihrádky a držáky, které se postarají o bezpečné uskladnění všech surovin a potravin, od vajec až po víno. Celkově patří lednice do nejvyšší energetické třídy A+++, což znamená, že na svůj chod spotřebuje jen malé množství elektrické energie a je velmi šetrná.

Základní parametry

  • Značka: Samsung
  • Šířka: 59,5 cm
  • Výška: 201,7 cm

Podrobný popis

Zobrazit produkt

Nahoru

Popis produktu

 

 

Více prostoru uvnitř, stejná navenek

Chladnička má díky SpaceMax Technology ™ více vnitřního úložného prostoru než průměrná lednička, a to vše při zachování standardních vnějších rozměrů. V chladničce jsou tenké vnitřní stěny, díky kterým je větší a širší vnitřní kapacita, aniž by byla ohrožena energetická účinnost.

Vybavení chladící části

Chladící část o objemu 267 litrů je tvořena 3 odkládacími plochami z bezpečnostního skla. Přizpůsoben je i speciální kovový držák na víno. 6 přihrádek se nachází ve dvířkách chladničky. Nechybí přihrádka na vejce a mléčné výrobky, zásuvka na ovoce a zeleninu (1 zóna Fresh Zone, 1 přihrádka na zeleninu). Vnitřní část spotřebiče je příjemně osvětlována horním LED světlem, díky kterému získáte lepší přehled o vašich potravinách.

Vybavení mrazící části

V mrazničce se nacházejí 3 transparentní mrazící přihrádky, z toho 1 BigBox pro velké kusy potravin. Funkce rychlého mrazení slouží k udržení teploty, která je nastavena v mrazicím prostoru. Za 24 hodin dokáže zamrazit 13 kg čerstvých potravin. Při případné poruše nebo výpadku proudu je k dispozici 18 hodinová akumulační doba. Přihrádka s možností úplného otevření usnadňuje uspořádání a vyjímání potravin a zároveň umožňuje optimalizovat úložný prostor.

FreshZone

Zásuvka FreshZone je velmi praktická na krátkodobější uskladnění masa nebo ryb. Teplota v této zásuvce je nižší než v okolním prostoru, ale vyšší než v mrazničce. Potraviny, které tu skladujete jsou vhodné pro zpracování během pár dní.

True No Frost

Zdržuje vás úplné vyprazdňování mrazničky kvůli tomu, že jsou stěny a uchovávané potraviny namražené? S funkcí True No Frost je to už minulost. Tato funkce totiž zajišťuje rovnoměrné a stále chlazení či mrazení v celém prostoru bez vytváření námrazy. Udržuje stálou teplotu v každém koutě chladničky. Také chladí téměř dvakrát tak rychleji, čímž snižuje zatížení chladicího systému a prodlužuje jeho životnost. 

Inteligentní pro dlouhou životnost

Kompresor chladničky s digitálním převodníkem automaticky reguluje svou rychlost na základě aktuálních požadavků pro chlazení. Díky tomu při nižší spotřebě energie minimalizuje i hlučnost a snižuje opotřebení a zajišťuje dlouhodobý výkon.

Optimální vlhkost

Díky technologii Twin Cooling Plus kombinovaná chladnička Samsung RB37J5329SS/EF chladí odděleně chladničku a mrazící část samostatně. Nezávislé výparníky a chladicí systémy zaručují optimální chlazení a dokonalou úroveň vlhkosti. Potraviny tak zůstanou déle čerstvé a nedochází k směšování pachů.

10 let záruka na kompresor

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Značka: Samsung
Šířka: 59,5 cm
Výška: 201 cm
iTřída energ.účinnosti: A +++
Umístění mrazničky: dole
Celkový čistý objem: 365 L
Čistá kapacita chladničky: 267 L
Čistá kapacita mrazničky: 98 L
Klimatická třída: SN-T

Další vlastnosti

Značka: Samsung

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Výška: 201 cm
Hloubka: 67,5 cm
Hmotnost: 79 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 37 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

iTřída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 173 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 18 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 98 L
Mrazící výkon: 13 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 365 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 267 L

Funkce

Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Ostatní

Kód produktu: RB37J5329SS/EF

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru