Samsung MG23F301TAK

  • Sleva 33 %

Mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 23 l, Mikrovlnný výkon: 800 W, Vestavěný displej, Barva: černá, Výška: 27,5 cm, Šířka: 49 cm, Hloubka: 39,2 cm. Více info


Cena 2 689 Kč

Sleva 33 % z předcházející ceny: 3 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 27 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

14×

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

14 nákup

Zobrazit 14 recenzí

Popis produktu

Mikrovlnná trouba Samsung MG26F301 TAK s grilem nabízí dokonalý design a pokročilé technologie pro její dokonalé využití. Vybavená je dotykovým ovládáním, otočným ovladačem a přehledným LED displejem. Kromě ohřívání předem připravených pokrmů vám umožní rychlé vaření domácích jídel. Vnitřní prostor mikrovlnné trouby Samsung MG26F301 TAK je z keramického smaltu s antibakteriální úpravou. Keramický smalt se jednoduše čistí, nemění barvu a poskytuje vysokou odolnost proti poškrábání. Pro vaření můžete využít 6 úrovní výkonu a 20 přednastavených režimů. Kromě toho si můžete vybrat ze 41 předprogramovaných receptů. ECO funkce pro úsporu energie.

Nadstandardní design

Mikrovlnná trouba Samsung MG23F301 TAK v elegantním černém provedení se stříbrnými prvky se stane ozdobou vaší kuchyně. Je vybavena dotykovým ovládáním a otočným voličem. Jednoduché ovládání zajistí i přehledný a dostatečně velký LED displej s hodinami s volbou systému 12 nebo 24 hodin. Disponuje vnitřním objemem 23 litrů.

Keramický vnitřní povrch

Mikrovlnná trouba disponuje vnitřním keramickým smaltovaným povrchem s dlouhou životností. Tento antibakteriální povrch je odolný proti poškrábání a poskytuje snadnou údržbu bez používání agresivních čisticích prostředků. Antibakteriální provedení zajišťuje dokonale hygienické prostředí pro přípravu jídla.

Keramický vnútorný povrch - Samsung MG23F301 TAK

Rychlé vaření

Mikrovlnnou troubu Samsung MG23F301 TAK můžete kromě ohřívání polotovarů využít pro rychlé vaření a grilování. Díky 20 přednastaveným režimům a 41 předprogramovaným receptům vykouzlíte opravdu skvělý oběd nebo večeři. Pohodlně a rychle můžete připravovat zeleninu, ryby nebo drůbež. Pro přípravu jídla můžete využít 6 úrovní výkonu. Dokonalé vaření zajišťuje trojitá distribuce mikrovln pro široké pokrytí prostoru. Mikrovlnka je vybavena i praktickým odstraňovačem pachů, takže můžete klidně připravovat i velmi aromatické potraviny.

Rýchle varenie - Samsung MG23F301 TAK

ECO režim

Kromě dokonalého výkonu vaření poskytuje trouba nízkou spotřebu elektrické energie. Stisknutím jednoho tlačítka nastavíte režim ECO pro nejnižší příkon v pohotovostním režimu. Sníženou spotřebou elektrické energie chráníte nejen životní prostředí, ale zároveň ušetříte finanční prostředky.

Praktické funkcie - Samsung MG23F301 TAK

Praktické funkce

Kromě automatického vaření můžete využít funkci rozmrazování. Maximální doba vaření je 99 minut s nastavením po 30 sekundách. Pro ukončení vaření vás upozorní akustická signalizace. Pro bezpečné používání je mikrovlnná trouba vybavena dětskou pojistkou.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ano
Vnitřní objem 23 L
Typ vaření gril
Integrované hodiny Ano

Hodnocení

4,9 / 5

14 recenzí Samsung MG23F301TAK

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Martina

25. 4. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Už máme 4 roky a vše v pořádku funguje
  • nic

Krásná a funguje jak má ohřívá dobře už máme 4 roky a žádný problém


Pavel

8. 5. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • vše

Božena

25. 6. 2019

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoEliška

25. 3. 2018

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno