Samsung NV75N5671RS/OL

Třída energ.účinnosti: A +, Celk.vn.kapacita trouby: 75 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 3950 W, Typ čištění: Pyrolýzou, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 10,

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Samsung NV75N5671RS/OL v nerezové barvě je zařazena do energetické třídy A +. Trouba Dual Cook Flex má flexibilní dvířka, která lze otevřít buď jako horní polovinu bez ubývání tepla ve spodní části nebo klasicky celé bez oddělených zón. Umožňuje připravovat v horní i dolní zóně současně dva různé pokrmy s nezávisle nastavenými teplotami. Čištění vestavné trouby Samsung NV75N5671RS/OL je velmi jednoduché, pomocí pyrolýzy zůstane povrch čistý. Vnitřní objem trouby dosahuje 75 l. Povrch je pokryt keramickým smaltem. Nabízí 10 funkcí pečení, které si nastavíte pomocí 2 otočných voličů a LED displeje s dotykovým ovládáním a modrým podsvícením. Dvířka jsou vybavena čtverným sklem. K dispozici má i 1 úroveň teleskopických roštů. Dodávané příslušenství: čtvercový plech, rošt, teleskopický výsuv a kuchařská kniha v anglickém jazyce.

 

 

 

Praktická trouba Dual Cook Flex

S touto vestavnou elektrickou troubou Samsung NV75N5671RS/OL s flexibilními dvířky Dual Cook Flex máte možnost péct neomezeně i při dvou různých teplotách. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací nerezového pláště a černých skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba disponuje hned 10 druhy ohřevu s rozsahem teplot 30 °C - 275 °C a je zařazena do energeticky úsporné třídy A +.

Flexibilní dveře se 2 způsoby otevírání

S touto vestavěnou troubou máte možnost si vyzkoušet variabilní způsoby při vaření různých pokrmů díky flexibilním dvířkům. Umožňuje otevřít buď horní polovinu dveří s použitím vrchní zóny pro přípravu menších jídel. Přičemž můžete jednoduše kontrolovat proces pečení bez ubývání tepla ve spodní části. Druhou možností je otevírání celých dvířek a použití celého prostoru trouby bez oddělených zón.

Navaříte efektivně více jídel

Vestavná trouba Dual Cook Flex umožňuje uvařit i více jídel současně s nezávislým nastavením teplot a času pečení s optimálními výsledky. Použít je možné horní a dolní zónu samostatně nebo současně. Připravíte tak pestré nedělní menu s těmi nejchutnějšími lahůdkami v pohodlí domova.

Neplýtvá teplem, energií ani časem

Dual Cook Flex™ vestavná trouba šetří čas i energii při běžné přípravě oblíbených pokrmů v domácnosti. Použitím horní pečicí zóny se sníží čas vaření až o 22 % a spotřebuje se o 20 % energie méně ve srovnání s ohříváním v celé troubě.

* Celková spotřeba energie se snížila o 20,8 % a doba vaření se snížila o 21,8 % podle výsledků interních testů založených na zkušebním protokolu IEC-60350 (malé koláče, konvekce 155 ℃ v porovnání s celým oddělením). ** Skutečná úspora se může lišit v závislosti na typu použitých potravin, způsobu použití a dalších faktorech.

Dokonale čistá bez větší námahy

Trouba s pyrolytickým čištěním přináší čistý prostor bez zdlouhavého drhnutí a potřeby použití agresivních čisticích prostředků. Pyrolytický systém čištění ohřeje vnitřní prostor trouby tak, aby spálila všechny zbytky a tuk vznikající při pečení. Povrch trouby tak zůstane bez jediné skvrny. Jemný prach pak stačí jednoduše otřít hadříkem.

Navaříte více jídel s kapacitou 75 litrů

Trouba s dostatečnou kapacitou vnitřního prostoru až 75 l umožňuje přípravu i složitějších jídel. Připravte si v domácím prostředí najednou velké množství rozdílných pokrmů, například pro dokonalý večírek. V případě potřeby v ní pohodlně upečete i obrovského krocana.

Snadná manipulace s plechy

Jednoduché vkládání a vyjímání plechů umožňuje teleskopická lišta. Usnadní manipulaci, bez námahy se zasouvá a vysouvá, což určitě oceníte i při manipulaci s horkými plechy, při otáčení a dochucování pokrmů.

Pohodlná příprava

Vestavná trouba nabízí více druhů ohřevu, k dispozici je i 40 automatických programů pro vaření a pečení se singleCooking, které spustíte automaticky pomocí tlačítka. Stačí zadat hmotnost a druh jídla. DualCooking nabízí 10 automatických programů. Rychlý předehřev ušetří množství času. Pomocí horního a dolního ohřevu se vnitřní prostor zahřeje rychleji, díky čemuž můžete začít dříve s přípravou jídel. Smažte jako šéfkuchař. Speciální režim zahřeje nejprve troubu na 220 °C pro opečení a potom automaticky přizpůsobí nižší teplotu. Připravované maso tak bude mít ideální konzistenci s propečenou kůrkou.

Dodávané příslušenství: čtvercový plech, rošt, teleskopický výsuv a kuchařská kniha v anglickém jazyce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 75 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3950 W
Typ čištění Pyrolýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 10

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung NV75N5671RS/OL

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno