Samsung RB34T600ESA/EF


Šírka: 59.5 cm, Výška: 185.3 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: E, Elektronický informační list


Cena 10 490 Kč

Sleva 19 % z původní cena: 12 990 Kč Zobraziť nápovědu

104,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná NoFrost lednice Samsung RB34T600ESA/EF ve stříbrném provedení. Chladicí část má objem 230 litrů a je vybavena 3 skleněnými policemi, 3 dveřními přihrádkami, zásuvkou na skladování ovoce a zeleniny. Mrazicí část o objemu 114 litrů je umístěna dole, má 3 průhledné zásuvky. Mrazicí kapacita dosahuje 13 kg/24 hodin a akumulační doba v případě výpadku proudu 18 hodin. Úsporné LED světlo umístěné v horní části. Využívá technologii All-Around Cooling pro rovnoměrné proudění vzduchu, funkci PowerCool a PowerFreeze. Hladina hluku dosahuje jen 35 dB díky invertorové motoru. Možnost přehození dvířek.

Minimalistický design s velkorysou kapacitou

V každé kuchyni se bude elegantně vyjímat. Její čistý, hladký a moderní design kráčí ruku v ruce se sofistikovanými technologickými inovacemi. Chladnička Samsung disponuje účinnou izolací technologie SpaceMax™, díky které jsou její stěny mnohem tenčí, a samotné tělo spotřebiče tak nezabírá mnoho plochy. Uvnitř však ukrývá obrovskou kapacitu až 340 l s hloubkou 600 mm pro všechny potraviny a pochutiny, které si zachovají svou svěžest, vůni a všechny živiny.

Rovnoměrné a efektivní chlazení

Nezáleží na tom, ve kterém koutě chladničky se chladí vaše oblíbené gurmánské lahůdky. Funkce All-Around Cooling totiž ochlazuje každou přihrádku a poličku samostatně, takže každé uložené pochutině se dostane stejná péče. Studený vzduch cirkuluje speciálními průduchy a teplota je neustále monitorována tak, aby byla zachována maximální svěžest potravin.

Superrychlé chlazení bez námrazy

Máte chuť na svůj oblíbený nápoj, ale nemáte po ruce led? Tlačítko PowerCool se postará nejen o intenzivní studený vzduch, který bude vhánět do chladničky, ale funkce PowerFreeze mu dodá i svěží ledový plášť – tato funkce je mimořádně vhodná pro rychlé mrazení. Na otravnou námrazu však můžete zapomenout – technologie NoFrost má za úkol udržovat uvnitř chladničky konstantní teplotu, díky čemuž je cirkulace vzduchu efektivní a zabraňuje tak hromadění ledu. Chladicí systém nepřetěžuje velké výkyvy teplot, takže životnost spotřebiče je mnohem delší.

Tichá a výkonná

Nízká hlučnost 35 dB (B) je zárukou tichého chodu chladničky, kterou podporuje kompresor digitálního invertoru s automatickou úpravou rychlosti chlazení. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 185.3 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung RB34T600ESA/EF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno