Samsung QE49Q6FN

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

Absolutně realistický obraz

Díky televizoru Q6F od společnosti Samsung bude váš divácký zážitek ještě bohatší. A to o více než miliardu barevných odstínů, které dokáže TV s technologií Quantum Dot zobrazit. Dopřejte si ještě silnější zážitek ze sledování seriálů, filmů a dalších programů, které jsou blízké vašemu srdci. Televizor dokáže zobrazit 100% barevný objem, díky kterému získají filmové záběry nepřekonatelné barvy skutečného světa při jakékoliv úrovni jasu. Zobrazovaný obsah tak bude působit ostře, detailně a perfektně realisticky.

Vychutnejte si úžasný kontrast

Buďte svědky skvělého kontrastu, ve kterém vyniknou i ta nejtmavší a nejsvětlejší místa v každé sledované scéně. Sofistikovaného řešení Q Contrast vám jej při sledování QLED TV zajistí. Díky skvělému vyvážení jasu a stínů objevíte ve filmových záběrech odehrávajících se na obrazovce vaší QLED TV Q6F od společnosti Samsung doposud nevídané obrazové detaily.

Dokonalá dynamika obrazu

Nechejte se úplně vtáhnout do děje vašeho oblíbeného seriálu nebo filmu a zaměřte se na každý detail jeho obrazu. Technologie HDR10+ vám zajistí vysoký dynamický rozsah a vždy optimální zobrazení každé scény. Obraz bude v reálném čase upravovaný tak, aby poskytl vašemu oku bohaté a zároveň přirozené barvy. 

Pixely v naprostém bezpečí

Televizory z řady QLED charakterizuje 100% barevný objem, neuvěřitelný kontrast, dynamický rozsah a vysoké rozlišení. Ale stejně důležité je i to, že výjimečný zážitek, který vám QLED TV poskytnou, jen tak nepodlehne opotřebení ani času. Panel televizoru je totiž vyrobený z anorganických materiálů, které zabraňují vypálení obrazových bodů. Díky tomu si můžete v klidu vychutnávat sledování pořadů dle vašeho vkusu beze strachu, že dlouhodobě sledovaný obraz poškodí obrazovku.

Možnost uschování kabelů

Nenechte kabely narušit důkladně zařízený interiér vašeho obývacího pokoje. Společnost Samsung přichází s řešením Clean Cable Solution, díky kterému schováte kabely připojené k televizoru mimo váš dohled. Nemusíte dělat víc než je zapojit do zařízení a umístit do drážek v zadní části televizoru. Váš pořádek tak už nic nebude narušovat.

Zaujme vás za všech okolností

To, že právě nic nesledujete, ještě nemusí nutně znamenat, že televizor bude zobrazovat jen černou obrazovku. Společnost Samsung přišla s řešením Ambient Mode, díky kterému může televizor Q6F obohacovat váš život i mimo svůj běžný provoz. Pokud se zrovna nedíváte filmy nebo seriály, může vaše QLED TV zobrazovat užitečné informace o počasí, teplotě v místnosti nebo například výběr aktuálních zpráv. Stejně tak může jednoduše doplňovat váš interiér zobrazením ladících barev nebo vašich oblíbených fotografií. Při spojení s vaším mobilním telefonem přes Bluetooth můžete dokonce prostřednictvím vašeho televizoru poslouchat i hudbu.

Jasný pohled na jasný obraz

Dopřejte si zážitek, při kterém se budete cítit ve vlastním obývacím pokoji jako v luxusním kinosálu. Vychutnávat si každý detail zobrazovaného příběhu pro vás už nebude nejmenší problém. Můžete se naplno ponořit do filmové reality díky 360° designu televizoru Q6F. Ten vám bez jakéhokoliv omezení dopřeje skvělý zážitek při sledování čistých a jasných záběrů vašich oblíbených pořadů.

Zábava na dosah ruky

Mějte pod kontrolou všechny možnosti zábavy, které QLED TV nabízí, prostřednictvím sjednoceného ovládacího centra s intuitivním ovládáním. Stačí vám dálkový ovladač a Smart Hub vám umožní okamžitý přístup k veškerému dostupnému multimediálnímu obsahu. Už nebudete muset komplikovaně vyhledávat ten nejzajímavější obsah, takže vám zůstane více času na sledování. Přitom vám nejvyšší možnou úroveň zábavy zaručí výkonný procesor Q Engine, který upraví parametry každého záběru k dokonalosti, a tím povýší i váš filmový zážitek.

Sjednocené ovládání

Na ovládání všech zařízení připojených k vaší QLED TV už nepotřebujete množství ovladačů. Je jedno, zda zrovna používáte herní konzoli nebo Blu-ray přehrávač. Funkce všech vašich připojených přístrojů budete mít pod kontrolou prostřednictvím inteligentního ovladače One Remote Control, který hravě nahradí ovladače všech dalších zařízení.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 49 "
  • Úhlopříčka 123 cm
  • Wi-Fi Ano
  • Počet HDMI portů 4
  • Typ obrazovky QLED
  • Rozlišení 3840x2160
  • Smart Ano

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ano
Techn.pohyb.interpolace: PQI
? Frekvence pohyb.interpolace: 2600

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 49 "
? Úhlopříčka: 123 cm
? Typ obrazovky: QLED
? Typ rozlišení: 4K Ultra HD
? Rozlišení: 3840x2160
Hloubka barev: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Poměr stran: 16:9

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
? Počet HDMI portů: 4
Kompozitní video vstup: Ne
? PVR: Ano
? Počet USB 2.0 portů: 3
Počet RF vstupů: 2
? Rozhraní CI: Ano
Výstup pro sluchátka: Ne
? Ethernet / LAN připojení: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 109,16 cm
Výška: 63,46 cm
Hloubka: 5,49 cm
Hmotnost: 13,1 Kg
Výška s podstavcem: 70,3 cm

Obsah balení

Obsah balení: chytrý ovladač

Funkce managementu

? Programový průvodce (EPG): Ano

Uchycení

? VESA standard: 200x200

TV tuner

? Typ signálu: DVB-S2, DVB-T2/H.265, DVB-C
Duální tuner: Ano

Operační systém

OS TV: Tizen

Funkce

? 3D kompatibilita: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B

Ostatní

Kód produktu: QE49Q6FNATXXH

Všechny parametry

Recenze Samsung QE49Q6FN

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung QE49Q6FN