Samsung QE55Q8DN

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

 

Jedinečná kvalita nejtmavších i nejsvětlejších scén

Konkurovat mu může jen pohled na barvy skutečného světa. Televizor Samsung QE55QE65Q8DNN vás uchvátí ohromující barevnou hloubkou. Široká škála tónů a odstínů, které dokáže zobrazit, je neskutečná. S vysokým kontrastem bude obraz mnohem pronikavější a hlubší. Černá bude ještě temnější a bílá podstatně světlejší. Kontrastní scény Vás zcela pohltí. Nezáleží na tom, jaké budou okolní podmínky, vždy získáte záběr v tom nejlepším možném světle.

Absolutně realistický obraz

Díky televizoru QE55Q8DN od společnosti Samsung bude váš divácký zážitek ještě bohatší. A to o více než miliardu barevných odstínů, které dokáže TV s technologií Quantum Dot zobrazit. Dopřejte si ještě silnější zážitek ze sledování seriálů, filmů a dalších programů, které jsou blízké vašemu srdci. Televizor dokáže zobrazit 100% barevný objem, díky kterému získají filmové záběry nepřekonatelné barvy skutečného světa při jakékoliv úrovni jasu. Zobrazovaný obsah tak bude působit ostře, detailně a perfektně realisticky.

Rovnováha světla a stínů

Objevte dosud nevídané detaily ve filmových scénách odehrávajících se na obrazovce vaší Samsung TV QE55Q8DN. Dokonalý kontrast, se kterým vyniknou ta nejtmavší i nejsvětlejší místa, získáte díky sofistikovanému řešení Q Contrast Plus. Přímé zadní podsvícení se dokáže přizpůsobit každému záběru, který právě sledujete, a tím oživí barevnost zobrazovaného obsahu. A aby všechny odstíny opravdu výjimečně vynikly, přichází společnost Samsung navíc s technologií Ultra Black Elite. Ta využívá speciální antireflexní vrstvu, která pohlcuje nechtěné světelné odrazy.

Dokonalá dynamika obrazu

Nechejte se úplně vtáhnout do děje vašeho oblíbeného seriálu nebo filmu a zaměřte se na každý detail jeho obrazu. Technologie HDR10+ vám zajistí vysoký dynamický rozsah a vždy optimální zobrazení každé scény. Obraz bude v reálném čase upravovaný tak, aby poskytl vašemu oku bohaté a zároveň přirozené barvy. Na precizně nastaveném RGB panelu se také můžete těšit na výjimečně vysoké rozlišení, které splňuje standardy 4K Ultra High Definition.

Pixely v naprostém bezpečí

Televizory z řady QLED charakterizuje 100% barevný objem, neuvěřitelný kontrast, dynamický rozsah a vysoké rozlišení. Ale stejně důležité je i to, že výjimečný zážitek, který vám QLED TV poskytnou, jen tak nepodlehne opotřebení ani času. Panel televizoru je totiž vyrobený z anorganických materiálů, které zabraňují vypálení obrazových bodů. Díky tomu si můžete v klidu vychutnávat sledování pořadů dle vašeho vkusu beze strachu, že dlouhodobě sledovaný obraz poškodí obrazovku.

Technologie pro perfektní zážitek

Sledujte oblíbený obsah v takové podobě, jakou jste dosud nemohli poznat. Sledování filmů, seriálů i televizních pořadů na obrazovce televizoru Samsung QE55Q8DN se vyznačuje vynikající kvalitou, za kterou vděčí procesoru Q Engine. Ten využívá inovativní technologie pro úpravu každého záběru takovým způsobem, aby váš zážitek dosáhl té nejvyšší úrovně.

Zaujme vás za všech okolností

To, že právě nic nesledujete, ještě nemusí nutně znamenat, že televizor bude zobrazovat jen černou obrazovku. Společnost Samsung přišla s řešením Ambient Mode, díky kterému může televizor QE55Q8DN obohacovat váš život i mimo svůj běžný provoz. Pokud se zrovna nedíváte filmy nebo seriály, může vaše QLED TV zobrazovat užitečné informace o počasí, teplotě v místnosti nebo například výběr aktuálních zpráv. Stejně tak může jednoduše doplňovat váš interiér zobrazením ladících barev nebo vašich oblíbených fotografií. Při spojení s vaším mobilním telefonem přes Bluetooth můžete dokonce prostřednictvím vašeho televizoru poslouchat i hudbu.

Absolutní elegance

Televizor lze umístit kamkoliv. Rafinovaný design zadní části a elegantního stojanu, do kterého lze ukrýt kabely, dodá vašemu interiéru osobitý styl. Televizor dokáže díky svému promyšlenému designu, který vypadá skvěle z každého úhlu, zmodernizovat každý prostor. Minimalistické orámování a čisté zpracování zadní části byly navrženy tak, aby se QLED TV skvěle hodil do každého interiéru.

Sjednocené ovládání

Na ovládání všech zařízení připojených k vaší QLED TV už nepotřebujete množství ovladačů. Je jedno, zda zrovna používáte herní konzoli nebo Blu-ray přehrávač. Funkce všech vašich připojených přístrojů budete mít pod kontrolou prostřednictvím inteligentního ovladače One Remote Control, který hravě nahradí ovladače všech dalších zařízení.

Ještě působivější zážitek z hraní

Objevte úplně nový rozměr videoherní zábavy na obrazovce Samsung QLED TV. Funkce Steam Link váš televizor promění na bojiště i závodiště vašich oblíbených herních titulů z platformy Steam. Užijete si je v rozlišení, díky kterému se do nich ponoříte mnohem víc než na standardní obrazovce.

DVB-T2 ověřené

Certifikace DVB-T2 garantuje připravenost televizorů Samsung na novou generaci digitálního vysílání DVB-T2 (H.265), modernějšího nástupce současného pozemního digitálního vysílání DVB-T.

Smart View

Pomocí aplikace Smart View proměníte svůj telefon na dálkový ovladač a zároveň všechny fotografie a videa můžete vychutnat na velké obrazovce televizoru.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 55 "
  • Úhlopříčka 138 cm
  • Wi-Fi Ano
  • Počet HDMI portů 4
  • Typ obrazovky QLED
  • Rozlišení 3840x2160
  • Smart Ano

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ano
Techn.pohyb.interpolace: PQI

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 55 "
? Úhlopříčka: 138 cm
? Typ obrazovky: QLED
? Typ rozlišení: 4K Ultra HD
? Rozlišení: 3840x2160
Hloubka barev: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Poměr stran: 16:9

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
? Počet HDMI portů: 4
? PVR: Ne
? Počet USB 2.0 portů: 2
Počet RF vstupů: 2
? Rozhraní CI: Ano
Výstup pro sluchátka: Ne
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Podpora SCART: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 123,86 cm
Výška: 70,6 cm
Hloubka: 5,8 cm
Hmotnost: 19,6 Kg
Výška s podstavcem: 77,9 cm

Obsah balení

Obsah balení: Dálkový ovladač

Funkce managementu

? Programový průvodce (EPG): Ano

Uchycení

? VESA standard: 200x200

TV tuner

? Typ signálu: DVB-T2/H.265, DVB-C, DVB-S2
Duální tuner: Ano

Operační systém

OS TV: Tizen

Funkce

? 3D kompatibilita: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B

Ostatní

Kód produktu: QE55Q8DNATXXH

Všechny parametry

Recenze Samsung QE55Q8DN

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung QE55Q8DN