Samsung QE70Q60AAU (2021)


Televize, Smart, QLED obrazovka, Úhlopříčka: 178 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Tizen, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, Kompatibilní s Bixby, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, PVR, Ethernet/LAN připojení, HbbTV. Více info


Cena 27 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 280 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

75% Kvalita
Dobrá

80% Hodnota za peníze
Výborná

5 nákup

Zobrazit 5 recenzí

Popis produktu

Elegantní Smart QLED TV Samsung QE70Q60AAU v šedém provedení vás vtáhne do světa neuvěřitelně dokonalého obrazu, jemných detailů a realistických barev, které zprostředkuje obrazovka se 70" (176cm) úhlopříčkou ve spolupráci se skvělým 4K Ultra HD rozlišením (3840 × 2160). Specifikem je procesor Quantum Processor Lite 4K, technologie zdokonaleného podsvícení Dual LED (optimalizuje barevný tón podsvícení), technologie Quantum HDR s dynamickým mapováním tónů HDR10+ (výjimečný jas, živější barvy a hlubší černá), Quantum Dot (100% barevný objem) a Multi View (obrazovku budete moci rozdělit na 2 části s nezávislým obsahem). Zvuk sladěný s promítaným obrazem pořídí technologie zvuku sledujícího pohyb (OTS Lite). Herní obzory rozšíří speciální režim Auto Low Latency Mode (ALLM), poměry obrazovky 21 : 9 a 32 : 9 a Game Bar.

Vstupte do světa 100% objemu barev

Úžasné barevné podání

QLED 4K zobrazí díky špičkové technologii Quantum Dot miliardu unikátních barevných odstínů. To znamená, že každá scéna vypadá dokonale realisticky, ať už jde o fotbalový zápas na zeleném hřišti, nebo záběr na tvář herce. Klíčový je přitom také 100% barevný objem, tedy schopnost zobrazit věrné barvy (ani příliš tmavé, ani vybledlé) při jakékoli úrovni jasu.

Lepší kontrast díky podsvícení

Inovativní technologie zdokonaleného podsvícení Dual LED se postará o to, aby vás veškerý vizuální obsah ohromil skvělým kontrastem a přesným zobrazením barev. Šikovně totiž optimalizuje barevný tón podsvícení na základě právě sledovaného obsahu.

Pohlcující světelná show

Vysoce kontrastní scény mohou být pro běžné televizory náročné a často se v nich ztratí mnoho detailů. Pro Quantum HDR s dynamickým mapováním tónů HDR10+ však nejsou žádný problém. Svou kombinací výjimečného jasu, živějších barev a hlubších černých převyšuje přední standardy obrazu pro ještě reálnější zážitek. 

Chytřejší a rychlejší procesor 4K

Televizor Samsung Q60A je poháněn výkonným Quantum Processor Lite 4K, který optimalizuje zvukovou složku podle konkrétní sledované scény. To však není vše - 4K Upscaling navíc povznese každý záběr na vysokou úroveň 4K.

Zvuk korespondující s dějem na obrazovce

Televizor Samsung Q60A vás svým prostorovým audiem přenese vždy do první řady, ať už se jedná o záznam z koncertu či sportovního utkání. Autentický zážitek zprostředkuje technologie zvuku sledujícího pohyb (OTS Lite), která přizpůsobuje audio složku aktuálnímu dění na obrazovce.

Dokonalé souznění televizoru a soundbaru

Připojíte-li k televizoru soundbar kompatibilní s řešením Q-Symphony, získáte unikátní možnost přehrávat zvuk nejen přes něj, ale nadále také přes reproduktory televizoru. Dokonale synchronizované audio je díky tomu mohutnější a ještě více prostorovější.

Umělecké dílo u vás doma

Televizor Samsung Q60A vás kromě své praktičnosti a skvělých funkcí oslní i AirSlim Designem s pouhými 27 mm v profilu. Krásně tak doplní a pozvedne vaše prostory.

Výškově nastavitelná TV

Přizpůsobí se každému interiéru. Televizor Samsung Q60A je vybaven praktickým stojanem s nastavitelnými nožičkami, takže si jej můžete umístit přesně podle svých osobních preferencí.

Epické herní zážitky

Herní večery se Samsung Q60A se stanou skutečnou rodinnou zábavou. Televizor je vybaven speciálním režimem Auto Low Latency Mode (ALLM), který má za úkol optimalizovat obrazovku s ovládacími prvky tak, aby minimalizoval zpoždění při vstupu. Možnost úpravy poměrů obrazovky na 21 : 9 a 32 : 9 vám rozšíří perspektivu a umocní vizuální vjemy při samotném hraní. A praktický Game Bar vám pomůže měnit poměry obrazovky v reálném čase, kontrolovat zpoždění vstupu, FPS, HDR či připojení bezdrátových sluchátek.

Práce z domova v novém rozměru

Propojte svou domácnost bez kabelů a využijte tak plného potenciálu vaší QLED 4K TV. S bezdrátovým připojením PC, notebooku a telefonu vás home office i distanční výuka budou bavit. 

Až dvě obrazovky v jedné

Díky funkci Multi View můžete obrazovku televizoru rozdělit až na dvě části s na sobě nezávislým obrazem. Připojte k TV svůj chytrý telefon a sledujte například doplňující informace k právě probíhajícímu zápasu nebo videonávod, který vám pomůže překonat těžký level ve hře.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 70 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

5 recenzí Samsung QE70Q60AAU (2021)

75% Kvalita
Dobrá

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Daniel

28. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Velká obrazovka
  • HBBTV
  • Hodně portů pro připojení
  • Svižný, rychlá odezva
  • čekal jsem o trošku lepší obraz
  • zvuk trošku horší, musel jsem připojit externí repro
  • z bočního pohledu jsou barvy málo výrazné, ale celkově

Poměr cena výkon je dobrá, velká obrazovka, podání barev ve 4K je super, jinak jsem od obrazu čekal trošku víc. Rychlost odezvy je dobrá, nic se neseká, vše funguje jak má.


Miloš

15. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Dobrá


  • V balení nebyl ovladač

Pavel

19. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoMiloš

8. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • kvalitní obraz
  • konektory pro usb pouze za zadní části tv

chybí jakákoli vystužená část, za kterou by bylo možno tv vytáhnout na vyklápěcím držáku na zdi. tv se prohýbá.