Samsung MX-ST50B černý


Soundbar, Barva černá, 4 × reproduktor, Typ reproduktoru: 2 - pásmové, RMS výkon: 240 W, Bluetooth, USB port, Vstup pro externí mikrofon, Typ baterie: Li-Ion. Více info


Cena 7 490 Kč

Sleva 6 % z předcházející ceny: 7 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 75 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Výkonný párty reproduktor Samsung MX-ST50B/EN v konfiguraci 2.0 vás uchvátí vyváženým prostorovým zvukem s vysokou kvalitou a hutnými basy, který bude v místnosti rezonovat o celkovém výkonu 240 W.

Bavte se kdekoli a kdykoli

Rozjeďte večírek díky obousměrnému zvuku a výkonnému 240W výstupu.

Obousměrný zvuk

Jedinečná konstrukce dvoupásmových reproduktorů Samsung Sound Tower ozvučí místnost od stěny ke stěně. Přenáší jednotlivé tóny do většího prostoru, takže se celá místnost naplní hudbou. Zesilte jej na plnou hlasitost.

240 wattů vysokého výkonu

Stiskněte tlačítko Bass Booster a dodejte párty pořádnou šťávu. Vysoký výkon 240 W posune vaši zábavu na vyšší úroveň. Zvuk přímo pocítíte - Bass Booster zesiluje všechny nižší frekvence skladby a dodává hudbě sílu.

Vestavěná vysokokapacitní baterie

Špičkový výkon baterie vás překvapí výdrží až 18 hodin. Užijte si večírek, ať jste kdekoli.

Vodotěsnost (IPX5)

Díky stupni krytí IPX5 jsou prémiové reproduktory Sound Tower odolné proti vodě a povětrnostním vlivům (* Odolá proti trvalému stříkajícímu proudu vody pod nízkým tlakem z trysky (6,3 mm) proti skříni z jakéhokoli směru).

Party Lights+

Reproduktory Samsung Sound Tower nabízejí celou řadu zábavných režimů osvětlení, jako jsou Party, Ambient, Dance, Thunder Bolt, Star - efekty lze snadno přizpůsobit pomocí speciální aplikace v mobilním zařízení. Upravte světelný efekt podle rytmu a tančete!

Podpora skupinových her

S podporou skupinové hry vaše párty ožije. Připojením více zařízení Samsung Sound Tower - kabelových nebo bezdrátových - můžete zvuk ještě více obohatit. (* Připojení až 10 zařízení (kompatibilita bezdrátového/kabelového připojení mezi modely MX-ST a MX-T)).

Vícenásobné sdílení přes Bluetooth

Přátelé, kteří sdílejí, zůstávají přáteli. Díky funkci Bluetooth Multi Connection můžete s kamarádem připojit a spárovat dvě mobilní zařízení současně a sdílet hudbu a bavit se.

Aplikace Sound Tower

Rozjeďte párty s aplikací, která je ideální pro DJe. Přímo z mobilu můžete snadno ovládat různé světelné a zvukové efekty a dokonce i nastavení ekvalizéru. (* Aplikace Samsung Sound Tower je kompatibilní s mobilními telefony s operačním systémem Android 6.0 nebo novějším. * Aplikace Samsung Sound Tower je kompatibilní s mobilními zařízeními Apple se systémem iOS 10.0 nebo novějším).

Režim karaoke

Staňte se popovou hvězdou. Vezměte si mikrofon, zahrajte své oblíbené písně a zazpívejte si s ostatními. Zaručeně se budete bavit celý večer!

Snadné přehrávání hudby pomocí vestavěného portu USB

Připojením externího zařízení USB si můžete vychutnat hudbu s přáteli.

Připojení k televizoru přes Bluetooth

Připojte zvukovou věž k televizoru přes Bluetooth a užívejte si oblíbenou hudbu bez kabelů. (* Zkontrolujte, zda je váš televizor kompatibilní s technologií Bluetooth).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
RMS výkon 240 W
Vstup pro externí mikrofon Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung MX-ST50B černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi