Samsung NK24N5703BS/UR

V současné době není produkt dostupný a od dodavatele nemáme upřesněn datum dodání. Pokud máte o produkt zájem, vložte si hlídání změny dostupnosti skrze naši funkci Hlídací pes skrze který vám dáme vědět o naskladění produktu hned jak k tomu dojde.
Mám zájem

Komínový odsavač par Samsung NK24N5703BS / UR v nerezovém provedení komunikuje prostřednictvím Bluetooth s varnou deskou. Zařazen je v energetické třídě A s maximálním výkonem odsávání 622 m³ / hod. a při funkci Boost 722 m³ / hod. Nabízí 3 stupně výkonu + 1 intenzivní - Booster. Jeho instalace je vhodná na stěnu přímo nad varnou desku. Provoz je možná s odtahem do komína nebo s recirkulací. Pracovní plochu pod odsavačem par Samsung NK24N5703BS / UR zpřehledňuje LED osvětlení. Dotykové ovládání je intuitivní a velmi jednoduché. Šířka 59,8 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Cashback až 11 500 Kč po registraci (více info)

AEG DBE5961HG

Komínový odsavač par AEG DBE5961HG v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy A. Systém Hob2Hood bezdrátově propojuje odsavač s varnou deskou. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo…

  • Šířka: 59,8 cm
  • Maximální hlučnost: 54 db
  • Maximální výkon odsávání: 400 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Výkon odsavače par

Výkon digestoře Samsung NK24N5703BS / UR by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu + 1 intenzivní - Booster, které si nastavíte dotykového ovládacího panelu. Maximální výkon odtahu dosahuje 622 m³ / hod., Při intenzivním stupni 722 m³ / hod. Pracuje s maximální hlučností 72 dB, při intenzivním stupni 75 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr (potřebný 1 ks).

Tichý provoz

Navzdory výkonnému ventilátoru je provoz digestoře tichá. Osvěží vzduch v místnosti velmi efektivně a rychle i díky funkci Booster. Zajistí zdravotně nezávadné, pohodlé prostředí na vaření díky správné ventilaci. Rychle zbaví kuchyni páry, kouře i pachu.

Ovládání nebo automatické připojení

Tento odsavač par ušetří námahu při ovládání jednotlivých spotřebičů. Automatické bezdrátové připojení prostřednictvím bluetooth zobrazí dostupná zařízení a jejich stav. Umožní ovládat jediným dotekem digestoř pomocí ovládání varné desky.

Přehled na ploše

Dokonalý přehled na ploše vám zajistí úsporné LED osvětlení 2 x 2,5 W. Rovnoměrně osvětlí celý pracovní prostor pod digestoří. Jas a intenzitu je možné ovládat maximálně potodlne na dotykovém panely.

Omyvatelný hliníkový filtr

Digestoř je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem, který lze mýt v myčce. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu a prach vznikající při vaření. Účinně tak chrání motor a průduchy. Čistit je ho hodné každé 3 - 4 týdny.

Pohodlné dotykové ovládání

Dotykový ovládací panel je přehledný a snadno čitelný. Ledově modré LED osvětlení přirozeně doplňuje celkový vzhled. Ovládání je stejně intuitivní jako dotyková obrazovka smartphonu. Nastavení je možné jednoduchým dotykem upravit podle potřeby.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,8 cm
  • Maximální hlučnost 75 db
  • Maximální výkon odsávání 722 m3

Další vlastnosti

Značka: Samsung
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 722 m3
Počet rychlostí: 4
Počet motorů: 1
Výška komínu (min.): 1050 cm
Výška komínu (max.): 1486 cm
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,8 cm
Výška: 59,8 cm
Hloubka: 45,5 cm
Hmotnost: 14,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 75 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Celková spotřeba: 50 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: Odtahový

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ano

Další parametry

Technologie: Bluetooth
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 8801643237110

Všechny parametry

Recenze Samsung NK24N5703BS/UR

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung NK24N5703BS/UR