Samsung powerbanka QC 10 000 mAh 25 W šedá

Bezdrátová powerbanka, Kapacita: 10000 mAh, Celkový počet výstupů: 2, Výstupy: podpora Qi, Maximální výstupní proud: 3 A, Podpora rychlého nabíjení: Ano. Více info

Popis produktu

Nabíjecí stanice Samsung v elegantním šedém provedení je opravdu pro náročné. Kapacita nabíjecí stanice je 10 000 mAh, díky čemu dokážete nabít váš smartphone až třikrát. Kombinací dvou portů USB-C a bezdrátového nabíjení Qi dokáže nabít až tři zařízení současně, jako např. smartphone, smart hodinky nebo sluchátka. Nabíjecí stanice disponuje také funkcí rychlého nabíjení QC o výkonu 25 W. Powerbanka je kompatibilní se Samsung (Android) i Apple zařízeními. Díky své malé velikosti 154 × 72 × 15,3 mm je tenhle model vhodný i na cesty.

Rychle dobije štávu

Už se nemusíte bát, že se vaše zařízení nestihne nabít. Nabíjecí stanice Samsung podporuje rychlonabíjení s výkonem až 25 W přes kabel, takže energii vašemu smartphonu, tabletu či jinému zařízení dodá skutečně rychle.

Žádný kabel

Kromě všeho nabíjecí stanice Samsung podporuje i bezdrátové nabíjení QC o výkonu 7,5 W. Díky tomu můžete na powerbanke nabíjet až 3 zařízení současně.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita batérie 10000 mAh
Max. výstupní proud 3 A
Výstupy podpora Qi

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung powerbanka QC 10 000 mAh 25 W šedá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno