Samsung NV70K2340RS/EO


Třída energ.účinnosti: A, Celk.vn.kapacita trouby: 68 L, Gril: Ano, Celkový výkon trouby: 3600 W, Typ čištění: Párou, Horkovzdušná funkce: Ano, Počet funkcí: 9,


Cena 9 298 Kč

Sleva 7% z původní cena: 9 990 Kč Zobraziť nápovědu

92,98 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Samsung NV70K2340RS/EO Dual Fan v nerezové barvě je zařazena do energetické třídy A. Má 2 ventilátory, které se točí opačným směrem a tak rovnoměrně distribuují teplo. Vnitřní prostor je pokryt keramickým smaltem, jehož objem je 68 litrů. Čištění vestavné trouby Samsung NV70K2340RS/EO je velmi jednoduché, pomocí katalýzy, díky které zůstane povrch čistý. Nabízí 9 funkcí pečení a 20 automatických programů, které si nastavíte pomocí 2 otočných voličů a LED displeje s dotykovým ovládáním a modrým podsvícením. Dvířka jsou vybavena trojitým sklem. K dispozici má i 1 úroveň teleskopických roštů. Dodávané příslušenství: čtvercový plech, rošt, teleskopický výsuv.

 

 

Vestavná trouba Dual Fan

S touto vestavnou elektrickou troubou Samsung NV70K2340RS/EO Dual Fan máte možnost péct neomezeně i při dvou různých teplotách. Trouba má 2 ventilátory, které se točí opačným směrem, aby bylo teplo rovnoměrně distribuováno. Vaše pokrmy se vaří při stejné teplotě a rychlosti. Zároveň je výhodou, že trouba se zahřívá mnohem rychleji, a tudíž je energeticky úspornější. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací nerezového pláště a černých skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba disponuje hned 9 druhy ohřevu s rozsahem teplot 30 °C - 275 °C a také 20 automatickými programy. Je zařazena do energeticky úsporné třídy A. Vnitřní prostor je vyroben z keramického smaltu, což je vysoce hodnotná povrchová úprava trouby. Umožňuje snadné čištění vnitřku trouby po celou dobu její životnosti.

  •     Funkce trouby: horní gril, dolní gril, horní ohřev + pára, široký gril, Eco gril, spodní ohřev + pára, pára.

Dokonale čistá bez větší námahy

Katalytický systém čištění vám usnadní udržování vnitřního povrchu trouby v dobré kondici. Katalytická vložka zadní části do sebe absorbuje mastnotu, která vzniká během pečení. Následně při vysoké teplotě všechny zbytky zoxidují.

Snadná manipulace s plechy

Jednoduché vkládání a vyjímání plechů umožňuje teleskopická lišta. Usnadní manipulaci, bez námahy se zasouvá a vysouvá, což určitě oceníte i při manipulaci s horkými plechy, při otáčení a dochucování pokrmů.

Navaříte více jídel s kapacitou 68 litrů

Trouba s dostatečnou kapacitou vnitřního prostoru až 68 l umožňuje přípravu i složitějších jídel. Připravte si v domácím prostředí najednou velké množství rozdílných pokrmů, například pro dokonalý večírek. V případě potřeby v ní pohodlně upečete i obrovského krocana.

Ochrana před přepětím

Vestavná trouba má funkci ochrany před přepětím. Ta zabraňuje elektrickému poškození nebo zkratu, který může způsobovat nestabilní napětí. V okamžiku je schopna rozpoznat zvýšené napětí a automaticky přeruší napájení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 68 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3600 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 9

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung NV70K2340RS/EO

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno