Samsung NK24N9804VB/UR


Šírka: 59.8 cm, Maximální hlučnost: 72 db, Maximální výkon odsávání: 737 m3,


Cena 19 990 Kč

199,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Samsung NK24N9804VB / UR v černém provedení komunikuje prostřednictvím Bluetooth s varnou deskou. Zařazen je v energetické třídě A + s maximálním výkonem odsávání 560 ㎥ / hod. a při funkci Boost 737 ㎥ / h. Nabízí 3 stupně výkonu + 1 intenzivní - Booster. Jeho instalace je vhodná na stěnu přímo nad varnou desku. Provoz je možná s odtahem do komína nebo s recirkulací. Pracovní plochu pod odsavačem par Samsung NK24N9804VB / UR zpřehledňuje LED osvětlení. Dotykové ovládání je intuitivní a velmi jednoduché.

 

 

 

Výkon odsavače par

Výkon odsavače par Samsung NK24N9804VB/UR by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu + 1 intenzivní - Booster, které si nastavíte dotykového ovládacího panelu. Maximální výkon odtahu dosahuje 560 m³ / hod., Při intenzivním stupni 737 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 66 dB, při intenzivním stupni 72 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr (potřebné jsou 2 ks).

Tichý provoz

Navzdory výkonnému ventilátoru je provoz digestoře tichá. Osvěží vzduch v místnosti velmi efektivně a rychle i díky funkci Booster. Zajistí zdravotně nezávadné, pohodlé prostředí na vaření díky správné ventilaci. Rychle zbaví kuchyni páry, kouře i pachu.

Ovládání nebo automatické připojení

Tento odsavač par ušetří námahu při ovládání jednotlivých spotřebičů. Automatické bezdrátové připojení prostřednictvím bluetooth zobrazí dostupná zařízení a jejich stav. Umožní ovládat jediným dotekem digestoř pomocí ovládání varné desky.

Automatický senzor

S odsavačem par si můžete UZT příjemné prostředí v domácnosti, aniž byste museli digestoř ovládat manuálně. Automatický senzor optimalizuje rychlost ventilace pomocí snímání výparů z varné desky. Udržuje ventilátor v provozu po dobu 10 minut, pro dokonalé odstranění zbytkových výparů. Odpadne vám tak péči o správné nastavení odsávání.

Stylový design

Stylový komínový odsavač par v provedení černé sklo stylově doplní vaši domácnost na elegantní a moderní. Zaručeně ho sladíte s kuchyňským nábytkem i ostatními spotřebiči.

Omyvatelný hliníkový filtr

Digestoř je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem, který lze mýt v myčce. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu a prach vznikající při vaření. Účinně tak chrání motor a průduchy. Čistit je ho hodné každé 3 - 4 týdny.

Pohodlné dotykové ovládání

Dotykový ovládací panel je přehledný a snadno čitelný. Ledově modré LED osvětlení přirozeně doplňuje celkový vzhled. Ovládání je stejně intuitivní jako dotyková obrazovka smartphonu. Nastavení je možné jednoduchým dotykem upravit podle potřeby.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 59.8 cm
Maximální hlučnost 72 db
Maximální výkon odsávání 737 m3

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung NK24N9804VB/UR

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno