Samsung QE55Q75AAT (2021)

Zobrazit


Úhlopříčka: 55 ", Typ obrazovky: QLED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: Tizen Více info

Úhlopříčka


Cena 17 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 180 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,7 / 5

60% Kvalita
Dobrá

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Elegantní Smart QLED TV Samsung QE55Q75AAT v titanově-šedém provedení vás vtáhne do světa neuvěřitelně dokonalého obrazu, jemných detailů a realistických barev, které zprostředkuje obrazovka s 55" (138cm) úhlopříčkou ve spolupráci s unikátním 4K Ultra HD rozlišením (3840 × 2160). Specifikem je procesor Quantum Processor 4K, inovativní technologie zdokonaleného podsvícení Dual LED (optimalizuje barevný tón podsvícení), technologie Quantum HDR s dynamickým mapováním tónů HDR10+ (výjimečný jas, živější barvy a hlubší černá), Quantum Dot (100% barevný objem), Multi View (obrazovku budete moci rozdělit na 2 části s nezávislým obsahem), funkce Adaptivní obraz (optimalizuje jas a kontrast) a dvě speciální vrstvy v QLED pro širší pozorovací úhly. O realistický zvuk se postará kalibrace zvuku SpaceFit Sound a herní obzory rozšíří vylepšení pohybu 4K 120 Hz, doba odezvy pod 10 ms, poměry obrazovky 21 : 9 a 32 : 9 či technologie Motion Xcelerator Turbo + a AMD FreeSync Premium Pro.

Užijte si filmy i hry na maximum

Chytrá optimalizace obrazu i zvuku

Mozkem televizoru je chytrý Quantum Processor 4K. Ten neustále vylepšuje obraz i zvuk, aby byl váš divácký zážitek vždy dokonalý. Umí i přepočítat obsah natočený v nižším rozlišení, aby byla jeho kvalita srovnatelná s plnohodnotným 4K. Využívá k tomu pokročilou umělou inteligenci.

Lepší kontrast díky podsvícení

Inovativní technologie zdokonaleného podsvícení Dual LED se postará o to, aby vás veškerý vizuální obsah ohromil skvělým kontrastem a přesným zobrazením barev. Šikovně totiž optimalizuje barevný tón podsvícení na základě právě sledovaného obsahu.

Úžasné barevné podání

QLED 4K zobrazí díky špičkové technologii Quantum Dot miliardu unikátních barevných odstínů. To znamená, že každá scéna vypadá dokonale realisticky, ať už jde o fotbalový zápas na zeleném hřišti, nebo záběr na tvář herce. Klíčový je přitom také 100% barevný objem, tedy schopnost zobrazit věrné barvy (ani příliš tmavé, ani vybledlé) při jakékoli úrovni jasu.

Pohlcující světelná show

Vysoce kontrastní scény mohou být pro běžné televizory náročné a často se v nich ztratí mnoho detailů. Pro Quantum HDR s dynamickým mapováním tónů HDR10+ však nejsou žádný problém. Svou kombinací výjimečného jasu, živějších barev a hlubších černých převyšuje přední standardy obrazu pro ještě reálnější zážitek. 

Brilantní podívaná ze všech úhlů

Dvě speciální vrstvy v QLED soustředí světlo správným směrem a nabízí proto široké pozorovací úhly, které při společném sledování ocení i vaši kamarádi a známí.

Inteligentní displej, který se vám přizpůsobí

Adaptivní obraz v reálném čase optimalizuje jas a kontrast obrazovky, čímž zajišťuje nejlepší možnou kvalitu obrazu podle vašich podmínek a sledovaného obsahu. Můžete se tak zcela ponořit do vašich oblíbených filmů, seriálů či her.

Dokonalé souznění televizoru a soundbaru

Připojíte-li k televizoru soundbar kompatibilní s řešením Q-Symphony, získáte unikátní možnost přehrávat zvuk nejen přes něj, ale nadále také přes reproduktory televizoru. Dokonale synchronizované audio je díky tomu mohutnější a ještě více prostorovější.

Realistický zvuk, který neomrzí

Kalibrace zvuku SpaceFit Sound automaticky optimalizuje vaše podmínky, abyste se mohli do obsahu opravdu ponořit a nerušeně sledovat či hrát. Ocitnete se tak přímo ve středu dění.

Plynulý 4K gaming

Vzhledem k vylepšení pohybu 120 Hz a odezvě panelu do 10 ms je TV Q75A s Motion Xcelerator Turbo+ perfektní výbavou pro ty nejnáročnější hráče. Nabízí ultrajemnou akci a ostrý obraz i při nejvyšších rychlostech pohybu. Vášniví hráči ocení také hraní v HDR bez lagů a s nízkou latencí díky AMD FreeSync Premium Pro, jenž vám poskytne plynulý zážitek při zachování perfektního výkonu a grafiky. Poměry obrazovky 21 : 9 a 32 : 9 vám navíc poskytnou další plochu, která vám dodá ještě větší zobrazení a vtáhne vás tak perfektně do příběhu.

Práce z domova v novém rozměru

Propojte svou domácnost bez kabelů a využijte tak plného potenciálu vaší QLED 4K TV. S bezdrátovým připojením PC, notebooku a telefonu vás home office i distanční výuka budou bavit. 

Až dvě obrazovky v jedné

Díky funkci Multi View můžete obrazovku televizoru rozdělit až na dvě části s na sobě nezávislým obrazem. Připojte k TV svůj chytrý telefon a sledujte například doplňující informace k právě probíhajícímu zápasu nebo videonávod, který vám pomůže překonat těžký level ve hře.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnocení

4,7 / 5

3 recenze Samsung QE55Q75AAT (2021)

60% Kvalita
Dobrá

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Luboš

31. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nízká

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Perfektní obraz, černá je černá
  • Svižný system
  • Spousta aplikaci
  • Menší ovladač, základní funkce

Dostupnost aplikaci, Qled, 100 Hz obrazovka


Jaroslav

27. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíPavel

5. 10. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Oblíbená značka Samsung nezklamala
  • O ničem nevím

Výborný obraz i zvuk, prima nabídka menu