Samsung RB37J502VSA/EF vystavený kus s plnou zárukou

18 490 Kč ? Ušetříte 24 % 13 988 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 398,80 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička Samsung RB37J502VSA / EF v barvě metal graphite s beznámrazovou technologií True NoFrost a technologií All Around Cooling je zařazena do energetické třídy A +++. Chladnička Space Max nabízí větší úložný prostor než běžné typy chladniček, přičemž vonkjší vzhled zachovává stejný. Chladící část je umístěna nahoře o objemu 255 l. Vnitřní prostor je vybaven LED osvětlením, skleněnými policemi, 6 dveřními policemi sodkladacím prostorem na mléčné výrobky a vejce i poličkou na víno. Zásuvka Fresh zone uchová maso a ryby při optimální teplotě, což zachová jejich čerstvost a chuť déle. Přihrádka CoolSelectDuo je flexibilním úložným prostorem, který potraviny udrží dlouho chutné a čerstvé, navíc umožňuje nastavit až 3 různé teploty. Mrazák má 98 l a vnitřní výbavu tvoří 3 průhledné plastové zásuvky a forma na led. K dispozici je funkce Power Freeze. Mrazicí kapacita dosahuje 13 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu až 16 hodin. Dvířka kombinované chladničky Samsung RB37J502VSA / EF lze pohodlně otočit podle potřeby. Rovněž jsou vybaveny signalizací dveří. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 24 %
  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

AEG RCB65121TX

AEG RCB65121TX

Kombinovaná chladnička AEG RCB65121TX v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A ++. Technologie MuliFlow zajišťuje jednotné proudění vzduchu v celé chladničce a chrání potraviny před…

  • Šířka: 70 cm
  • Výška: 192 cm
  • Hloubka: 72 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Dostatečný prostor pro skladování

V kombinované chladničce Samsung RB37J502VSA/EF v provedení metal Graphite poskytuje dostatečný úložný prostor až 353 litrů, pohodlně uskladníte i nákup pro velkou rodinu. Tato technologie zvyšuje využitelný prostor i aniž externí rozměry chladničky narostly. S beznámrazovou technologií True No Frost se už nemusíte trápit se zdlouhavým odmrazováním. Vysoce výkonné LED osvětlení v chladící i mrazící části. Jasně osvětlí každý roh, čímž vám zaručí dokonalý přehled o uložených potravinách.

Rovnoměrné chlazení

Systém All-around Cooling zajistí dokonalé chlazení v každé části chladničky. Studený vzduch je vyfukován přes otvory na úrovni každé police, čímž je zachována konstantní teplota a potraviny tak zůstanou déle čerstvé.

True No Frost

Zdržuje vás úplné vyprazdňování mrazničky kvůli tomu, že jsou stěny a uchovávané potraviny namražené. S funkcí True No Frost je to už minulost. Tato funkce totiž zajišťuje rovnoměrné a stále chlazení či mrazení v celém prostoru bez vytváření námrazy. Udržuje stálou teplotu v každém koutě chladničky. Také chladí téměř dvakrát tak rychleji, čímž snižuje zatížení chladicího systému a prodlužuje jeho životnost. True No Frost prodlužuje životnost celého chladicího systému, nakolik je nastaven tak aby šetřil elektrickou energii.

Vnitřní vybavení

Chladící část v objemu 255 l je umístěna dole a její výbavu tvoří 3 police z tvrzeného skla, 6 dveřních přihrádek, 2 zásuvky na ovoce a zeleninu, přihrádka na vejce a LED osvětlení. Mrazící část o objemu 98 l, je umístěna nahoře. Vnitřní výbava je 1 skleněná police, 2 přihrádky a forma na led. Mrazicí kapacita dosahuje 13 kg/24 hodin a akumulační doba při výpadku proudu 16 hodin. Funkce rychlého mražení Power Freeze je vynikající pro mražení, hlubší zamrazení potravin nebo výrobu ledu.

Dokonalá péče o maso a ryby

Zásuvka v zóně Fresh Zone je inteligentně navrženou částí, která poskytne vašim potravinám jako maso a ryby optimální teplotu. Díky tomu si zachovají svou čerstvost a chuť delší dobu.

Rozdílné stupně chlazení

V přihrádce CoolSelectDuo, která představuje flexibilní úložný prostor budou vaše potraviny vždy chutné a čerstvé po delší dobu. Zásuvka je nezávisle ovládána a lze v ní nastavit až 3 různé teploty, díky čemuž zajistíte ideální podmínky skladování pro zeleninu, maso aleebo ryby a mořské plody.

Uskladněte potraviny podle svých představ

Ve dveřích chladničky jsou 4 nastavitelné přihrádky, které vám umožní flexibilně a jednoduše uspořádat a skladovat potraviny různých rozměrů. Přihrádky lze nastavit, tak aby se do nich vešly láhve, různé obaly a potraviny jakýchkoli rozměrů, díky čemuž bude tento prostor dokonale a efektivně využit.

Přihrádka s možností úplného otevření (mrazák)

Větší otvor zjednodušuje uspořádání a vyjímání potravin a zároveň umožňuje optimalizovat úložiště.

Inteligentní pro dlouhou životnost

Kompresor chladničky s digitálním převodníkem automaticky reguluje svou rychlost v rozmezí 7 úrovní na základě aktuálních požadavků pro chlazení. Díky tomu při nižší spotřebě energie minimalizuje i hlučnost a snižuje opotřebení a zajišťuje dlouhodobý výkon.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,5 cm
  • Výška 201 cm
  • Hloubka 67,5 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ne

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 59,5 cm
Výška: 201 cm
Hloubka: 67,5 cm
Hmotnost: 71 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 183 kWh
Klimatická třída: SN-ST
Akumulační doba: 16 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: nahoře
Čistá kapacita mrazničky: 98 L
Mrazící výkon: 13 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 353 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 255 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ne

Ostatní

Kód produktu: RB37J502VSAEF

Všechny parametry

Recenze Samsung RB37J502VSA/EF

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung RB37J502VSA/EF