Samsung Odyssey G5 LC27G55TQWUXEN černý

Úhlopříčka ("): 27 ", Počet HDMI portů: 1, Rozlišení displeje (px): 2560x1440, Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 144, Integrovaný TV tuner: Ne, Zobrazovací technologie: VA, Elektronický informační list

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

27'' herní monitor Samsung Odyssey G5 LC27G55TQWUXEN disponuje kvalitními zobrazovacími vlastnostmi, čemuž nasvědčuje nejen technologická výbava, ale i samotné designové zpracování. Moderní zakřivený tvar, tenké rámečky kolem displeje, či dokonce podmanivý displej s rozlišením WQHD 2560x1440px. Obnovovací frekvence v hodnotě 144Hz společně s technologií AMD FreeSync Premium zaručí čisté a plynulé zpracování vizuálních obsahů. Barevné vykreslení má na starosti HDR10, kontrast 2500:1 a jas 250cd/m2. Ochranu zraku zajišťuje technologie Flicker Free a Low Blue Light. Výbava rozhraní nabízí porty HDMI, DisplayPort a vstup na sluchátka.

Reálnější obraz díky zakřivení

S 27'' herním monitorem Samsung Odyssey G5 LC27G55TQWUXEN si vychutnáte plnohodnotný obraz s vylepšeným pozorovatelským zážitkem, který vás vtáhne hlouběji do děje sledovaného obsahu. Zakřivení 1000R představuje technologický pokrok, který se ještě více přizpůsobuje lidskému oku tak, že přijímání vizuálních scén bude vypadat mnohem reálnější.

Moderní design s praktickými možnostmi

Zakřivený tvar není jedinou věcí, která stojí za zmínku. Pochválit také třeba pevnou a stabilní konstrukci, na níž je monitor postaven. Díky stojanu si můžete nastavit sklon monitoru. Se standardem VESA 75x75mm ho můžete připevnit na stěnu.

Podmanivý obraz

Vizuálně obsahy v krásných barvách, pěkných rozměrech a jasných detailech jsou zásluhou obrazovky s rozlišením WQHD 2560x1440px. Oproti tradičním Full HD monitorem má tento typ rozlišení hustší skládání pixelů, čehož výsledkem je detailnější a ostřejší obraz.

Barevné zpracování

S HDR10 dokáže monitor zesvětlit a oživit i ty tmavší místa. Kontrast a jasnější odstíny se postarají o vyvážené zpracování obrazu. Ocení to zejména hráči akčních her, kdy bude jednodušší lokalizovat a zaměřit nepřítele. Scény plné bohatých barevných škál a efektů budou ve spojitosti se zakřiveným tvarem obrazovky a 178° pozorovacími úhly přímo podmanivé. Herní monitor disponuje jasem 250cd/m2 a kontrastem 2500:1.

Rychlejší reflexy při hraní

Samsung Odyssey G5 LC27G55TQWUXEN přichází po technologické stránce se skvělými možnostmi zpracování obrazu. Nemusíte mít strach o sekání scén, zda opožděné reakce při hraní her. Všechny vizuální obsahy zpracuje plynule a bez lagů obnovovací frekvence 144Hz. Zažijete tak plnohodnotný herní zážitek. K tomu přispívá technologický doplněk AMD FreeSync Premium a nízká doba odezvy 1ms.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 27 "
Počet HDMI portů 1
Rozlišení displeje (px) 2560x1440
Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 144
Integrovaný TV tuner Ne
Zobrazovací technologie VA

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung Odyssey G5 LC27G55TQWUXEN černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno