Samsung NZ64R3747BK/UR

  • Výprodej

Indukční varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost, Dětská pojistka, Ukazatel zbytkového tepla, Celkový příkon desky: 7,2 kW, černá barva, Výška: 6 cm, Šířka: 59 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena 14 998 Kč

Sleva 3 % z předcházející ceny: 15 489 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 150 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Samsung NZ64R3747BK/UR, černé provedení, materiál sklo, 4 zóny, Flexi zóna, automatická detekce hrnce, kuchyňská minutka, posuvné dotykové ovládání, indikátor zbytkového tepla, bezpečnostní vypnutí, pauza, Keep Warm, dětská pojistka, rozměry (Š × V × H): 59 × 60 × 52 cm.

Indukční varná deska

To, že jsou indukční varné desky mnohem bezpečnější než ty klasické, je známo. Navíc se s nimi vaří mnohem rychleji i úsporněji. Generují teplo jen tam, kde je potřeba, a tedy na dně hrnce. Při nižší teplotě nehrozí časté popáleniny na prstech či zápěstí. Pokud máte malé děti, jistě to oceníte. Stylová indukční varná deska Samsung NZ64R3747BK/UR dodá domácnosti kus originality.

Získejte větší fexibilitu při vaření

Indukční varná deska disponuje praktickou Flexi Zónou, díky které vaše vaření nabere jiný rozměr. Dostatečně prostorná, otevřená plocha ve tvaru obdélníku poskytne mnohem větší flexibilitu. Umožní ukládat různé druhy nádob, včetně velkých a dlouhých. Příprava jídel bude mnohem jednodušší a efektivnější.

Intuitivní ovládání

Indukční varná deska má extra široké a jednoduché posuvné ovládání, které je umístěno vepředu. Umožňuje pohodlně, rychle a přesně regulovat teplotu při vaření. Stačí se dotknout prstem a klouzat po LED ovládacím panelu, pro okamžité nastavení úrovně ohřevu, pro každou varnou zónu. Oproti běžným ovládacím prvkům má až dvojnásobnou šířku pro dokonalé pohodlí nastavování.

Keep Warm

S nastavením Keep Warm udržíte pokrmy v teple, stejně jako čerstvě uvařené pochoutky. Dotknutím ikony "Keep Warm" a varné zóny si nastavíte tak, aby vytvořila ideální teplotu pro ohřev pro danou zónu. Udržet pokrmy teplé a chutné nebude žádný problém.

Bezpečnost

Kromě dětského bezpečnostního zámku, který zabrání nechtěné aktivaci varné plochy, je indukční varná deska vybavena i bezpečnostním vypnutím. Varná deska automaticky vypne kteroukoliv varnou zónu v případě, že na ní zůstaly vařené pokrmy delší dobu, nebo pokud delší dobu nedošlo k žádným změnám v provozu. Nyní si klidně můžete odběhnout zkontrolovat děti, nebo se věnovat návštěvě bez rizika nehody.

Indikátor zbytkového tepla

Indikátor teploty povrchu ve tvaru písmene H vás ochrání před popálením se o horký povrch varné desky. Funguje velmi jednoduše: indikátor ve tvaru písmene H vás upozorňuje na to, kdy je povrch desky dostatečně vychladlý, abyste se ho mohli volně dotknout. Velké H se změní na malé h, tehdy víte, že už je kontakt s varnou deskou bezpečný.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7.2 kW
Napájení 230 V

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung NZ64R3747BK/UR

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi