Samsung NV75N7677RS/EO

Vestavná smart trouba Samsung NV75N7677RS / EO s pyrrolitickým čištěním je zařazena v energetické třídě A +. Kapacita vnitřního prostoru je 75 litrů. Dual Cook Flex trouba umožňuje použít horní a dolní zónu současně s různými nastaveními teploty a času pro dosažení dokonalých výsledků pečení. Flexibilní dvířka lze otevírat celé nebo jen jejich horní polovinu, čímž ušetříte energii. Intuitivní průvodce vařením doporučí optimální nastavení pro přípravu pokrmů. Funkce můj recept umožňuje uložit oblíbené způsoby přípravy a následně je v budoucnu využít opakovaně. Vestavnou troubu Samsung NV75N7677RS / EO lze ovládat i prostřednictvím mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi dálku. Můžete ji preohriať nebo vypnout, zda zkontrolovat nebo upravit teplotu a čas přípravy. Čištění trouby se realizuje prostřednictvím pyrolýza. Dvouúrovňové teleskopické pojezdy pomohou při manipulaci s horkým plechy. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Siemens HM676G0S6

Vestavná smart trouba s mikrovlnami Siemens HM676G0S6 nabízí úsporu času a mnoho možností vaření. Nabízí mikrovlnný ohřev s maximálním výkonem 800 W, kombinovaný mikrovlnný ohřev, inteligentní…

 • Celk.vn.kapacita trouby: 67 L
 • Gril: Ano
 • Celkový výkon trouby: 3600 W

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Praktická trouba Dual Cook Flex

S touto vestavěnou smart elektrickou troubou Samsung NV75N7677RS/EO s flexibilními dvířky Dual Cook Flex máte možnost péct neomezeně i při dvou různých teplotách .. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací nerezového pláště a černých skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba disponuje hned 10 druhy ohřevu s rozsahem teplot 30 ° C - 275 ° C a je zařazena do energeticky úsporné třídy A +.

Flexibilní dveře s 2 způsoby otevírání

S touto vestavěnou troubou máte možnost si vyzkoušet variabilní způsoby při vaření různých pokrmů díky flexibilním dvířkům. Umožňuje otevřít buď horní polovinu dveří s použitím vrchní zóny pro přípavu menších jídel. Přičemž můžete jednocucho kontrolovat proces pečení bez ubývání tepla ve spodní části. Druhou možností je otevírání celých dvířek a použití celého prostoru trouby bez oddělených zón.

Otevírání s menšími tepelnými ztrátami

Inteligentní trouba Dual Cook Flex ™ vám ušetří čas i energii při přípravě oblíbených jídel. Pokud použijete pouze horní polovinu zóny může být doba přípravy jídla zkrácena o 22% a spotřeba energie nižší o 20% ve srovnání s použitím celého prostoru trouby.

Vařte snadno a intuitivně

Intuitivní průvodce vařením doporučí optimální nastavení pro přípravu pokrmů. Doporučí i ideální režim pro současné vaření v horní a dolní zóně. Funkce Můj recept umožňuje uložit si způsob přípravy daného jídla a následně jej znovu použít se stejnými nastaveními. Oblíbené recepty budete mít vždy po ruce.

Ovládejte inteligentní troubu kdykoliv a kdekoliv

Inteligentní vestavnou troubu je možné ovládat i na dálku prostřednictvím mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi. Pomocí příslušné aplikace ji můžete ovládat kdykoli a kdekoli se nacházíte. Jednoduše ji můžete na dálku vypnout, zkontrolovat a upravit teplotu a čas vaření nebo rychle vybrat přednastavenou funkci automatic přípravy pokrmů.

Dokonale čistá bez větší námahy

Trouba s pyrolytickým čištěním přináší čistý prostor bez zdlouhavého drhnutí a potřeby použití agresivních čisticích prostředků. Pyrolytický systém čištění ohřeje vnitřní prostor trouby tak, aby spáliv všechny zbytky a tuk vznikající při pečení. Povrch trouby tak zůstane bez jediné skvrny. Jemný prach pak stačí jednoduše otřít hadříkem.

Navaříte více jídel s kapacitou 75 litrů

Trouba s dostatečnou kapacitou vnitřního prostoru až 75 l umožňuje přípravu i složitějších jídel. Připravte si v domácím prostředí najednou velké množství rozdílných pokrmů například pro dokonalý večírek. V případě potřeby v ní pohodlně upečete i obrovského krocana.

Provede vařením krok za krokem

Pomocník Guide Lighting Control nabízí mnohem jednodušší a intuitivnější způsob vaření. Digitální přístrojový panel vás pomocí světelných kontrolek bude provázet cestou k dokonalému a chutnému jídlu. Můžete nastavovat teplotu a čas podle zóny, recepty, vybírat funkce přípravy a snadno nastavit možnosti čištění.

Snadná manipulace s plechy

Jednoduché vlkadanie a vyjímání plechů umožňuje teleskopická lišta. Usnadní manipulaci, bez námahy se zasouvá a vysouvá, což určitě oceníte i při horkých plechů, otáčení a dochucování pokrmů.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celk.vn.kapacita trouby 75 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 1200 W
 • Typ čištění Pyrolýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 50

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnost: 49 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou
Počet funkcí: 50

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 75 L
Celkový výkon trouby: 1200 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 8801643182793

Všechny parametry

Recenze Samsung NV75N7677RS/EO

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung NV75N7677RS/EO