Samsung NQ50K5137KB/EO

Nákupem získáte 129,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná multifunkční mikrovlnná trouba Samsung NQ50K5137KB / EO v černém provedení s kapacitou 50 litrů připraví jídlo rychle a rovnoměrně. Nabízí mnoho funkcí a jejich kombinaci: kombinovaná mikrovlnná trouba, steam Combi, mikrovlnná trouba, trouba, mikrovlnný gril. K dispozici je i automatické vaření. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 900 W. Modrý dotykový LED displej dodává vestavěné Rue s mikrovlnami Samsung NQ50K5137KB / EO elegantní design. Vnitřní povrch je pokryt kvalitním keramickým smaltem. Čištění se realizuje prostřednictvím páry. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Electrolux 600 FLEX Quick&Grill EVK6E40Z

Vestavná trouba Electrolux 600 FLEX Quick&Grill EVK6E40Z s manuálním ovládáním spojuje přednosti klasického a mikrovlnného ohřevu, takže představuje tu nejrychlejší cestu ke skvělým pokrmům. Trouba…

  • Celk.vn.kapacita trouby: 46 L
  • Gril: Ano
  • Celkový výkon trouby: 2000 W

Zobrazit produkt

Popis produktu

Rychle a rovnoměrně zahřívá jídla

S touto vestavěnou troubou s mikrovlnanmi a grilem Samsung NQ50K5137KB/EO dosáhnete opravdu skvělé výsledky. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací černé barvy, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba disponuje několika druhy ohřevu. Kombinované vaření nabízí mikrovlnnou troubu, která je schopna rychle a rovnoměrně ohřát jídla. Vestavná trouba je také vybavena několika tepelnými systémy včetně konvekce podporované ventilátorem, která rovnoměrně distribuuje teplo. Nabízí také gril, který dodá připravovaným pokrmům křupavou kůrku.

Bezpečné zavírání dvířek

Dvířka vestavěné mikrovlnné trouby jsou vybaveny speciálním pantem, který zajistí aby pozastavily v jedné úrovni a následně se tiše zavřely. Automaticky se zastaví na přednastavené pozici, čili se zavírají pomaleji a nevytvářejí nepříjemný zvuk ani nezpůsobí nebezpečí rozlití.

Snadné čištění

Parní čištění trouby jednoduše uvoľ§uje a odstraňuje zbytky potravin a odolné skvrny na vnitřním povrchu trouby. Stačí umístit šálek vody do mikrovlnné trouby, a ta následně očistí vnitřek spotřebiče. Zbytky jednoduše setřete hadříkem bez větší námahy.

Udrží pokrmy v teple

Vestavná mikrovlnná trouba udrží vaše pokrmy v teple při správné teplotě bez hrozby jejich převaření. Připravované jídla zostatnú plné chuti a původní konzistence a navíc chutnají jako čestvého uvařené. Stačí jednoduše naservírovat a vychutávať.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celk.vn.kapacita trouby 50 L
  • Gril Ne
  • Celkový výkon trouby 900 W
  • Typ čištění Párou
  • Horkovzdušná funkce Ne
  • Počet funkcí 15

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Počet skel dvířek: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,4 cm
Výška: 45,4 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnost: 35 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ne
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 15

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 50 L
Celkový výkon trouby: 900 W
Horkovzdušná funkce: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 8806088552811

Všechny parametry

Recenze Samsung NQ50K5137KB/EO

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung NQ50K5137KB/EO