Samsung MG22M8074AT/EO

Vestavná mikrovlnná trouba Samsung MG22M8074AT / EO s grilem v nerezovo černé kombinaci má objem 22 l. Nabízí automatické recepty, funkci grill 30 pro vytvoření křupavého povrchu jídla. Senzor vlhkosti zajistí ty nejlepší výsledky. Funkce Keep Warm pomáhá zachovat správnou teplotu jídla aniž ho prevarila. Funkce Quick DEFROST umožňuje rovnoměrné a rychlé rozmrazování. Interiér vestavěné mikrovlnné trouby Samsung MG22M8074AT / EO má povrch z keramického smaltu, který je odolný vůči poškrábání a zašpinění. Ovládání mikrovlnné trouby je dotykové. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 850 W a výkon grilu 1100 W. K dispozici je 6 úrovní výkonu. Dodávané příslušenství: rošt. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Whirlpool AMW 730 IX

Whirlpool AMW 730 IX

12 990 Kč

K odeslání 1 ks

Vestavná trouba Whirlpool AMW 730 IX v nerezovém provedení disponuje vnitřním objemem 31 l. Nerezový povrch má povrchovou úpravu proti otiskům prstů, dveře trouby s dvojitým sklem jsou vyklápěcí.…

  • Typ ovládání: elektronické
  • Gril: Ano
  • Vnitřní objem: 31 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

Pohodlné ohřívání

Vaření by mělo být potěšením, ne jen denní rutinou. Pokud máte umístěný spotřebič v nesprávné výši může vám práci s ním znechutit. Řešením jsou vestavné mikrovlnné trouby, které můžete jednoduše nainstalovat i do vysoké nebo nástěnné skříňky na úrovni očí. Tak si můžete vždy dohlížet na vaše zahřívané pokrmu bez větší námahy a nemusíte se shýbat. Ovládání mikrovlnné trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Ovládání je dotykové. Díky němu můžete jednoduše regulovat požadované nastavení při přípravě vašich jídel jakož i čas jejich přípravy. Vestavná mikrovlnná trouba Samsung MG22M8074AT / EO je designově příjemná, snadno se čistí a poskytne vám všechny potřebné vlastnosti pro rychlou tepelnou úpravu vašich jídel. Mikrovlnná trouba vám pomůže rychle a snadno tepelně upravit vaše potraviny a hotová jídla. Vybrat si můžete ze 6 stupňů ohřevu s maximálním mikrovlnním výkonem 850 W a výkonem grilu 1100 W.

Dokonale připravená jídla

Multifunkční vestavná mikrovlnná trouba má inteligentní senzor vlhkosti, který dokáže jediným stiskem tlačítka zjistit vlhkost vzduchu a přizpůsobí čas a způsob ohřevu pro dosažení dokonalých výsledků při přípravě jídel.

Ideální textura pokrmů

Pomocí tlačítka Grill + 30sec dodáte vašemu jídlu ideální texturu a barvu. Pokrmy si zachovají ideální vzhled i skvělou chuť. Čas ohřevu zvýší o 30 sekund a prostřednictvím grilu máte k dispozici křupavé a chutně vypadající jídlo.

Snadné čištění

Vnitřní povrch vestavěné mikrovlnné trouby je pokryt keramickým smaltem. Ten je charakteristický svou odolností vůči poškrábání a zároveň schopností zabránit ušpinění. Jemný povrch se snadno udržuje v čistotě, bez poškození a ztráty vzhledu. Mikrovlnná trouba je zároveň odolná i vůči rzi a škrábancům.

S funkcí Keep Warm bude jídlo vždy teplé

V případě, že připravujete více pokrmů najednou, určitě oceníte funkci Keep Warm. Ta zachová ideální teplotu jídla aniž ho prevarila. Díky ní vyberete z mikrovlnné trouby jídlo čerstvé, teplé a navíc chutně připravené rovnou k servírování.

Rozmrazování

Mikrovlnná trouba disponuje také funkcí Quick Defrost, která umožňuje rovnoměrné a rychlé rozmrazování pokrmů. Rozmrazené potraviny si přitom zároveň zachovají čerstvost i tvar abyste si mohli vychutnávat delikátní maso, ryby, chléb, koláče, zda ovoce kdykoliv vás napadne.

Šetrný ECO mód

ECO Mód výrazně snižuje spotřebu energie. Je charakteristický nejnižší spotřebou v standby režimu v průmyslu. Pokud právě nepotřebuje připravovat žádné jídla, energie, kterou spotebováva na udžiavanie svého chodu je minimální, což vám ušetří množství financí.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání elektronické
  • Gril Ano
  • Vnitřní objem 22 L
  • Mikrovlnný výkon 850 W

Další vlastnosti

Značka: Samsung
Vnitřní objem: 22 L
Výkon grilu: 1100 W
Mikrovlnný výkon: 850 W
Deakt.otočného talíře: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Šířka pro zabudování: 59,5 cm
Výška: 38 cm
Hloubka: 32 cm
Hmotnost: 15,5 Kg
Hloubka pro zabudování: 32 cm
Výška pro zabudování: 38 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Kovový Rámeček: Ano

Funkce

Gril: Ano
Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano
Přídav.typ vaření: gril

Ostatní

Kód produktu: 8806088683966

Všechny parametry

Recenze Samsung MG22M8074AT/EO

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Samsung MG22M8074AT/EO