Samsung NV70M3541RS/EO

Vestavná trouba Samsung NV70M3541RS/EO Dual Cook v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A. Vnitřní objem je 68 litrů. Trouba Dual Cook se dvěma varnými zónami umožňuje nastavit 2 různé teploty nezávisle na sobě. Čištění vestavné trouby Samsung NV70M3541RS/EO je velmi jednoduché, pomocí katalýzy zůstane povrch čistý. Povrch je pokryt keramickým smaltem. Nabízí 9 funkcí pečení, které si nastavíte pomocí 2 otočných voličů a LED displeje s dotykovým ovládáním a modrým podsvícením. Dvířka jsou vybaveny trojitým sklem. K dispozici má i 1 úroveň teleskopických roštů. Dodávané příslušenství: čtvercový plech, rošt, teleskopický výsuv. Zobrazit celý popis

Vystaveno v 12 prodejnách

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Samsung NV75N5671RS/OL

Samsung NV75N5671RS/OL

18 990 Kč

K odeslání 1 ks

Vestavná trouba Samsung NV75N5671RS / OL v nerezové barvě je zařazena do energetické třídy A +. Trouba Dual cook Flex má flexibilní dvířka, která lze otevřít buď jako horní polovinu bez ubývání tepla…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 75 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Vestavná trouba Dual Cook

S touto vestavěnou elektrickou troubou Samsung NV70M3541RS/EO Dual Cook máte možnost péct neomezeně i při dvou různých teplotách. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací nerezového pláště a černých skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba disponuje hned 9 druhy ohřevu s rozsahem teplot 30 ° C - 275 ° C a je zařazena do energeticky úsporné třídy A. Vnitřní prostor je vyroben z keramickým smaltem což je vysoce hodnotná povrchová úprava trouby. Umožňuje snadné čištění vnitřku trouby po celou dobu její životnosti.

Navaříte efektivně více jídel

Vestavná trouba Dual Cook je maximálně flexibilní. Umožňuje uvařit i více jídel současně s nezávislým nastavením teplot a doby pečení při dosažení optimálních výsledků. Použít je možné horní a dolní zónu samostatně nezávisle odst sebe nebo celý prostor pro přípravu větších jídel. Připravíte tak pestré nedělní menu s nejchutnějšího lahůdkami v pohodlí domova.

Dokonale čistá bez větší námahy

Katalytický systém čištění vám usnadní udržování vnitřního povrchu trouby v dobré kondici. Katalytická vložka zadní části absorbuje do sebe mastnotu, která vzniká během pečení. Následně se při vysoké teplotě všechny zbytky zoxidují.

Navaříte více jídel s kapacitou 68 litrů

Trouba s dostatečnou kapacitou vnitřního prostoru až 68 l umožňuje přípravu i složitějších jídel. Připravte si v domácím prostředí najednou velké množství rozdílných pokrmů například pro dokonalý večírek. V případě potřeby v ní pohodlně upečete i obrovského krocana.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 68 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3950 W
 • Typ čištění Párou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 9

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 57 cm

Obsah balení

Obsah balení: 1 teleskopické výsuvy

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 9

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 68 L
Celkový výkon trouby: 3950 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 8801643026998

Všechny parametry

Recenze Samsung NV70M3541RS/EO

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung NV70M3541RS/EO