Samsung pouzdro s poutkem pro Samsung Galaxy A33 5G černé


Pouzdro, Typ krytu: Zadní kryt, Pro značku: Samsung, Pro model: Samsung Galaxy A33 5G, Pro úhlopříčku: 6,6", Materiál: Polycarbonate. Více info


Cena 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 5 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Originální pouzdro Samsung v poloprůhledném černém provedení chrání zadní stranu, boky a rohy telefonu Samsung Galaxy A33 5G před nárazy a škrábanci. Disponuje poutkem pro komfortnější držení v ruce. Je vyrobeno z kvalitního materiálu, který je příjemný na dotek. Přístup ke konektorům a všem ovládacím prvkům umožňuje i nadále používání telefonu bez omezení.

Bezpečně ve vaší ruce

Udržujte svůj telefon Samsung Galaxy A33 5G v dokonalém bezpečí. Pořiďte si poloprůhledný zadní kryt s praktickým řemínkem, do kterého jednoduše provlečete prsty ruky a zlepšíte tak svůj úchop, což pomůže předcházet náhodným pádům a dalším nehodám.

 

Citlivě doplní vaše zařízení

Zvýrazněte pečlivě vybrané barevné provedení svého telefonu s průhledným krytem, jenž citlivě doplní jeho design a nechá jej stát se středem pozornosti.

Štít před nástrahami všedního dne

Nebojte se vzít si telefon do terénu. Průhledný kryt poskytne ochranu před nárazy, poškrábáním a dalším poškozením díky provedení z odolného a zároveň flexibilního termoplastického polyuretanu, který váš telefon bezpečně obklopí ze všech 4 stran. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.6 "
Typ krytu Zadní kryt
Pro model Samsung Galaxy A33 5G

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung pouzdro s poutkem pro Samsung Galaxy A33 5G černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi