Samsung MS20A3010AH/EO

  • Akce

Mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 20 l, Mikrovlnný výkon: 700 W, Barva: černá, Výška: 29,1 cm, Šířka: 44 cm, Hloubka: 33,7 cm. Více info


Cena 1 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

60% Hodnota za peníze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Černobílá mikrovlnná trouba Samsung MS20A3010AH/EO má objem 20 litrů a jednoduché mechanické ovládání. Nabízí 5 úrovní výkonu a vnitřní prostor je osvětlen LED diodami. Velikost otočného stolu je 255 mm. Nabízí funkce, jako je kuchyňský časovač a rozmrazování. Dveře se otevírají stisknutím tlačítka.

Luxusní pomocník do každé kuchyně

*Ilustrativní obrázek

Prémiové provedení z nerezové oceli

Milujete vaření a zároveň esteticky vytříbený design? Pak vás potěší mikrovlnná trouba Samsung MS20A3010AH/EO nové generace. Elegantní, jednoduchý design z nerezové oceli s kovovým rámem je dokonale doplněn skleněnou přední částí, která umožňuje snadnou kontrolu stavu potravin a zároveň dokonale zapadá do každé moderní kuchyně. Díky chytrému asistentovi a řadě inovativních technologií se vaření stane zábavnou a rychlou záležitostí, která vám bude přinášet radost každý den.

*Obrázek

Vaří stejně skvěle, jako vypadá

Zapomeňte na klasické nevzhledné spotřebiče, které jste odložili do rohu, aby vám nepřekážely v jinak dokonale sladěné kuchyni. Mikrovlnná trouba Samsung má kovový rám s elegantním a stylovým designem, přičemž použití kvalitních materiálů zaručuje, že bude stejně dokonale hladká při každém dotyku. Práce s ním je navíc maximálně intuitivní, takže rychle dosáhnete požadovaných výsledků, aniž byste museli zdlouhavě studovat různé ovládací prvky.

Intuitivní nastavení doby a výkonu vaření

Během pracovního týdne se může snadno stát, že nestíháte rychlé tempo a na přípravu jídla vám zbývá jen pár minut. To nevadí, protože trouba Samsung je vybavena funkcí Dual Dial, kde můžete snadno zvolit nejvhodnější přednastavený režim z 5 úrovní a doby pečení až 35 minut otočením knoflíku. Jednotlivé pokrmy budete moci připravovat s mnohem větší přesností a s minimální potřebnou pozorností.

Pomocník, který vám nezakrývá oči před zraky

Dokonalý přehled o stavu připravovaného pokrmu zajišťuje LED osvětlení, které příjemným světlem zalévá vnitřní prostor trouby, takže vidíte do všech koutů. Nemusíte otevírat dveře ani mrkat, protože na rozdíl od klasické žárovky světlo LED nebliká, takže snižuje únavu očí. A díky nízké spotřebě energie dále zvýší energetickou účinnost vaší domácnosti.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ne
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ne
Vnitřní objem 20 L
Integrované hodiny Ne

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Samsung MS20A3010AH/EO

100% Kvalita
Vynikajicí

60% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Miroslav

11. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Dobrá


  • Dobrá cena, vzhled kvalita

Není co, jsme spokojeni