Samsung NZ64N9777GK/EO

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 199,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční smart varná deska Samsung NZ64N9777GK / EO s efektním virtuálním plamenem je v černém provedení. Nabízí propojení s digestoří. Ovládání je umístěno vpředu pomocí posuvného panelu, umožňuje tak přesnou a rychlou regulaci varných zón. Kromě manuálního ovládání umožňuje varná deska pohodlné sledování přes mobilní zařízení prostřednictvím Wi-Fi. Disponuje 4 varnými zónami různého průměru a výkonu s Flex Zone Plus. Flex Zone Plus je mimořádně širokou a otevřenou oblastí pro vaření, umožňuje vařit na více hrncích různé velikosti. K dispozici jr indikátor zbytkového tepla i dětská pojistka. Indukční varná deska Samsung NZ64N9777GK / EO komunikuje přes Bluetooth s digestoří, který lze ovládat dotykem na varné desce. Pro bezpečnost se varná deska automaticky vypne v případě, kdy jsou na nich nádoby přišlo dlouho, nebo nastavení nezměníte po uplynutí určitého času. Šířka 56 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Siemens EX975KXW1E

34 559 Kč

K odeslání

Indukční varná deska Siemens EX975KXW1E s fazetovém designu v šířce 90 cm a pečícím senzorem PerfectFry s 5 úrovněmi stupňů teploty. K dispozici je 5 indukčních varných zón (3 x flexInduction zóny)…

 • Šířka: 91,2 cm
 • Typ varné desky: Indukční
 • Počet hořáků/varných zón: 5

Zobrazit produkt

Popis produktu

Smart indukční varná deska s virtuálním plamenem

To, že jsou indukční varné desky mnohem bezpečnější než ty klasické je známé. Navíc se s nimi vaří mnohem rychleji i úspornější. Generují teplo jen tam, kde je to potřeba, a tedy na dně hrnce. Při nižší teplotě nehrozí časté popáleniny na prstech či zápěstí. Pokud máte malé děti, určitě to oceníte. Stylová indukční varná deska Samsung NZ64N9777GK/EO s virtuálním plamenem dodá domácnosti kus originality. Navíc příjemně překvapí i mnohými smart funkcemi. Bezdrátové propojení s odsavačem par prostřednictvím technologie bluetooth přináší více pohodlí při přípravě oblíbených jídel. Pohodlné dálkové ovládání prostřednictvím Wi-Fi připojení na druhé straně nabízí možnost sledovat varnou desku kdykoliv a odkudkoliv pomocí mobilní aplikace.

Ituitívne ovládání

Technologie Virtual Flame Technology ™ přináší virtuální i vizuální pocit ovládání plamene. Hořáky mají LED osvětlení, které září jako skutečný plamen plynového hořáku. Zobrazuje aktuální úroveň tepla pro intuitivní způsob vaření. Také vás informuje o skutečnosti, zda jsou hořáky aktuálně zapnuté nebo vypnuté. Můžete tak zůstat v klidu.

Vařte flexibilně více jídel najednou

Varná deska s Flex Zone Plus nabízí flexibilní možnosti přípravy oblíbených pokrmů. Umožňuje jednoduše připravovat i velká porce, či různé druhy jídel současně. Mimořádně široká a otevřená oblast varné desky poskytuje flexibilní a efektivní možnosti vaření. Uložit na ni je možné více hrnců různých velikostí. Navíc detekuje i jejich počet, velikost a tvar. Díky tomu se vše vaří rovnoměrně a efektivně s využitím minimální energie bez "mrtvých zón".

Automatická konektivita varné desky s digestoří

S kombinovaným ovládáním varné desky a digestoře ušetříte čas i námahu s individuálním ovládáním každého spotřebiče. Prostřednictvím technologie Bluetooth je odsavač par propojen s indukční varnou deskou. Digestoř je možné ovládat pouhým dotykem pomocí ovládacích prvků na varné desce. Umožňuje tak najednou zapnout i vypnout oba spotřebiče a užívat si maximální pohodlí.

Ovládání varné desky prostřednictvím Wi-Fi

Cytrá indukční varná deska nabízí pohodlné sledování kdykoli a kdekoli se nacházíte prostřednictvím Wi-Fi připojení. Pomocí mobilního zařízení s příslušnou aplikací můžete na dálku kontrolovat hořáky i v době, kdy se nenacházíte právě doma. Ušetříte čas, nakolik je možné dálku nastavit časovač vaření a přijímat upozornění v reálném čase. Navíc pomáhá při odstraňování chyb.

Posuvné ovládání

Posuvné ovládání je jednoduchý způsob nastavování požadované teploty varných zón. Jednoduchým posouváním prstu je možná přesná regulace varných zón. LED displej s modrým podsvícením umožňuje nastavit úroveň tepla jediným pohybem s dokonalou přesností.


Bezpečnost

Kromě dětského bezpečnostního zámku, který zabrání nechtěné aktivaci varné plochy je indukční varná deska vybavena i bezpečnostním vypnutím. Varná deska automaticky vypne kteroukoli varnou zónu v případě, že na ní zůstaly vařené pokrmy delší dobu, nebo pokud delší dobu nedošlo k žádným změnám v provozu. Nyní si klidně můžete odběhnout zkontrolovat děti nebo se věnovat návštěvě bez rizika nehody.

Bezpečnostní vypnutí

Obavy o hrnce a pánve s jídlem, které ponecháte bez dozoru mohou jít stranou. Funkce bezpečnostního vypnutí přináší klidnější a praktické používání indukční varné desky. Automaticky vypne všechny varné zóny v případě, že jsou na nich nádoby ponechány příliš dlouho, nebo nejsou delší dobu měněny parametry vaření.

Indikátor zbytkového tepla

Dvoustupňový indikátor teploty povrchu ve tvaru písmene H vás ochrání před popálením horkým povrchem varné desky. Funguje velmi jednoduše: indikátor ve tvaru písmene H vás upozorňuje na to, kdy je povrch desky dostatečně vychladlý, abyste ho mohli volně dotknout. Velké H se změní na malé h, tehdy víte, že už je kontakt s varnou deskou bezpečný.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 60 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Napájení 230 V
 • Funkce Boost Ano
 • Ukazatel zbytkového tepla Ano
 • Celkový příkon desky 7,2 kW

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 60 cm
Výška: 52 cm
Hloubka: 5,6 cm
Hmotnost: 13,2 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájení: 230 V
Celkový příkon desky: 7,2 kW

Vzhled

Malá varná zóna (počet): 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ne

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 8801643204259

Všechny parametry

Recenze Samsung NZ64N9777GK/EO

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung NZ64N9777GK/EO