Samsung RB34T672EWW/EF

Zobrazit

 • Doprava zdarma
 • Výprodej −25 %
 • Akce
 • Novinka

Šírka: 59.5 cm, Výška: 185.3 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: E, Elektronický informační list


Cena 9 777 Kč

Sleva 25 % z ceny doporučené výrobcem: 12 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 97,77 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Kombinovaná No Frost chladnička Samsung RB34T672EWW/EF v bílém provedení má chladicí část s objemem 230 litrů a je vybavena 4 skleněnými policemi, držákem na láhve, 3 dveřními přihrádkami, zásuvkou na skladování ovoce a zeleniny. Mrazicí část s objemem 114 litrů, která je umístěna dole, má 3 průhledné zásuvky a misku na led. Mrazicí kapacita dosahuje 13 kg/24 hodin. Akumulační doba v případě výpadku proudu je 18 hodin. Disponuje úsporným LED světlem umístěným v horní části. Využívá technologii All-Around Cooling pro rovnoměrné proudění vzduchu, funkci Power Cool a Power Freeze. Hladina hluku dosahuje jen 35 dB díky invertorovému motoru. Možnost přehození dvířek.

Minimalistický design s velkorysou kapacitou

V každé kuchyni se bude elegantně vyjímat. Její čistý, hladký a moderní design kráčí ruku v ruce se sofistikovanými technologickými inovacemi. Chladnička Samsung disponuje účinnou izolací technologie SpaceMax™, díky níž jsou její stěny mnohem tenčí a samotné tělo spotřebiče tak nezabírá mnoho plochy. Uvnitř však ukrývá obrovskou kapacitu až 340 l s hloubkou 600 mm pro všechny potraviny a pochutiny, které si zachovají svou svěžest, vůni a všechny živiny.

Rovnoměrné a efektivní chlazení

Nezáleží na tom, ve kterém koutě chladničky se chladí vaše oblíbené gurmánské lahůdky. Funkce All-Around Cooling totiž ochlazuje každou přihrádku a poličku samostatně, takže každé uložené pochutině se dostane stejná péče. Studený vzduch cirkuluje speciálními průduchy a teplota je neustále monitorována tak, aby byla zachována maximální svěžest potravin.

Superrychlé chlazení bez námrazy

Máte chuť na svůj oblíbený nápoj, ale nemáte po ruce led? Tlačítko Power Cool se postará nejen o intenzivní studený vzduch, který bude vhánět do chladničky, ale funkce Power Freeze mu dodá i svěží ledový plášť – tato funkce je mimořádně vhodná pro rychlé mrazení. Na otravnou námrazu však můžete zapomenout – technologie No Frost má za úkol udržovat uvnitř chladničky konstantní teplotu, díky čemuž je cirkulace vzduchu efektivní a zabraňuje tak hromadění ledu. Chladicí systém nepřetěžují velké výkyvy teplot, takže životnost spotřebiče je mnohem delší.

Polička pro milovníky vína

Využijte maximální flexibilitu ukládání potravin. Vyzkoušejte prostornou poličku pro uskladnění vašich oblíbených láhví, ať už půjde o klasické víno, nebo o láhve s nestandardními rozměry, jako je například šampaňské. Polička poskytne dostatek prostoru dokonce i pro uložení rozměrných potravin, například pizzy.

Tichá a výkonná

Nízká hlučnost - jen 35 dB (B) je zárukou tichého chodu chladničky, kterou podporuje kompresor digitálního invertoru s automatickou úpravou rychlosti chlazení. 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 185.3 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Samsung RB34T672EWW/EF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jiří

6. 10. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Tichý chod
 • Dostatečně velké kaslíky ve dveřích
 • Snadné ovládání
 • Zatím není nic

S výrobkem jsem spokojená, přesně podle představ


Jan

16. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Rychlé dodání na místo ( chata )
 • Výrobek výrazně tižší než předešlá chladnička.
 • Jsme spokojeni , chladí a mrazí výborně .