Samsung MS20A3010AH/EO

  • Výprodej

Mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 20 l, Mikrovlnný výkon: 700 W, Barva: černá, Výška: 29,1 cm, Šířka: 44 cm, Hloubka: 33,7 cm. Více info


Cena 1 889 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

4,7 / 5

90% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

6 nákup

Zobrazit 6 recenzí

Popis produktu

Černobílá mikrovlnná trouba Samsung MS20A3010AH/EO má objem 20 litrů a jednoduché mechanické ovládání. Nabízí 5 úrovní výkonu a vnitřní prostor je osvětlen LED diodami. Velikost otočného stolu je 255 mm. Nabízí funkce, jako je kuchyňský časovač a rozmrazování. Dveře se otevírají stisknutím tlačítka.

Luxusní pomocník do každé kuchyně

*Ilustrativní obrázek

Prémiové provedení z nerezové oceli

Milujete vaření a zároveň esteticky vytříbený design? Pak vás potěší mikrovlnná trouba Samsung MS20A3010AH/EO nové generace. Elegantní, jednoduchý design z nerezové oceli s kovovým rámem je dokonale doplněn skleněnou přední částí, která umožňuje snadnou kontrolu stavu potravin a zároveň dokonale zapadá do každé moderní kuchyně. Díky chytrému asistentovi a řadě inovativních technologií se vaření stane zábavnou a rychlou záležitostí, která vám bude přinášet radost každý den.

*Obrázek

Vaří stejně skvěle, jako vypadá

Zapomeňte na klasické nevzhledné spotřebiče, které jste odložili do rohu, aby vám nepřekážely v jinak dokonale sladěné kuchyni. Mikrovlnná trouba Samsung má kovový rám s elegantním a stylovým designem, přičemž použití kvalitních materiálů zaručuje, že bude stejně dokonale hladká při každém dotyku. Práce s ním je navíc maximálně intuitivní, takže rychle dosáhnete požadovaných výsledků, aniž byste museli zdlouhavě studovat různé ovládací prvky.

Intuitivní nastavení doby a výkonu vaření

Během pracovního týdne se může snadno stát, že nestíháte rychlé tempo a na přípravu jídla vám zbývá jen pár minut. To nevadí, protože trouba Samsung je vybavena funkcí Dual Dial, kde můžete snadno zvolit nejvhodnější přednastavený režim z 5 úrovní a doby pečení až 35 minut otočením knoflíku. Jednotlivé pokrmy budete moci připravovat s mnohem větší přesností a s minimální potřebnou pozorností.

Pomocník, který vám nezakrývá oči před zraky

Dokonalý přehled o stavu připravovaného pokrmu zajišťuje LED osvětlení, které příjemným světlem zalévá vnitřní prostor trouby, takže vidíte do všech koutů. Nemusíte otevírat dveře ani mrkat, protože na rozdíl od klasické žárovky světlo LED nebliká, takže snižuje únavu očí. A díky nízké spotřebě energie dále zvýší energetickou účinnost vaší domácnosti.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ne
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ne
Vnitřní objem 20 L
Integrované hodiny Ne

Hodnocení

4,7 / 5

6 recenzí Samsung MS20A3010AH/EO

90% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Petr

12. 5. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Cena, jednoduchost ovládání
  • Nic

Mikrovlnka splnila očekávání - cena, poměr, výkon a hezky vypadá.


Miroslav

2. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíTony

16. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Dobrá


  • Rychlé ohřívání, vzhled, lehké otvírání dvířek.

MARTIN

21. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Velikost, snadnost ovládáné.
  • Nic.

Jsem spokojen.