Samsung NV7B41201AK/U3 Bespoke


Vestavná trouba, Energetická třída A +, Kapacita: 76 l, Počet funkcí: 11, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Smart ovládání mobilem, Výška: 59,6 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 57 cm. Více info


Věrnostní cena 12 990 Kč

Noví i stávající členové Electro World věrnostního klubu získají na tento produkt okamžitou slevu 1 000 Kč.

Cena 13 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 140 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Samsung NV7B41201AK/U3 v černém provedení nabízí objem 76 litrů. Je zařazena do energetické třídy A+ a je vybavena technologií True Convection, katalytickým a parním čištěním. Ovládat ji můžete pomocí otočných knoflíků, dotykového panelu a vzdáleně prostřednictvím aplikace SmartThings Cooking. Je také vybavena teleskopickým nástavcem.

 

 

Vaření ve velkém stylu

Nasaďte své kuchyni korunu

Jste kulinářským králem a chcete se před ostatními blýsknout moderně vybaveným královstvím? Trouba NV7B41201AK/U3 od společnosti Samsung se předvede v těch nejlepších barvách – doslova! Vyberte si tu svou v řadě exkluzivních barevných provedení Bespoke. Pak už jen stačí uchvátit lahodnými pokrmy, které v ní připravíte.

Samsung myslí na vás, chytrá aplikace za vás

Šetřete drahocenný čas i nervy a s chutí se ponořte do jedinečných zážitků z vaření. Díky platformě SmartThings Cooking jednoduše odbouráte starosti, které se běžně pojí s přípravou jídel. Nevíte, kolik máte do směsi přidat soli? Zapomněli jste, jak dlouho se má péct svatomartinská husa? Nebo chcete mít jasno, co budete celý týden jíst a rádi byste si udělali kompletní přehled? Stačí si k sobě vzít svůj chytrý telefon s nainstalovanou aplikací SmartThings a pomoc bude ihned na dosah. Nabídne vám recepty a rady, sestaví stravovací plán nebo dokonce upozorní na potřebu doplnit kuchyňské zásoby. Vaření nebylo nikdy tak jednoduché.

Pokročilý samočisticí systém

Neztrácejte čas drhnutím vaší trouby. Spolehněte se na důmyslný systém katalytického čištění, který troubu udrží čistou za vás. Disponuje katalytickou vložkou v zadní části dutiny, s jejíž pomocí přirozeně absorbuje mastnotu z cákanců a kapek vzniklých během pečení nebo zapékání. Trouba tak zůstane jako ze škatulky a vy budete mít více prostoru dělat to, co je opravdu důležité.

Tichá jako myška

Hlasitému bouchání a skřípavým zvukům zavírané trouby odzvonilo. S pohodlným řešením Soft Close Door bude zavírání dvířek spotřebiče Samsung NV7B41201AK/U3 dokonale tichou záležitostí. Panty při dovírání na několika posledních centimetrech zpomalí pohyb, takže se nemůže stát, že byste vyprodukovaným hlukem například omylem vzbudili právě uspané miminko.

Ultra velká kapacita vnitřního prostoru

Máte početnou rodinu, nebo vás čeká výjimečně velká oslava, při které si trouba pořádně mákne? To nebude vůbec žádný problém. Obří vnitřní kapacita 76 litrů vám poskytne dosud nepoznanou flexibilitu, kdy budete moci připravit různá jídla naráz – například lahodný dezert v jedné vlně s dušenými pokrmy, nebo rovnou do trouby vložit velké položky – například celou obrovskou krůtu nebo třeba obří hrnce s polévkami či omáčkami. 

Vařte za zelenější zítřky

Myslete na přírodu i svou peněženku. S troubou NV7B41201AK/U3 od společnosti Samsung si nemusíte lámat hlavu se spotřebou elektřiny. I když zařízení zapnete naplno, jedinečná energetická třída A+ a režim Eco Convection zajistí, že náklady na provoz zůstanou v rozumných číslech. A co víc, spotřebič značně sníží škodlivé emise CO2, což z něj činí dokonalého partnera, který myslí na zelenější budoucnost.

Vyjímání a vkládání plechů bez námahy

S důmyslným spotřebičem Samsung NV7B41201AK/U3 bude vkládání a vyjímání věcí z trouby otázkou chvilky. Disponuje totiž inovativním systémem teleskopických lišt, vytvářejících menší tření jednotlivých ploch, takže i manipulace s velkými a těžkými pánvemi bude naprostá hračka. To bude platit i v případě, kdy budete potřebovat obrátit nebo dochutit právě připravovaný pokrm. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 76 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3500 W
Typ čištění Katalýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 11

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung NV7B41201AK/U3 Bespoke

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi