Samsung MS20A3010AL/EO


Mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 20 l, Mikrovlnný výkon: 700 W, Barva: černá, Výška: 29,1 cm, Šířka: 44 cm, Hloubka: 33,7 cm. Více info


Cena 1 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,6 / 5

86.7% Kvalita
Výborná

96.7% Hodnota za peníze
Výborná

7 nákup

Zobrazit 7 recenzí

Popis produktu

Mikrovlnná trouba Samsung MS20A3010AL/EO v černé barvě má objem 20 litrů a jednoduché mechanické ovládání. Nabízí 5 úrovní výkonu a vnitřní prostor je osvětlen LED diodami. Velikost otočného talíře je 255 mm. Nabízí funkce, jako je kuchyňský časovač a rozmrazování. Otevírání dvířek probíhá stisknutím tlačítka.

Prémiové provedení z nerezové oceli

Milujete vaření a zároveň esteticky vytříbený design? Pak budete nadšeni z nové generace mikrovlnné trouby Samsung MS20A3010AL/EO. Elegantní, jednoduchý design z nerezové oceli s kovovým rámem je dokonale doplněn skleněnou přední stranou, která vám umožní snadno kontrolovat stav vašich potravin a zároveň dokonale zapadne do každé moderní kuchyně. Díky chytrému asistentovi a řadě inovativních technologií se vaření stane zábavnou a rychlou záležitostí, která vám bude přinášet radost každý den.

Vaří stejně skvěle, jako vypadá

Zapomeňte na klasické nevzhledné spotřebiče, které stavíte do rohu, aby vám nepřekážely v jinak dokonale sladěné kuchyni. Mikrovlnná trouba Samsung má kovový rám s elegantním a stylovým designem, přičemž použití kvalitních materiálů zaručuje, že bude stejně dokonale hladká při každém dotyku. Práce s ní je navíc maximálně intuitivní, takže rychle dosáhnete požadovaných výsledků, aniž byste museli zdlouhavě studovat různé ovládací prvky.

Intuitivní nastavení doby vaření a výkonu

Během pracovního týdne se může snadno stát, že rychlému tempu nestačíte a na přípravu jídla vám zbývá jen pár minut. To nevadí, protože trouba Samsung je vybavena funkcí Dual Dial, kde si můžete jednoduchým otočením knoflíku zvolit nejvhodnější přednastavený režim z 5 úrovní a dobu přípravy až 35 minut. Jednotlivé pokrmy tak budete moci připravovat s mnohem větší přesností a minimální potřebnou pozorností.

Pomocník, který vám nezakryje oči před zraky

Dokonalý přehled o stavu připravovaného pokrmu vám poskytne LED osvětlení, které svým příjemným světlem zaplaví vnitřní prostor trouby, takže uvidíte z rohu do rohu. Nebudete muset otevírat dvířka ani mrkat, protože na rozdíl od klasické žárovky světlo LED nebliká, takže snižuje únavu očí. A díky nízké spotřebě energie ještě zvýší energetickou účinnost vaší domácnosti.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ne
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ne
Vnitřní objem 20 L
Integrované hodiny Ne

Hodnocení

4,6 / 5

7 recenzí Samsung MS20A3010AL/EO

86.7% Kvalita
Výborná

96.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Vladislav

8. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VýbornáMARTIN

11. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Snadnost ovládání+cena.

Jsem váš spokojený zákazník, nakupuji elektroniku jen u vás.


Milena

13. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Ovládání , barva

Je moc pekna . Jednoduché ovládání .


Ondřej

14. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Vynikajicí


Skvělá mikrovlnka, pokud nepotřebujete žádné pokročilé funkce a postačí vám jednoduchý ohřev jídla za příznivou cenu. Uvnitř není tak prostorná jako jiné (dražší) mikrovlnky, ale zatím jsem neměl s žádnými talíři problém.