Samsung QE65QN900A (2021)


Úhlopříčka: 65 ", Typ obrazovky: QLED, Typ rozlišení: 8K, OS TV: Tizen Více info

Úhlopříčka


Cena 84 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 850 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Ultratenký bezrámečkový Smart Neo QLED TV Samsung QE65QN900A s důmyslným procesorem Neo Quantum Processor 8K vás vtáhne do světa neuvěřitelně dokonalého obrazu, jemných detailů a realistických barev, které zprostředkuje antireflexní obrazovka s 65" (163cm) úhlopříčkou ve spolupráci s unikátním 8K rozlišením (7680 × 4320). Pro ještě lepší zážitek ze sledování vašich oblíbených filmů poslouží kombinace technologií Quantum Matrix Technology Pro (ovládá podsvícení nezávisle v jednotlivých sektorech obrazu), Quantum HDR 4000 (maximální jas a hluboký kontrast), 8K AI Upscaling (zlepšování obrazu v nízké kvalitě), Quantum Dot (100% barevný objem) či Multi View (obrazovku budete moci rozdělit až na 4 části s nezávislým obsahem). Zvuk sladěný s promítaným obrazem pořídí technologie zvuku sledujícího pohyb (OTS Pro) či kalibrace zvuku SpaceFit Sound. Herní obzory rozšíří vylepšení pohybu 4K 120 Hz, doba odezvy pod 10 ms, poměry obrazovky 21 : 9 a 32 : 9, technologie Motion Xcelerator Turbo+ a AMD FreeSync Premium Pro.

Absolutní jednička, která předčí ostatní

Obrovský kontrast a nevídané množství detailů

Pro běžné televizory je náročné udržet míru detailů ve scénách s velmi tmavými i velmi světlými místy zároveň. Neo QLED 8K si ale hravě poradí i s takto náročným zobrazením. Quantum Matrix Technology Pro ovládá podsvícení nezávisle v jednotlivých sektorech obrazu, takže umí najednou kontrastně rozzářit bílou i nepřesvítit černou. Nekompromisně vidíte vždy všechny detaily.

Chytrá analýza pro lepší obraz

Neo QLED využívá pokročilý procesor, abyste byli svědky obrazu ve skutečné špičkové kvalitě rozlišení 8K. Neo Quantum Processor 8K nevyužívá pro analýzu obrazových dat jen jednu, ale hned 16 neurálních sítí. Nasbíraná data následně využije k tomu, aby vámi sledovaný obsah co nejvíce vylepšil.

Úžasný jas a špičkové barevné podání

Quantum HDR 4000 (HDR10+) těží z vysokého maximálního jasu, hlubokého kontrastu a dechberoucích barev, jež televizor nabízí. Mění vyznění obrazu, scénu po scéně, a to tak, aby vždy vypadala maximálně působivě.

Rozlišení 8K, se kterým vám neunikne žádný detail

Vyšší rozlišení znamená jemnější a tedy i detailnější obraz. 8K je ještě čtyřikrát jemnější než standardní 4K (a 16× jemnější než Full HD), takže na stejné ploše můžete ostře vidět až čtyřikrát drobnější detaily. Televizor navíc efektivně vylepšuje obraz v nižším rozlišení na kvalitu, jež se opravdovému 8K blíží. O přepočítání se stará výkonný procesor Neo Quantum Processor 8K a řešení 8K AI Upscaling, který analyzuje scénu pomocí pokročilých algoritmů s přispěním vyspělé umělé inteligence.

Úžasné barevné podání

Neo QLED 8K zobrazí díky špičkové technologii Quantum Dot miliardu unikátních barevných odstínů. To znamená, že každá scéna vypadá dokonale realisticky, ať už jde o fotbalový zápas na zeleném hřišti, nebo záběr na tvář herce. Klíčový je přitom také 100% barevný objem, tedy schopnost zobrazit věrné barvy (ani příliš tmavé, ani vybledlé) při jakékoli úrovni jasu.

Méně odlesků světla

Ponořte se naplno do filmového zážitku, ať je kolem vás světlo, nebo ne. Antireflexní panel omezí rozptýlení odlesků a poskytne vám ničím nerušený prožitek. Dvě speciální vrstvy v QLED soustředí světlo správným směrem, a nabízí proto ultraširoké pozorovací úhly, které při společném sledování ocení i vaši kamarádi a známí.

Realistický zvuk, který neomrzí

Nechte se obklopit prostorovým zvukem, který se přesně přizpůsobí dění na obrazovce. Díky zvuku sledujícímu pohyb (OTS Pro) ještě jedoucí auta nebo dynamická akce nikdy nezněla tak reálně. S využitím analýzy jednotlivých scén vám vestavěné reproduktory nabídnou audio ze směru, kde se odehrává. S kalibrací zvuku SpaceFit Sound, která automaticky optimalizuje vaše podmínky, abyste se mohli do obsahu opravdu ponořit a nerušeně sledovat či hrát, se ocitnete ve středu dění.

Dokonalé souznění televizoru a soundbaru

Připojíte-li k televizoru soundbar kompatibilní s řešením Q-Symphony, získáte unikátní možnost přehrávat zvuk nejen přes něj, ale nadále také přes reproduktory televizoru. Dokonale synchronizované audio je díky tomu mohutnější a ještě více prostorovější.

Minimalistický design bez změti kabelů

Neo QLED 8K do vaší domácnosti zapadne jako elegantní doplněk. Jeho Infinity One Design vás ohromí tloušťkou pouhých 15 mm, takže ať už televizor postavíte na stojan nebo pověsíte, nebude nikdy rušivý. To samé platí i pro kabeláž, jež by jinak nevzhledně vedla k příslušenství. Skryjte ji připojením k boxu One Connect, který můžete nenápadně připevnit zezadu na stojánek.

Plynulý 4K gaming

Vzhledem k vylepšení pohybu 120 Hz a odezvě panelu do 10 ms je TV QN900A s Motion Xcelerator Turbo+ perfektní výbavou pro ty nejnáročnější hráče. Nabízí ultrajemnou akci a ostrý obraz i při nejvyšších rychlostech pohybu. Vášniví hráči ocení také hraní v HDR bez lagů a s nízkou latencí díky AMD FreeSync Premium Pro, jenž vám poskytne plynulý zážitek při zachování perfektního výkonu a grafiky. Poměry obrazovky 21 : 9 a 32 : 9 vám navíc poskytnou další plochu, která vám dodá ještě větší zobrazení a vtáhne vás tak perfektně do příběhu.

Až čtyři obrazovky v jedné

Díky funkci Multi View můžete obrazovku televizoru rozdělit až na čtyři části s na sobě nezávislým obrazem. Připojte k TV svůj chytrý telefon a sledujte například doplňující informace k právě probíhajícímu zápasu nebo videonávod, který vám pomůže překonat těžký level ve hře.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 65 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlišení 8K
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung QE65QN900A (2021)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno