Samsung NV75N5573RS/EF

Vestavná trouba Samsung NV75N5573RS / EF s pyrrolitickým čištěním je zařazena v energetické třídě A. Kapacita vnitřního prostoru je 75 litrů. Dual Cook trouba umožňuje použít horní a dolní zónu současně s různými nastaveními teploty a času pro dosažení dokonalých výsledků pečení nebo samostatně jako celý topný prostor. Čištění trouby Samsung NV75N5573RS / EF se realizuje prostřednictvím pyrolýza. Teleskopické pojezdy pomohou při manipulaci s horkým plechy. Funkce Over Voltage Control zabrání elektrickému poškození nebo zkratu způsobenými nestabilním napětím. Ovládání trouby je dotykové s modrým LED displejem. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Samsung NV75N7677RS/EO

22 990 Kč

K odeslání

Vestavná smart trouba Samsung NV75N7677RS / EO s pyrrolitickým čištěním je zařazena v energetické třídě A +. Kapacita vnitřního prostoru je 75 litrů. Dual Cook Flex trouba umožňuje použít horní a…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 75 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Praktická trouba Dual Cook

S touto vestavěnou elektrickou troubou Samsung NV75N5573RS/EF Dual Cook máte možnost péct neomezeně i při dvou různých teplotách. Technologie Dual Cook nabízí neomezenou flexibilitu s horními a dolními zónami na pečení. Obě je možné využívat samostatně s různými nastaveními teploty a času nebo jako jednu celou troubu pro přípravu objemnějších pokrmů. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací nerezového pláště a černých skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba disponuje hned 50 druhy ohřevu s rozsahem teplot 40 ° C - 275 ° C a je zařazena do energeticky úsporné třídy A. Vnitřní prostor je pokryt keramickým smaltem což je vysoce hodnotná povrchová úprava trouby. Umožňuje snadné čištění vnitřku trouby po celou dobu její životnosti.

Dokonale čistá bez větší námahy

Trouba s pyrolytickým čištěním přináší čistý prostor bez zdlouhavého drhnutí a potřeby použití agresivních čisticích prostředků. Pyrolytický systém čištění ohřeje vnitřní prostor trouby tak, aby spáliv všechny zbytky a tuk vznikající při pečení. Povrch trouby tak zůstane bez jediné skvrny. Jemný prach pak stačí jednoduše otřít hadříkem.

Navaříte více jídel s kapacitou 75 litrů

Trouba s dostatečnou kapacitou vnitřního prostoru až 75 l umožňuje přípravu i složitějších jídel. Připravte si v domácím prostředí najednou velké množství rozdílných pokrmů například pro dokonalý večírek. V případě potřeby v ní pohodlně upečete i obrovského krocana.

Snadná manipulace s plechy

Jednoduché vlkadanie a vyjímání plechů umožňuje teleskopická lišta. Usnadní manipulaci, bez námahy se zasouvá a vysouvá, což určitě oceníte i při horkých plechů, otáčení a dochucování pokrmů.

Integrovaná přepěťová ochrana

Funkce Over Voltage Control zabrání elektrickému poškození nebo zkratu vestavné trouby. Ten může být způsoben nestabilním napětím. Snímá, kdy se napětí zvýší a automaticky přeruší napájení.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celk.vn.kapacita trouby 75 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 1200 W
 • Typ čištění Pyrolýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 50

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnost: 45,2 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou
Počet funkcí: 50

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 75 L
Celkový výkon trouby: 1200 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 8801643464172

Všechny parametry

Recenze Samsung NV75N5573RS/EF

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung NV75N5573RS/EF