Samsung MS23K3513AW/EO

3 390 Kč ? Ušetříte 12 % 2 989 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 298,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Digitální mikrovlnná trouba Samsung MS23K3513AW / EO v bílé barvě má maximální výkon mikrovln 800 W. Vnitřní objem je 23 litrů. Povrch uvnitř je keramický, snadno čistitelný, odolný vůči poškrábání a má antibakteriální povrch. Trojitá distribuce mikrovln zajišťuje stejnou teplotu v celém připravovaném pokrmu. Z nabízených programů si jistě vyberete ten nejvhodnější. Nastavit si můžete také 2 oblíbené programy. K dispozici je 6 stupňů výkonu. Ovládání je elektronické, umístěné na boku pomocí tlačítek a otočného voliče. V příslušenství se nachází velký otočný talíř s průměrem 28,8 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 12 %
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Šikovný pomocník

Volně stojící digitální mikrovlnná trouba Samsung MS23K3513AW / EO je praktický spotřebič, který vám pomůže při ohřívání hotových jídel i při rozmrazování. S mikrovlnnou troubou bude příprava jídla jednodušší a pohodlnější. Spotřebič nabízí praktické funkce, takže hravě zvládnete vaření, ohřívání či rozmrazování. Vše půjde rychle a pohodlně. Program Soften / Melt je ideální pro rozpouštění / změknutí másla nebo čokolády. Pokud používáte mikrovlnnou troubu často, určitě oceníte 2 paměťové programy, které si můžete nastavit podle svých potřeb.

Výkon mikrovlnné trouby

Vnitřní objem mikrovlnné trouby je dostatečně velký a to až 23 litrů s keramickým povrchem. Antibakteriální keramický povrch je lehce čistitelný, vysoce odolný vůči poškrábání a jeho zabarvení se nemění. V jejím interiéru se nachází otočný talíř, díky kterému jídlo prakticky rotuje při zahřívání. Jeho průměr je 28,8 cm. Výkon mikrovlnného ohřevu je 800 W. Trojitá distribuce mikrovln zajišťuje stejnou teplotu v celém připravovaném pokrmu.

Odstraňuje pachy

Inteligentní mikrovlnná trouba zabraňuje i zápachu z jídel a jejich rozšiřování do prostor kuchyně. Díky nastavení programu Deodorization na odstranění pachů se vzduch uvnitř rozptýlí a eliminuje jakýkoliv zápach. Vaše jídla tak budou mít vždy čerstvou a lahodnou chuť.

Rychlé rozmrazování

Mikrovlnná trouba nabízí i program pro extra rychlé rozmrazování Quick Defrost. Maso, drůbež, ryby, ovoce či chléb vám pomůže rozmrazit až o 40 % rychleji. Jednoduše si vyberte z 5 druhů nabízených možností (potravin) a mikrovlnná trouba si automaticky vypočítá potřebný čas rozmrazování.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Vestavěný displej Ano
  • Počet programů 20
  • Vzhled skříně volně stojící
  • Gril Ne
  • Vnitřní objem 23 L
  • Integrované hodiny Ano

Další vlastnosti

Značka: Samsung
Vnitřní objem: 23 L
Mikrovlnný výkon: 800 W
Deakt.otočného talíře: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 48,9 cm
Výška: 37,4 cm
Hloubka: 27,5 cm
Hmotnost: 13,5 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 28,8cm talíř

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 20
Gril: Ne
Integrované hodiny: Ano

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící

Ostatní

Kód produktu: MS23K3513AWEO

Všechny parametry

Recenze Samsung MS23K3513AW/EO

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Alena, 03.11.2019

Spolehlivý výrobek, jsem spokojená.

Příslušenství k Samsung MS23K3513AW/EO