Samsung NV70K2340RS/EO

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 999,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Samsung NV70K2340RS / EO Dual Fan v nerezové barvě je zařazena do energetické třídy A. Má 2 ventilátory, které se točí opačným směrem a tak rovnoměrně distribuují teplo. Vnitřní prostor je pokryt keramickým smaltem, jeho objem je 68 litrů. Čištění vestavné trouby Samsung NV70K2340RS / EO je velmi jednoduché, pomocí katalýzy díky které zůstane povrch čistý. Nabízí 9 funkcí pečení a 20 automatických programů, které si nastavíte pomocí 2 otočných voličů a LED displeje s dotykovým ovládáním a modrým podsvícením. Dvířka jsou vybaveny trojitým sklem. K dispozici má i 1 úroveň teleskopických roštů. Dodávané příslušenství: čtvercový plech, rošt, teleskopický výsuv. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Samsung NV75N5671RS/OL

Samsung NV75N5671RS/OL

Vestavná trouba Samsung NV75N5671RS / OL v nerezové barvě je zařazena do energetické třídy A +. Trouba Dual cook Flex má flexibilní dvířka, která lze otevřít buď jako horní polovinu bez ubývání tepla…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 75 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Vestavná trouba Dual Fan

S touto vestavěnou elektrickou troubou Samsung NV70K2340RS/EO Dual Fan máte možnost péct neomezeně i při dvou různých teplotách. Trouba má 2 ventilátory, Kotri se točí opačným směrem aby bylo teplo rovnoměrně rozptylováno. Vaše pokrmy se vaří při stejné teplotě a rychlosti. Zároveň je výhodou, že trouba se zahřívá mnohem rychleji a tudíž je energeticky úspornější. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací nerezového pláště a černých skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba disponuje hned 9 druhy ohřevu s rozsahem teplot 30 ° C - 275 ° C a také 20 automatickými programy. Je zařazena do energeticky úsporné třídy A. Vnitřní prostor je vyroben z keramického smaltu, což je vysoce hodnotná povrchová úprava trouby. Umožňuje snadné čištění vnitřku trouby po celou dobu její životnosti.

 •     Funkce trouby: horní gril, dolní gril, horní ohřev + pára, široký gril, Eco gril, spodní ohřev + pára, pára.

Dokonale čistá bez větší námahy

Katalytický systém čištění vám usnadní udržování vnitřního povrchu trouby v dobré kondici. Katalytická vložka zadní části absorbuje do sebe mastnotu, která vzniká během pečení. Následně se při vysoké teplotě všechny zbytky zoxidují.

Snadná manipulace s plechy

Jednoduché vlkadanie a vyjímání plechů umožňuje teleskopická lišta. Usnadní manipulaci, bez námahy se zasouvá a vysouvá, což určitě oceníte i při horkých plechů, otáčení a dochucování pokrmů.

Navaříte více jídel s kapacitou 68 litrů

Trouba s dostatečnou kapacitou vnitřního prostoru až 68 l umožňuje přípravu i složitějších jídel. Připravte si v domácím prostředí najednou velké množství rozdílných pokrmů například pro dokonalý večírek. V případě potřeby v ní pohodlně upečete i obrovského krocana.

Ochrana před přepětím

Vestavná trouba má funkci ochrany před přepětím. Ta zabraňuje elektrickému poškození nebo zkratu, který může způsobovat nestabilní napětí. V okamžiku je schopna rozpoznat zvýšené napětí a automaticky přeruší napájení.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 68 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3600 W
 • Typ čištění Párou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 9

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 57 cm

Obsah balení

Obsah balení: 1 teleskopické výsuvy

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 9

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 68 L
Celkový výkon trouby: 3600 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 8806088179643

Všechny parametry

Recenze Samsung NV70K2340RS/EO

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung NV70K2340RS/EO