Samsung NZ64H37075K/EO

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 999,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční varná deska Samsung NZ64H37075K/EO v černé barvě s nerezovým rámem má jednoduché dotykové ovládání s posuvným ovladačem. Funkce Quick Stop umožňuje její zastavení okamžitě jediným dotykem prstu. Nabízí 4 samostatné varné zóny různého průměru a výkonu. Varná deska Samsung NZ64H37075K / EO je vybavena funkcí Booster, která zkrátí dobu vaření, čímž šetří čas i energii. Funkce Auto Pan Detector vyhodnotí, zda je nádobí položen na varnou zónu vhodný svým průměrem. Pro bezpečnost má k dispozici dětský bezpečnostní zámek. Šířka 69 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

AEG Mastery IKB64413FB

AEG Mastery IKB64413FB

13 990 Kč

K odeslání 1 ks

Indukční varná deska AEG Mastery IKB64413FB v provedení černého skla se zkosenými hranami nabízí zóny s různým výkonem a s funkcí zvýšení výkonu. Pokud potřebujete vaše jídlo rychle ohřát, určitě…

 • Šířka: 59 cm
 • Typ varné desky: Indukční
 • Počet hořáků/varných zón: 4

Zobrazit produkt

Popis produktu

Praktická varná deska

Výběr varné desky závisí na prostorové dostupnosti ve vaší kuchyni, velikosti domácnosti a vašich osobních návyků při vaření. Pomocí posuvného dotykového ovládání se Vám bude se čtyřmi varnými zónami pracovat jednoduše a pohodlně. Teplotu si nastavíte přesně podle vlastní potřeby. Pro bezpečnost je k dispozici dětská pojistka. Indukční varná deska Samsung NZ64H37075K/EO bude určitě každodenním pomocníkem v kuchyni. Při využívání indukční technologie se můžete spolehnout na rychlejší, čistší a bezpečnější vaření. Nabízí 4 indukční varné zóny s funkcí Booster. Funkce Power Boost zkracuje dobu vaření, čímž šetří čas i energii. Když je aktivována, každá varná deska dosáhne dostatečný výkon aby umožnila rychlé zahřátí již za 10 minut.

 •     varná zóna 14 cm - 1,25 - 1,5 kW
 •     varná zóna 22 cm - 2,35 - 2,6 kW

Intuitivní ovládání

Indukční varná deska má extra široké a jednoduché posuvné ovládání, umístěné vpředu. Umožňuje pohodlně, rychle a přesně regulovat teplotu při vaření. Stačí se dotknout prstem a klouzat po LED ovládacím panely pro okamžité nastavení úrovně ohevu pro každou varnou zónu. Oproti běžným ovládacím prvkem má až dvojnásobnou šířku pro dokonalé pohodlí nastavování.

Zastaví vaření jediným dotykem

Funkce Quick Stop dokáže prakticky okamžitě minimalizovat možné nehody. Varné zóny je možné okamžitě vypnout pomocí dotyku prstu. Zabráníte tak překypění hrnce nebo připálení jídel. V případě, že potřebujete náhle odejít z kuchyně tato funkce bude určitě výhodou.

Napoví jakou nádobu použít

Indukční varná deska nabízí také funkci Auto Pan Detector. Ta vám napomůže při vaření používat vždy ten správný hrnec nebo pánev. Jakmile umístíte varnou nádobu na konkrétní varnou zónu, detektor ihned vyhodnotí, zda je průměr dané nádoby vhodný pro varnou zónu. Pokud pokryje méně než 60% zóny, upozorní vás správnou abyste použili jiný vhodný nádobí.

Bezpečnost

Kromě dětského bezpečnostního zámku, který zabrání nechtěné aktivaci varné plochy je indukční varná deska vybavena i bezpečnostním vypnutím. Varná deska automaticky vypne kteroukoli varnou zónu v případě, že na ní zůstaly vařené pokrmy delší dobu, nebo pokud delší dobu nedošlo k žádným změnám v provozu. Nyní si klidně můžete odběhnout zkontrolovat děti nebo se věnovat návštěvě bez rizika nehody.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Napájení 220-240
 • Funkce Boost Ano
 • Ukazatel zbytkového tepla Ano
 • Celkový příkon desky 7,2 kW

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59 cm
Výška: 5,7 cm
Hloubka: 52 cm
Hmotnost: 10,7 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájení: 220-240
Celkový příkon desky: 7,2 kW

Vzhled

Flexi zóna: Ne
Kovový Rámeček: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 8806086967198

Všechny parametry

Recenze Samsung NZ64H37075K/EO

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung NZ64H37075K/EO