Samsung MS20A3010AL/EO

Zobrazit

  • Výprodej

Vestavěný displej: Ne, Vzhled skříně: volně stojící, Gril: Ne, Vnitřní objem: 20 L, Integrované hodiny: Ne Více info


Cena 2 890 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 29 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Mikrovlnná trouba Samsung MS20A3010AL/EO v černém provedení disponuje 20litrovým objemem a má jednoduché mechanické ovládání. Nabízí 5 úrovni výkonu a vnitřní prostor je osvětlen pomocí LED světla. Velikost otočného talíře je 255 mm. Nabízí funkce kuchyňské minutky a rozmrazování. Otevírání dvířek je pomocí stisku tlačítka.

Luxusní pomocník do každé kuchyně

Prvotřídní nerezový design

Milujete vaření a zároveň esteticky vychytaný design? Pak budete jistě nadšeni mikrovlnnou troubou Samsung MS20A3010AL/EO nové generace. Elegantní jednoduché nerezové provedení s kovovým rámečkem perfektně doplňuje skleněné čelo, které vám umožní snadno zkontrolovat stav uvnitř připravovaných pokrmů a zároveň perfektně zapadne do každé moderní kuchyně. Inteligentní asistent a spousta inovativních technologií udělá z vaření zábavnou a rychlou záležitost, jež vám bude dělat radost každý den. 

Vaří tak skvěle, jako vypadá

Zapomeňte na klasické nevzhledné spotřebiče, které postavíte někam do kouta, aby nehyzdily vaši jinak dokonale sladěnou kuchyni. Mikrovlnná trouba Samsung má kovový rám s elegantním a stylovým designem, přičemž použití kvalitních materiálů zajišťuje, že bude rovněž dokonale jemná při každém vašem doteku. Navíc je práce s ní maximálně intuitivní, takže rychle dosáhnete kýženého výsledku, aniž byste museli jednotlivé ovládací prvky dlouho studovat.

Intuitivní nastavení času a výkonu vaření

V průběhu pracovního týdne se může snadno stát, že nebudete rychlé tempo úplně stíhat a na přípravu jídla vám tak zbyde jen několik málo minut. To vůbec nevadí, protože trouba Samsung disponuje funkcí Dual Dial, kdy jednoduchým otočením knoflíku budete moci snadno vybrat nejvhodnější přednastavený režim z 5 úrovní a času vaření až do 35 minut. Vy tak budete moci připravit jednotlivá jídla s mnohem větší přesností a minimem vyžadované pozornosti.

Pomocník, který vašemu zraku nic neskryje

Dokonalý přehled o stavu právě připravovaných pokrmů poskytne LED osvětlení, které svým příjemným svitem zalije vnitřek trouby tak, abyste viděli pěkně od rohu k rohu. Vy tak nebudete muset otevírat dvířka a ani mžourat, protože na rozdíl od klasické žárovky LED světlo nebliká, takže sníží únavu vašich očí a díky nízké spotřebě dále zvýší energetickou efektivitu vaší domácnosti i samotnou životnost spotřebiče.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ne
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ne
Vnitřní objem 20 L
Integrované hodiny Ne

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Samsung MS20A3010AL/EO

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Zdeněk

14. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Naprosto ideální, jednoduché ovládání, super výkon, spokojenost:)

Naprosto ideální, jednoduché ovládání, super výkon, spokojenost:)