Samsung pouzdro z aramidového vlákna pro Samsung Galaxy Z Flip3 černé


Pouzdro, Typ krytu: Knížkové pouzdro, Pro značku: Samsung, Pro model: Samsung Galaxy Z Flip3, Pro úhlopříčku: 6,7", Materiál: plast. Více info


Cena 1 698 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 17 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Kryt Samsung v černém provedení chrání zadní stranu, boky a rohy telefonu Samsung Galaxy Z Flip3 před nárazy a škrábanci. Pouzdro je vyrobeno z tenkého odolného plastu, který minimálně zvětšuje rozměry telefonu. Přístup ke konektorům a všem ovládacím prvkům umožňuje používání telefonu bez omezení.

Maximální bezpečí, minimální rozměry

Kryt Aramid Cover je tu pro všechny, kdo si přejí poskytnout svému Galaxy Z Flip3 5G ochranu navíc, aniž by tím utrpěla jeho kompaktní velikost. Díky designovému provedení pozdvihne ladné křivky telefonu a jeho štíhlý profil. Může vás tak zcela bez problému doprovodit i na obchodní schůzku.

 

V hlavní roli odolnost

Zapomeňte na škrábance a odření. Kryt Aramid Cover spolehlivě chrání telefon, jeho zevnějšek i rohy. Při přenosu v tašce či kabelce se nemáte čeho obávat.

Celodenní komfortní držení

Tenký kryt Aramid Cover ukrývá nejen spolehlivou ochranu před poškozením, ale také pohodlí pro vaše ruce. Zlepšuje úchop, čímž zároveň i snižuje riziko nechtěných pádů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.7 "
Typ krytu Knížkové pouzdro
Pro model Samsung Galaxy Z Flip3

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung pouzdro z aramidového vlákna pro Samsung Galaxy Z Flip3 černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi