Samsung pouzdro s kapsou na kartu pro Samsung Galaxy A33 5G modré


Pouzdro, Typ krytu: Zadní kryt, Pro značku: Samsung, Pro model: Samsung Galaxy A33 5G, Pro úhlopříčku: 6,6", Materiál: TPU. Více info


Cena 399 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 4 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Originální pouzdro Samsung v elegantním modrém provedení chrání zadní stranu, boky a rohy telefonu Samsung Galaxy A33 5G před nárazy a škrábanci. Disponuje praktickou kapsou na kreditní kartu. Přístup ke konektorům a všem ovládacím prvkům umožňuje i nadále používání telefonu bez omezení.

Pro ty, co jsou neustále v pohybu

Všechny své důležité doklady, vzpomínky a milovaný obsah budete moci mít neustále při sobě, ať už se vydáte kamkoliv. Dopřejte svému telefonu Galaxy A33 5G pokročilé zabezpečení se zadním krytem, přinášejícím šikovný prostor, do nějž lze uložit například platební kartu nebo řidičský průkaz. Peněženku tak bude moci zůstat v klidu doma, přičemž vy budete připraveni na jakoukoliv eventualitu všedních dní.   

Spojení odolnosti a flexibility

Nenechávejte telefon ze strachu v kapse a používejte jej tak často, jak jen budete potřebovat. S krytem, vyrobeným z kvalitního termoplastického polyuretanu, zabudovaným do vnitřní části krytu, bude váš telefon spolehlivě chráněn před škrábanci, vnějšími pády a dalšími druhy poškození. Hladký povrch navíc učiní každý dotyk maximálně příjemný a komfortní. 

Konec bezcílného hledání dokladů 

Potřebujete zaplatit za kávu a nechce se vám hledat peněženku v tašce nebo přehrabovat její přihrádky po vyndání z kapsy? V tom případě využijte vnitřního prostoru krytu a udržujte všechny karty nebo doklady v blízkém dosahu. Bezkontaktní placení či přístup do práce nebo domů tak budou vždy v přímém dosahu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.6 "
Typ krytu Zadní kryt
Pro model Samsung Galaxy A33 5G

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung pouzdro s kapsou na kartu pro Samsung Galaxy A33 5G modré

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi