Samsung NV70M3541RS/EO


Třída energ.účinnosti: A, Celk.vn.kapacita trouby: 68 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 3950 W, Typ čištění: Párou, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 9,


Cena 11 990 Kč

119,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Samsung NV70M3541RS/EO Dual Cook v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A. Vnitřní objem je 68 litrů. Trouba Dual Cook se dvěma varnými zónami umožňuje nastavit 2 různé teploty nezávisle na sobě. Čištění vestavné trouby Samsung NV70M3541RS/EO je velmi jednoduché, pomocí katalýzy zůstane povrch čistý. Povrch je pokryt keramickým smaltem. Nabízí 9 funkcí pečení, které si nastavíte pomocí 2 otočných voličů a LED displeje s dotykovým ovládáním a modrým podsvícením. Dvířka jsou vybavena trojitým sklem. K dispozici má i 1 úroveň teleskopických roštů. Dodávané příslušenství: čtvercový plech, rošt, teleskopický výsuv.

 

 

Vestavná trouba Dual Cook

S touto vestavnou elektrickou troubou Samsung NV70M3541RS/EO Dual Cook máte možnost péct neomezeně i při dvou různých teplotách. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací nerezového pláště a černých skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba disponuje hned 9 druhy ohřevu s rozsahem teplot 30 °C - 275 °C a je zařazena do energeticky úsporné třídy A. Vnitřní prostor je vyroben z keramického smaltu, což je vysoce hodnotná povrchová úprava trouby. Umožňuje snadné čištění vnitřku trouby po celou dobu její životnosti.

Navaříte efektivně více jídel

Vestavná trouba Dual Cook je maximálně flexibilní. Umožňuje uvařit i více jídel současně s nezávislým nastavením teplot a doby pečení, pro dosažení optimálních výsledků. Použít je možné horní a dolní zónu samostatně a nezávisle na sobě, nebo celý prostor pro přípravu větších jídel. Připravíte tak pestré nedělní menu s nejchutnějšími lahůdkami v pohodlí domova.

Dokonale čistá bez větší námahy

Katalytický systém čištění vám usnadní udržování vnitřního povrchu trouby v dobré kondici. Katalytická vložka zadní části do sebe absorbuje mastnotu, která vzniká během pečení. Následně při vysoké teplotě všechny zbytky zoxidují.

Navaříte více jídel s kapacitou 68 litrů

Trouba s dostatečnou kapacitou vnitřního prostoru až 68 l umožňuje přípravu i složitějších jídel. Připravte si v domácím prostředí najednou velké množství rozdílných pokrmů, například pro dokonalý večírek. V případě potřeby v ní pohodlně upečete i obrovského krocana.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 68 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3950 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 9

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung NV70M3541RS/EO

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno