Samsung NV75N5671RS/OL

Vestavná trouba Samsung NV75N5671RS / OL v nerezové barvě je zařazena do energetické třídy A +. Trouba Dual cook Flex má flexibilní dvířka, která lze otevřít buď jako horní polovinu bez ubývání tepla ve spodní části nebo klasicky bez celé bez oddělených zón. Umožňuje připravovat v horní i dolní zóně současně dva různé pokrmy s nezávisle nastavenými teplotami. Čištění vestavné trouby Samsung NV75N5671RS / OL je velmi jednoduché, pomocí pyrolýzy zůstane povrch čistý. Vnitřní objem trouby dosahuje 75 l. Povrch je pokryt keramickým smaltem. Nabízí 10 funkcí pečení, které si nastavíte pomocí 2 otočných voličů a LED displeje s dotkyovým ovládáním a modrým podsvícením. Dvířka jsou vybaveny čtverným sklem. K dispozici má i 1 úroveň teleskopických roštů. Dodávané příslušenství: čtvercový plech, rošt, teleskopický výsuv a kuchařská kniha. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Bosch HBG675BB1

Bosch HBG675BB1

Vestavná trouba Bosch HBG675BB1 pro perfektní výsledky pečení. Troubu budete ovládat díky intuitivnímu dotykovému ovládacímu panelu TouchControl s TFT textovým displejem, který zajistí pohodlné…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Praktická trouba Dual Cook Flex

S touto vestavěnou elektrickou troubou Samsung NV75N5671RS/OL s flexibilními dvířky Dual Cook Flex máte možnost péct neomezeně i při dvou různých teplotách .. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací nerezového pláště a černých skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba disponuje hned 10 druhy ohřevu s rozsahem teplot 30 ° C - 275 ° C a je zařazena do energeticky úsporné třídy A +.

Flexibilní dveře s 2 způsoby otevírání

S touto vestavěnou troubou máte možnost si vyzkoušet variabilní způsoby při vaření různých pokrmů díky flexibilním dvířkům. Umožňuje otevřít buď horní polovinu dveří s použitím vrchní zóny pro přípavu menších jídel. Přičemž můžete jednocucho kontrolovat proces pečení bez ubývání tepla ve spodní části. Druhou možností je otevírání celých dvířek a použití celého prostoru trouby bez oddělených zón.

Navaříte efektivně více jídel

Vestavná trouba Dual Cook Flex umožňuje uvařit i více jídel současně s nezávislým nastavením teplot a času pečení s optimálními výsledky. Použít je možné horní a dolní zónu samostatně nebo současně. Připravíte tak pestré nedělní menu s nejchutnějšího lahůdkami v pohodlí domova.

Neplýtvá teplem, energií a časem

Dual Cook Flex ™ vestavná trouba šetří čas i energii při běžné přípravě oblíbených pokrmů v domácnosti. Použitím horní pečicí zóny se sníží čas vaření až o 22% a spotřebuje o 20% energie méně ve srovnání s ohříváním v celé troubě.

* Celková spotřeba energie se snížila o 20,8% a doba vaření se snížila o 21,8% podle výsledků interních testů založených na zkušebním protokolu IEC-60350 (malé koláče, konvekce 155 ℃ v porovnání s celým oddělením). ** Skutečná úspora se může lišit v závislosti na typu použitých potravin, způsobu použití a dalších faktorů.

Dokonale čistá bez větší námahy

Trouba s pyrolytickým čištěním přináší čistý prostor bez zdlouhavého drhnutí a potřeby použití agresivních čisticích prostředků. Pyrolytický systém čištění ohřeje vnitřní prostor trouby tak, aby spáliv všechny zbytky a tuk vznikající při pečení. Povrch trouby tak zůstane bez jediné skvrny. Jemný prach pak stačí jednoduše otřít hadříkem.

Navaříte více jídel s kapacitou 75 litrů

Trouba s dostatečnou kapacitou vnitřního prostoru až 75 l umožňuje přípravu i složitějších jídel. Připravte si v domácím prostředí najednou velké množství rozdílných pokrmů například pro dokonalý večírek. V případě potřeby v ní pohodlně upečete i obrovského krocana.

Snadná manipulace s plechy

Jednoduché vlkadanie a vyjímání plechů umožňuje teleskopická lišta. Usnadní manipulaci, bez námahy se zasouvá a vysouvá, což určitě oceníte i při horkých plechů, otáčení a dochucování pokrmů.

Pohodlná příprava

Vestavná trouba nabízí více druhů ohřevu, k dispozici je i 40 automatických programů pro vaření a pečení se singleCooking, které spustíte automaticky pomocí tlačítka. Stačí zadat hmotnost a druh jídla. DualCooking nabízí 10 automatic programů. Rychlý předehřev ušetří Množství času. Pomocí horního a dolního ohřevu vnitřní prostor zahřeje rychleji, díky čemuž můžete začít dříve s přípravou jídel. Smažte jako šéfkuchař. Speciální režim zahřeje nejprve troubu na 220 ° C pro opečení a potom automaticky přizpůsobí nižší teplotu. Připravované maso tak bude mít ideální konzistenci s propečení kůrky.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celk.vn.kapacita trouby 75 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3950 W
 • Typ čištění Pyrolýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 10

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 57 cm

Obsah balení

Obsah balení: 1x teleskopické výsuvy

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou
Počet funkcí: 10

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 75 L
Celkový výkon trouby: 3950 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 8801643181932

Všechny parametry

Recenze Samsung NV75N5671RS/OL

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung NV75N5671RS/OL