Samsung NZ64M3707AK/UR

Indukční varná deska Samsung NZ64M3707AK / UR v černé barvě má jednoduché dotykové ovládání s posuvným ovladačem. Funkce Quick Stop umožňuje její zastavení okamžitě jediným dotykem prstu. Nabízí 4 samostatné varné zóny různého průměru a výkonu. Každá varná zóna má samostatný indikátor zbytkového tepla. Varná deska Samsung NZ64M3707AK / UR je vybavena funkcí Booster, která zkrátí dobu vaření, čímž šetří čas i energii. Funkce Auto Pan Detector vyhodnotí, zda je nádobí položen na varnou zónu vhodný svým průměrem. Pro bezpečnost má k dispozici dětský bezpečnostní zámek. Šířka 69 cm. Zobrazit celý popis

K vidění v prodejnách

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

AEG Mastery IKB64413FB

AEG Mastery IKB64413FB

13 990 Kč

K odeslání 1 ks

Indukční varná deska AEG Mastery IKB64413FB v provedení černého skla se zkosenými hranami nabízí zóny s různým výkonem a s funkcí zvýšení výkonu. Pokud potřebujete vaše jídlo rychle ohřát, určitě…

 • Šířka: 59 cm
 • Typ varné desky: Indukční
 • Počet hořáků/varných zón: 4

Zobrazit produkt

Popis produktu

Praktická varná deska

Výběr varné desky závisí na prostorové dostupnosti ve vaší kuchyni, velikosti domácnosti a vašich osobních návyků při vaření. Pomocí posuvného dotykového ovládání se Vám bude se čtyřmi varnými zónami pracovat jednoduše a pohodlně. Teplotu si nastavíte přesně podle vlastní potřeby. Pro bezpečnost je k dispozici dětská pojistka. Indukční varná deska Samsung NZ64M3707AK/UR bude určitě každodenním pomocníkem v kuchyni. Při využívání indukční technologie se můžete spolehnout na rychlejší, čistší a bezpečnější vaření. Nabízí 4 indukční varné zóny s funkcí Booster. Funkce Power Boost zkracuje dobu vaření, čímž šetří čas i energii. Když je aktivována, každá varná deska dosáhne dostatečný výkon aby umožnila rychlé zahřátí již za 10 minut.

 •     varná zóna 14 cm - 1,25 - 1,5 kW
 •     varná zóna 22 cm - 2,35 - 2,6 kW

Intuitivní ovládání

Indukční varná deska má extra široké a jednoduché posuvné ovládání, umístěné vpředu. Umožňuje pohodlně, rychle a přesně regulovat teplotu při vaření. Stačí se dotknout prstem a klouzat po LED ovládacím panely pro okamžité nastavení úrovně ohevu pro každou varnou zónu. Oproti běžným ovládacím prvkem má až dvojnásobnou šířku pro dokonalé pohodlí nastavování.

Zastaví vaření jediným dotykem

Funkce Quick Stop dokáže prakticky okamžitě minimalizovat možné nehody. Varné zóny je možné okamžitě vypnout pomocí dotyku prstu. Zabráníte tak překypění hrnce nebo připálení jídel. V případě, že potřebujete náhle odejít z kuchyně tato funkce bude určitě výhodou.

Indikátor zbytkového tepla

Indikátor teploty povrchu ve tvaru písmene H vás ochrání před popálením horkým povrchem varné desky. Funguje velmi jednoduše: indikátor ve tvaru písmene H vás upozorňuje na to, kdy je povrch desky dostatečně vychladlý, abyste ho mohli volně dotknout. Velké H se změní na malé h, tehdy víte, že už je kontakt s varnou deskou bezpečný.

Napoví jakou nádobu použít

Indukční varná deska nabízí také funkci Auto Pan Detector. Ta vám napomůže při vaření používat vždy ten správný hrnec nebo pánev. Jakmile umístíte varnou nádobu na konkrétní varnou zónu, detektor ihned vyhodnotí, zda je průměr dané nádoby vhodný pro varnou zónu. Pokud pokryje méně než 60% zóny, upozorní vás správnou abyste použili jiný vhodný nádobí.

Bezpečnost

Kromě dětského bezpečnostního zámku, který zabrání nechtěné aktivaci varné plochy je indukční varná deska vybavena i bezpečnostním vypnutím. Varná deska automaticky vypne kteroukoli varnou zónu v případě, že na ní zůstaly vařené pokrmy delší dobu, nebo pokud delší dobu nedošlo k žádným změnám v provozu. Nyní si klidně můžete odběhnout zkontrolovat děti nebo se věnovat návštěvě bez rizika nehody.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Napájení 220-240
 • Funkce Boost Ano
 • Ukazatel zbytkového tepla Ano
 • Celkový příkon desky 7,2 kW

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59 cm
Výška: 5,7 cm
Hloubka: 52 cm
Hmotnost: 10,5 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájení: 220-240
Celkový příkon desky: 7,2 kW

Vzhled

Flexi zóna: Ne
Kovový Rámeček: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 8806088757254

Všechny parametry

Recenze Samsung NZ64M3707AK/UR

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung NZ64M3707AK/UR