Samsung MX-T50/EN černý

Špičkový Party Audio box Samsung MX-T50/EN v černém barevném provedení v konfiguraci 2.0 vás uchvátí nejen svými inovativními funkcemi, ale i futuristickým designem, kterým stylově doplní vaši domácnost. Využít jej můžete na různých akcích, kde potřebujete rozproudit skvělou zábavu, díky dvousměrnému zvuku, funkci Bass Booster či množství LED světelných režimů (Party, Ambient, Dance, Thunder Bolt, Star). Vyvážený prostorový zvuk s vysokou kvalitou a hutnými basy bude v místnosti rezonovat s celkovým výkonem 500 W. Konektivitu zajišťuje Bluetooth, čili připojení jiných zařízení bez použití kabelů (např. chytrý telefon, tablet) nebude žádným problémem. Disponuje odolností vůči vodě, podporou Group Play a Bluetooth Multi Connection či režimem karaoke. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 11 %
  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Samsung MX-T70/EN černý

Špičkový Party Audio box Samsung MX-T70/EN v černém barevném provedení v konfiguraci 2.1 s vestavěným subwooferem vás uchvátí nejen svými inovativními funkcemi, ale i futuristickým designem, kterým…

  • Wi-Fi: Ne
  • Bluetooth: Ano
  • Vstup pro externí mikrofon: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

Večírek může začít

Užijte si na vaší párty špičkové prostorové audio s reproduktorem s 500W výstupem a dvousměrným zvukem.

Neunikne vám ani tón

Speciální design reproduktoru Giga Party Audio zajistí dvousměrný zvuk, který pohltí celou místnost. Na večírku si tak budete moci s vašimi přáteli zatancovat za doprovodu hi-fi tónů perfektního audia.

Skvělá reprodukce basů

Připravte se na perfektní vyznění nízkých frekvencí. Funkce Bass Booster se postará o to, že budete basy cítit v celém těle. Stačí stisknout jediné tlačítko. Vaše oblíbené skladby tak najednou budou znít mnohem plněji aniž by ztratily něco ze své srozumitelnosti.

Zazářete spolu se světelnými efekty

K nekonečné zábavě na párty patří i stylové osvětlení. Proto je Giga Party Audio vybaven i řadou světelných režimů, mezi které patří Party, Ambient, Dance, Thunderbolt či Star. Navíc můžete tyto efekty přizpůsobovat prostřednictvím šikovné aplikace pro telefon. Rozhýbejte se do rytmu audia v doprovodu efektních světel.

Udávejte tempo vaší párty

Mějte pod palcem výběr hudby i nastavení osvětlení. Se speciální aplikací se můžete stát prvotřídním dídžejem. Ovládejte přímo z chytrého telefonu světelné, ale i zvukové efekty včetně sofistikované ekvalizace audia.

Pódium je vaše

Chcete okouzlit své přátele vašim skrytým talentem? Vezměte do ruky mikrofon a staňte se na chvíli rockovou hvězdou. Režim Karaoke vám umožní rozproudit párty vaším pěveckým nadáním.

Propojte několik reproduktorů

Pro ještě bohatší zážitek z prostorového audia můžete zařízení Samsung Giga Party Audio propojit. A to ať už kabelem nebo bezdrátově. Stačí využít podporu funkce Group Play.

Trocha vody neublíží

Na večírku se nebudete muset neustále obávat, zda reproduktor nepoškodí kapky vody. Giga Party Audio se vyznačuje odolností vůči vodě, díky které si budete moci párty vychutnávat bez jakýchkoli starostí.

Podělte se o výběr hudby

Nechte i vaše kamarády pustit si své oblíbené písničky. Díky funkci Bluetooth Multi Connection můžete zařízení spárovat až s dvěma chytrými telefony pro rozšířené možnosti sdílení hudby a zábavy.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ne
  • Bluetooth Ano
  • RMS výkon 500 W
  • Vstup pro externí mikrofon Ano

Další vlastnosti

Značka: Samsung

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
? NFC: Ne
AUX vstup: Ano
Vstup pro externí mikrofon: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 35,1 cm
Výška: 65,1 cm
Hloubka: 32,3 cm
Hmotnost: 11,6 Kg

Multimédia

Typ média: USB
Zvukové formáty: flac, aac, wma, ogg, mp3

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ne

Rádio

FM rádio: Ne
DAB: Ne
RDS: Ne

Zvuk

RMS výkon: 500 W

Funkce

Ekvalizér: Ne

Reproduktory

Typ reproduktoru: 2 - pásmový
Počet reproduktorů: 2

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Ostatní

Kód produktu: MX-T50/EN

Všechny parametry

Recenze Samsung MX-T50/EN černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung MX-T50/EN černý