Samsung MS20A3010AH/EO

Vestavěný displej: Ne, Vzhled skříně: volně stojící, Gril: Ne, Vnitřní objem: 20 L, Integrované hodiny: Ne Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Mikrovlnná trouba Samsung MS20A3010AH/EO v černo-bílém provedení disponuje 20litrovým objemem a má jednoduché mechanické ovládání. Nabízí 5 úrovni výkonu a vnitřní prostor je osvětlen pomocí LED světla. Velikost otočného talíře je 255 mm. Nabízí funkce kuchyňské minutky a rozmrazování. Otevírání dvířek je pomocí stisku tlačítka.

Luxusní pomocník do každé kuchyně

*Ilustrační obrázek

Prvotřídní nerezový design

Milujete vaření a zároveň esteticky vychytaný design? Pak budete jistě nadšeni mikrovlnnou troubou Samsung MS20A3010AH/EO nové generace. Elegantní jednoduché nerezové provedení s kovovým rámečkem perfektně doplňuje skleněné čelo, které vám umožní snadno zkontrolovat stav uvnitř připravovaných pokrmů a zároveň perfektně zapadne do každé moderní kuchyně. Inteligentní asistent a spousta inovativních technologií udělá z vaření zábavnou a rychlou záležitost, jež vám bude dělat radost každý den. 

*Ilustrační obrázek

Vaří tak skvěle, jako vypadá

Zapomeňte na klasické nevzhledné spotřebiče, které postavíte někam do kouta, aby nehyzdily vaši jinak dokonale sladěnou kuchyni. Mikrovlnná trouba Samsung má kovový rám s elegantním a stylovým designem, přičemž použití kvalitních materiálů zajišťuje, že bude rovněž dokonale jemná při každém vašem doteku. Navíc je práce s ní maximálně intuitivní, takže rychle dosáhnete kýženého výsledku, aniž byste museli jednotlivé ovládací prvky dlouho studovat.

Intuitivní nastavení času a výkonu vaření

V průběhu pracovního týdne se může snadno stát, že nebudete rychlé tempo úplně stíhat a na přípravu jídla vám tak zbyde jen několik málo minut. To vůbec nevadí, protože trouba Samsung disponuje funkcí Dual Dial, kdy jednoduchým otočením knoflíku budete moci snadno vybrat nejvhodnější přednastavený režim z 5 úrovní a času vaření až do 35 minut. Vy tak budete moci připravit jednotlivá jídla s mnohem větší přesností a minimem vyžadované pozornosti.

Pomocník, který vašemu zraku nic neskryje

Dokonalý přehled o stavu právě připravovaných pokrmů poskytne LED osvětlení, které svým příjemným svitem zalije vnitřek trouby tak, abyste viděli pěkně od rohu k rohu. Vy tak nebudete muset otevírat dvířka a ani mžourat, protože na rozdíl od klasické žárovky LED světlo nebliká, takže sníží únavu vašich očí a díky nízké spotřebě dále zvýší energetickou efektivitu vaší domácnosti i samotnou životnost spotřebiče.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ne
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ne
Vnitřní objem 20 L
Integrované hodiny Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung MS20A3010AH/EO

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno