Samsung pouzdro s kapsou na kartu pro Samsung Galaxy A13 oranžové


Pouzdro, Typ krytu: Zadní kryt, Pro značku: Samsung, Pro model: Samsung Galaxy A13, Pro úhlopříčku: 6,6", Materiál: TPU. Více info


Cena 399 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 4 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Originální pouzdro Samsung v elegantním oranžovém provedení chrání zadní stranu, boky a rohy telefonu Samsung Galaxy A13 před nárazy a škrábanci. Má praktickou kapsu na kreditní karty. Přístup ke konektorům a všem ovládacím prvkům umožňuje další používání telefonu bez omezení.

Stylový design s okouzlujícími barvami

Chcete-li se spolehnout na odolnost, snoubící se s dokonalým vzhledem, vsaďte na zadní kryt s kapsou, jenž před jakýmkoliv poškozením ochrání záda vašeho telefonu Samsung Galaxy A13 a navíc umožní mít platební kartu, občanský průkaz nebo další doklady neustále po ruce.

 

Pokročilý strážce vašeho zařízení

Čas od času se může stát, že se váš smartphone setká s hrubým podkladem a hrozí riziko odření nebo poškození zařízení. To je ovšem zásadním způsobem eliminováno použitím TPU (termoplastického polyuretanu), který díky své flexibilitě zároveň zajišťuje možnost kryt z telefonu kdykoliv sundat.

Konec žonglování s peněženkou

Vložte své důležité doklady do zadního prostoru krytu a udržujte je v blízkém dosahu. To vám umožní například bezkontaktní placení, nebo přístup do budov s čipovými kartami bez nutnosti neustále vyndávat peněženku z kapsy nebo tašky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.6 "
Typ krytu Zadní kryt
Pro model Samsung Galaxy A13

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung pouzdro s kapsou na kartu pro Samsung Galaxy A13 oranžové

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi