Samsung NK24N9804VB/UR

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 199,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Samsung NK24N9804VB / UR v černém provedení komunikuje prostřednictvím Bluetooth s varnou deskou. Zařazen je v energetické třídě A + s maximálním výkonem odsávání 560 ㎥ / hod. a při funkci Boost 737 ㎥ / h. Nabízí 3 stupně výkonu + 1 intenzivní - Booster. Jeho instalace je vhodná na stěnu přímo nad varnou desku. Provoz je možná s odtahem do komína nebo s recirkulací. Pracovní plochu pod odsavačem par Samsung NK24N9804VB / UR zpřehledňuje LED osvětlení. Dotykové ovládání je intuitivní a velmi jednoduché. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Výkon odsavače par

Výkon odsavače par Samsung NK24N9804VB/UR by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu + 1 intenzivní - Booster, které si nastavíte dotykového ovládacího panelu. Maximální výkon odtahu dosahuje 560 m³ / hod., Při intenzivním stupni 737 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 66 dB, při intenzivním stupni 72 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr (potřebné jsou 2 ks).

Tichý provoz

Navzdory výkonnému ventilátoru je provoz digestoře tichá. Osvěží vzduch v místnosti velmi efektivně a rychle i díky funkci Booster. Zajistí zdravotně nezávadné, pohodlé prostředí na vaření díky správné ventilaci. Rychle zbaví kuchyni páry, kouře i pachu.

Ovládání nebo automatické připojení

Tento odsavač par ušetří námahu při ovládání jednotlivých spotřebičů. Automatické bezdrátové připojení prostřednictvím bluetooth zobrazí dostupná zařízení a jejich stav. Umožní ovládat jediným dotekem digestoř pomocí ovládání varné desky.

Automatický senzor

S odsavačem par si můžete UZT příjemné prostředí v domácnosti, aniž byste museli digestoř ovládat manuálně. Automatický senzor optimalizuje rychlost ventilace pomocí snímání výparů z varné desky. Udržuje ventilátor v provozu po dobu 10 minut, pro dokonalé odstranění zbytkových výparů. Odpadne vám tak péči o správné nastavení odsávání.

Stylový design

Stylový komínový odsavač par v provedení černé sklo stylově doplní vaši domácnost na elegantní a moderní. Zaručeně ho sladíte s kuchyňským nábytkem i ostatními spotřebiči.

Omyvatelný hliníkový filtr

Digestoř je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem, který lze mýt v myčce. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu a prach vznikající při vaření. Účinně tak chrání motor a průduchy. Čistit je ho hodné každé 3 - 4 týdny.

Pohodlné dotykové ovládání

Dotykový ovládací panel je přehledný a snadno čitelný. Ledově modré LED osvětlení přirozeně doplňuje celkový vzhled. Ovládání je stejně intuitivní jako dotyková obrazovka smartphonu. Nastavení je možné jednoduchým dotykem upravit podle potřeby.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,8 cm
  • Maximální hlučnost 72 db
  • Maximální výkon odsávání 737 m3

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 737 m3
Počet rychlostí: 4
Počet motorů: 1
Výška komínu (min.): 708 cm
Výška komínu (max.): 1145 cm
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,8 cm
Výška: 59,8 cm
Hloubka: 38,6 cm
Hmotnost: 22,8 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 72 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Materiál

Materiál: sklo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Celková spotřeba: 47 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ano

Další parametry

Technologie: Bluetooth
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 8801643237127

Všechny parametry

Recenze Samsung NK24N9804VB/UR

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung NK24N9804VB/UR