Samsung NQ50J5530BS/EO

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 179,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná multifunkční mikrovlnná trouba Samsung NQ50K5137KB / EO v nerezovém provedení s kapacitou 50 litrů připraví jídlo rychle a rovnoměrně. Nabízí mnoho způsobů přípravy jako například teplvzduch, gril, mikrovlny. K dispozici je i automatické vaření. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 800 W. Modrý dotykový LED displej dodává vestavné troubě s mikrovlnami Samsung NQ50K5137KB / EO elegantní design, navíc průvodce vařením funguje jako asistent vaření. Vnitřní povrch je pokryt kvalitním keramickým smaltem. Čištění se realizuje prostřednictvím páry. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)
Sada nádobí jako dárek po registraci (více info)

Gorenje BCM598S18X

Kombinovaná vestavná trouba Gorenje BCM598S18X s mikrovlnami v černé barvě s nerezovou rukojetí. Vnitřní objem trouby je 50 l s extra velkou plochou pro pečení. Ovládání mikrovlnné trouby je…

  • Třída energ.účinnosti: A +
  • Celk.vn.kapacita trouby: 50 L
  • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

Rychle a rovnoměrně zahřívá jídla

S touto vestavěnou troubou s mikrovlnanmi a grilem Samsung NQ50J5530BS/EO dosáhnete opravdu skvělé výsledky. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací černé barvy, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba disponuje několika druhy ohřevu. Kombinované vaření nabízí mikrovlnnou troubu, která je schopna rychle a rovnoměrně ohřát jídla. Vestavná trouba je také vybavena několika tepelnými systémy včetně konvekce podporované ventilátorem, která rovnoměrně distribuuje teplo. Nabízí také gril, který dodá připravovaným pokrmům křupavou kůrku.

Provede vařením krok za krokem

Pomocník Guide Lighting Control nabízí mnohem jednodušší a intuitivnější způsob vaření. Digitální přístrojový panel vás pomocí světelných kontrolek bude provázet cestou k dokonalému a chutnému jídlu. Můžete nastavovat teplotu a čas podle zóny, recepty, vybírat funkce přípravy a snadno nastavit možnosti čištění.

ezpečné zavírání dvířek

Dvířka vestavěné mikrovlnné trouby jsou vybaveny speciálním pantem, který zajistí aby pozastavily v jedné úrovni a následně se tiše zavřely. Automaticky se zastaví na přednastavené pozici, čili se zavírají pomaleji a nevytvářejí nepříjemný zvuk ani nezpůsobí nebezpečí rozlití.

Snadné čištění

Parní čištění trouby jednoduše uvoľ§uje a odstraňuje zbytky potravin a odolné skvrny na vnitřním povrchu trouby. Stačí umístit šálek vody do mikrovlnné trouby, a ta následně očistí vnitřek spotřebiče. Zbytky jednoduše setřete hadříkem bez větší námahy.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celk.vn.kapacita trouby 50 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 800 W
  • Typ čištění Párou
  • Horkovzdušná funkce Ano
  • Počet funkcí 25

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Počet skel dvířek: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 59,4 cm
Výška: 45,4 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnost: 35 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 25

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 50 L
Celkový výkon trouby: 800 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 8806086705455

Všechny parametry

Recenze Samsung NQ50J5530BS/EO

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung NQ50J5530BS/EO