Samsung pouzdro pro Samsung Galaxy A33 5G transparentní


Pouzdro, Typ krytu: Zadní kryt, Pro značku: Samsung, Pro model: Samsung Galaxy A33 5G, Pro úhlopříčku: 6,6", Materiál: TPU. Více info


Cena 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 3 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Originální pouzdro Samsung v transparentním provedení chrání zadní stranu, boky a rohy telefonu Samsung Galaxy A33 5G před nárazy a škrábanci. Je vyrobeno z kvalitního materiálu, který je příjemný na dotek. Přístup ke konektorům a všem ovládacím prvkům umožňuje i nadále ovládání telefonu bez omezení.

Neskrývá prémiový design telefonu

Nechte vyniknout svůj telefon i v krytu. Ochranu mu zajistí buď zcela průhledný kryt, nebo transparentní kryt s černým nádechem. Díky hladkému povrchu zaručuje pouzdro pohodlný úchop telefon. Navíc je tenké, takže se vám mobil i s ochranným krytem bez problémů vejde do tašky či kapsy.

Ochrana pro váš chytrý telefon

Odolný a pružný termoplastický polyuretan (TPU), ze kterého je kryt vyrobený, zajišťuje telefonu důslednou ochranu před škrábanci i drobnějšími nárazy.

Dolaďte design podle svého vkusu

Nechte telefon vyčnívat z davu i s nasazeným krytem. Můžete ho osobitě ozdobit například poutkem či šňůrkou, které se dají provléknout otvorem v rohu krytu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.6 "
Typ krytu Zadní kryt
Pro model Samsung Galaxy A33 5G

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung pouzdro pro Samsung Galaxy A33 5G transparentní

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi