Samsung poloprůhledné zadní pouzdro pro Samsung Galaxy A53 5G transparentní


Pouzdro, Typ krytu: Zadní kryt, Pro značku: Samsung, Pro model: Samsung Galaxy A53 5G, Pro úhlopříčku: 6,5", Materiál: TPU. Více info


Cena 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 3 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Originální poloprůhledné pouzdro Samsung v moderním transparentním provedení chrání zadní stranu, boky a rohy telefonu Samsung Galaxy A53 5G před nárazy a škrábanci. Design pouzdra nijak nenarušuje vzhled telefonu. Je vyrobeno z kvalitního silikonového materiálu, který je ohebný, příjemný na dotek a disponuje dobrou životností. Přístup ke konektorům a všem ovládacím prvkům umožňuje i nadále ovládání telefonu bez omezení.

Neskrývá prémiový design

Dejte na odiv výjimečný design vašeho telefonu a poskytněte mu pokročilou ochranu, kterou zajistí buď zcela průhledný, nebo černě tónovaný transparentní kryt. Díky hladkému tvaru pouzdro zaručuje pohodlný úchop a navíc je tenké, takže se vám mobil i s ochranným krytem bez problémů vejde do tašky či kapsy.

Ochrana pro váš chytrý telefon

Odolný a pružný termoplastický polyuretan (TPU), ze kterého je kryt vyroben, zajišťuje telefonu důslednou ochranu před škrábanci i drobnějšími nárazy.

Dolaďte vzhled podle svého vkusu

Nechte telefon vyčnívat z davu i s nasazeným krytem. Můžete ho osobitě ozdobit například poutkem či šňůrkou, které se dají provléknout otvorem v rohu krytu.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro úhlopříčku 6.5 "
Typ krytu Zadní kryt
Pro model Samsung Galaxy A53 5G

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung poloprůhledné zadní pouzdro pro Samsung Galaxy A53 5G transparentní

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi