Samsung MC28H5015AK/EO

Mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 28 l, Mikrovlnný výkon: 900 W, Výkon grilu: 900 W, Vestavěný displej, Barva: černá, Výška: 31 cm, Šířka: 51,7 cm, Hloubka: 47,48 cm. Více info


Cena 4 990 Kč


Top příslušenství

4,3 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Horkovzdušná mikrovlnná trouba Samsung MC28H5015AK/EO v atraktivním designu z černého skla a nerezové oceli. Její vnitřní objem je 28 litrů a je vyroben ze smaltovaného keramického materiálu s antibakteriální úpravou. Kromě klasického ohřevu disponuje i funkcí grilu a rozmrazování, jakož i množstvím jiných skvělých funkcí. Vybrat si můžete z 6 stupňů výkonu. K praktickým funkcím trouby patří bezpečnostní dětská pojistka, LED displej s časovačem a hodinami i funkce na odstraňování zápachu. Mikrovlnná trouba Samsung MC28H5015AK/EO se snadno a rychle čistí a je mimořádně účinná při vaření masa, pečiva, zeleniny či rozmrazování ovoce a ryb.

Šikovný pomocník

Volně stojící mikrovlnná trouba Samsung MC28H5015AK/EO je praktický spotřebič, který vám pomůže při ohřívání hotových jídel i při rozmrazování. S mikrovlnnou troubou bude příprava jídla jednodušší a pohodlnější. Spotřebič nabízí praktické funkce, takže hravě zvládnete vaření, ohřívání či rozmrazování. Vše půjde rychle a pohodlně. Trouba nabízí funkci konvenčního vaření, díky které budou vaše pokrmy čerstvé, voňavé a dokonale uvařené. Můžete vařit cokoli, od brokolice, hnědé rýže až po kuřecí maso nebo čerstvé ​​lososové řezy. Pokud používáte mikrovlnnou troubu často, určitě oceníte 15 přednastavených programů, díky kterým si připravíte čerstvá a zdravá jídla. Díky funkci fermentace pomocí pokročilé technologie nastaví správnou teplotu a můžete si kdykoliv vychutnat domácí těsto nebo jogurt.

Výkon mikrovlnné trouby

Vnitřní objem mikrovlnné trouby je dostatečně velký a to až 28 litrů s keramickým povrchem. Antibakteriální keramický povrch je lehce čistitelný, vysoce odolný vůči poškrábání a jeho zabarvení se nemění. V jejím interiéru se nachází otočný talíř s možností deaktivace, díky kterému jídlo prakticky rotuje při zahřívání. Výkon mikrovlnného ohřevu je 900 W.

Odstraňuje pachy

Inteligentní mikrovlnná trouba zabraňuje i zápachu z jídel a jejich rozšiřování do prostor kuchyně. Díky nastavení programu Deodorization na odstranění pachů se vzduch uvnitř rozptýlí a eliminuje jakýkoliv zápach. Vaše jídla tak budou mít vždy čerstvou a lahodnou chuť.

Vlastnosti

  •     Konvekční trouba, gril, mikrovlnná trouba
  •     Napětí/frekvence: 230 V / 50 Hz
  •     Rozměry: 358 × 235,5 × 327 mm
  •     Hmotnost: 17,5 kg

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Počet programů 6
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ano
Vnitřní objem 28 L
Výkon grilu 900 W
Typ vaření horký vzduch
Integrované hodiny Ano

Hodnocení

4,3 / 5

3 recenze Samsung MC28H5015AK/EO

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Miloš

27. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • jeho funkce
  • nic mě nenapadá

Perfektní personál prodejny, kvalitní výrobek


Karolína

4. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíNaděžda

4. 5. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • výhoda je vypnutí otočného talíře
  • nevýhoda je zdlouhavé nastavení času na vaření,spirála na gril je jen do poloviny

měla jsem mikrovlnnou troubu 35 let, na tuto si budu dlouho zvykat, minulá byla jedinečná